The Sims zmieniło ich życie. Nowe, emocjonalne wideo od Maxis

Na anglojęzycznym kanale The Sims pojawiło się nowe, emocjonalne wideo, w którym zagraniczni fani marki opowiadają swoje historie, jak gra zmieniła ich życie. W materiale pojawiła się m.in. osoba transpłciowa, która dzięki grze zdobyła się na odwagę powiedzieć swoim bliskim kim naprawdę, chce być.

Swoją historię zdecydowała się również opowiedzieć czarnoskóra dziewczyna, która w przeszłości była dyskryminowana w szkole. The Sims pomogło jej być bardziej pewną siebie, ponieważ w grze mogła odwzorować swoją postać.

Dla osoby niepełnosprawnej, która wystąpiła w filmie, gra pozwoliła na stworzenie dla niej idealnego życia, które zawsze chciała mieć. Gracze również opowiadali o tym, że w The Sims mogą być kim tylko, chcą i mogą stworzyć przeróżne historie dla swoich postaci.

Pod koniec filmu został zaprezentowany nowy slogan marki – Play With Life, jego polska wersja znana już z The Sims 3 to Pogrywaj z życiem.

Zobacz wideo

https://www.facebook.com/TheSimsPL/videos/1055142568208421/

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

13 KOMENTARZE

 1. Bardzo lubię takie filmy. Dużo osób hejtuje simsy o małe pierdoły, ale widać że gra pomaga różnym ludziom odwzorować siebie. Fajnie, że The Sims 4 pozwala na tworzenie tak różnych simów, po trans aktualizacji czekam jeszcze, aż dodadzą niepełnosprawności. To by było już w ogóle super 🙂

 2. Tak, opcja niepełnosprawności, np. Wózek inwalidzki.. Była by dobra dla realizmu gry, ale powinni dodać to w aktualizacji by potraktować równo to, że aktualizacja „gender” była za darmo. Bo chyba też potrzeba było tam trochę czasu i opcji, moim zdaniem.

 3. Eeee… nie wiem co mam myśleć.
  Jednocześnie rozumiem osoby, które opowiadają o idealnym świecie simów, gdzie nie ma bólu i cierpienia. Gdzie można poczuć się normalnym i szczęśliwym.
  Z drugiej strony… widzę EA, które promuje się na nielubianych, szaraczkach, wyróżniających się, skrzywdzonych oraz chorych. I tu pojawia się dylemat.

  Nie wiem czy bardziej EA mnie brzydzi bogacąc się na nich czy raczej cieszy, że pokazuje problem…

 4. Piękne. Jeżeli ktoś w grze stworzy siebie to nie mogąc w życiu realnym zrobić wielu rzeczy, w grze może być kimś chce. Nigdy nie tworzyłam siebie, nie będę tego robić, bo nie potrzebuję tego. Zresztą nie umiem tworzyć simów, pobieram wszystkie z galerii. Czy gra zmieniła moje życie? Nie. Może jedynie mogę pograć w nią w idealne życie. W realu jest tyle zła, że niech życie simów będzie dobre. 🙂

 5. Wow, nie wiedziałem że Simsy aż tak komuś pomogły 😀 Chyba sam stworzę kogoś kto nie identyfikuje się z żadną płcią żeby choć trochę poznać ten świat xd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories