The Sims zmieniło ich życie. Nowe, emocjonalne wideo od Maxis

Na anglojęzycznym kanale The Sims pojawiło się nowe, emocjonalne wideo, w którym zagraniczni fani marki opowiadają swoje historie, jak gra zmieniła ich życie. W materiale pojawiła się m.in. osoba transpłciowa, która dzięki grze zdobyła się na odwagę powiedzieć swoim bliskim kim naprawdę, chce być.

Swoją historię zdecydowała się również opowiedzieć czarnoskóra dziewczyna, która w przeszłości była dyskryminowana w szkole. The Sims pomogło jej być bardziej pewną siebie, ponieważ w grze mogła odwzorować swoją postać.

Dla osoby niepełnosprawnej, która wystąpiła w filmie, gra pozwoliła na stworzenie dla niej idealnego życia, które zawsze chciała mieć. Gracze również opowiadali o tym, że w The Sims mogą być kim tylko, chcą i mogą stworzyć przeróżne historie dla swoich postaci.

Pod koniec filmu został zaprezentowany nowy slogan marki – Play With Life, jego polska wersja znana już z The Sims 3 to Pogrywaj z życiem.

Zobacz wideo

The Sims: Pogrywaj z życiem

To więcej niż gra, to życie.Opowiedz swoją historię.

Opublikowany przez The Sims Czwartek, 18 lipca 2019


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  13

  1. MonsterAzazel
   o 16:45

   Fajne i wzruszające wideo 😀 , ale jeszcze lepszy jest hejt na EA w komentarzach pod tym filmem XD

  2. Kariethen
   o 17:46

   Piękne wideo. Zastanawiam się czy simów tych ludzi można pobrać w galerii…

  3. Pixeel
   o 20:51

   Bardzo lubię takie filmy. Dużo osób hejtuje simsy o małe pierdoły, ale widać że gra pomaga różnym ludziom odwzorować siebie. Fajnie, że The Sims 4 pozwala na tworzenie tak różnych simów, po trans aktualizacji czekam jeszcze, aż dodadzą niepełnosprawności. To by było już w ogóle super 🙂

  4. Vojtek
   o 21:01

   Tak, opcja niepełnosprawności, np. Wózek inwalidzki.. Była by dobra dla realizmu gry, ale powinni dodać to w aktualizacji by potraktować równo to, że aktualizacja “gender” była za darmo. Bo chyba też potrzeba było tam trochę czasu i opcji, moim zdaniem.

  5. PanLis
   o 21:29

   Piękna reklama! W punkt.

  6. Claymora
   o 00:26

   Eeee… nie wiem co mam myśleć.
   Jednocześnie rozumiem osoby, które opowiadają o idealnym świecie simów, gdzie nie ma bólu i cierpienia. Gdzie można poczuć się normalnym i szczęśliwym.
   Z drugiej strony… widzę EA, które promuje się na nielubianych, szaraczkach, wyróżniających się, skrzywdzonych oraz chorych. I tu pojawia się dylemat.

   Nie wiem czy bardziej EA mnie brzydzi bogacąc się na nich czy raczej cieszy, że pokazuje problem…

  7. Evaerynth
   o 05:55

   Bardzo fajny filmik 🙂

  8. Røxyy
   o 10:16

   WoW nie wiem co powiedzieć

  9. ArtSim
   o 10:28

   Fajny🙂
   A czy ktoś by mógł minwytłaczyć czemu się mówi że ludzie z EA są źli?

  10. Fiolek
   o 13:12

   Bardzo mi się podoba ten filmik <3 Uważam, że powrót do "Play with life" jest idealnym pomysłem 😀

  11. Zabłąkana Panda
   o 17:37

   ♥ Piękne! Aż się wzruszyłem

  12. LuAn
   o 19:02

   Piękne. Jeżeli ktoś w grze stworzy siebie to nie mogąc w życiu realnym zrobić wielu rzeczy, w grze może być kimś chce. Nigdy nie tworzyłam siebie, nie będę tego robić, bo nie potrzebuję tego. Zresztą nie umiem tworzyć simów, pobieram wszystkie z galerii. Czy gra zmieniła moje życie? Nie. Może jedynie mogę pograć w nią w idealne życie. W realu jest tyle zła, że niech życie simów będzie dobre. 🙂

  13. Eper
   o 18:11

   Wow, nie wiedziałem że Simsy aż tak komuś pomogły 😀 Chyba sam stworzę kogoś kto nie identyfikuje się z żadną płcią żeby choć trochę poznać ten świat xd

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!