#53 Modny piątek – zjazd rodzinny, stawianie obiektów w świecie oraz zmieniony ekran ładowania

Dziś piątek i kolejna garść modyfikacji trafia na naszą stronę. W tej części cyklu skupimy się na simowych rodzinach, zajęciach dla nich, przywrócimy dawną świetność ekranu ładowania, będziemy rozstawiać wymarzone obiekty po świecie, czy także pobawimy się przy zepsutym hydrancie w środku lata. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o dzisiejszym zbiorze modyfikacji!

ZJazd rodzinny

Modyfikacja ta pozwala na przygotowanie zjazdu rodzinnego przez naszych Simów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy posiadają duże rodziny w grze i chcą, aby Simowie podtrzymywali ze sobą dobry kontakt.

POBIERZ TUTAJ

Umieszczaj obiekty w świecie

Jeśli brakuje Wam niektórych obiektów w otoczeniu to dzięki temu modowi możecie zaspokoić swoje zachcianki. Autor podał specjalną listę rzeczy, które da się bezkarnie umieścić w świecie. Wystarczy schować dany obiekt do wyposażenia Sima, stanąć Simem w miejscu, w którym chcemy ustawić dany obiekt i za pomocą interakcji wyjąć go z ekwipunku.

pobierz tutaj

zEPSUTY HYDRANT

Zepsuty hydrant działa jak spryskiwacz do ogrodu, ale za to wygląda o wiele bardziej ciekawie. Dostępny jest w czterech kolorach i może się przy nim bawić cała rodzinka. Jeśli chcemy, aby pojawił się na ulicy, to musimy z korzystać z modyfikacji powyżej, która pozwala postawić hydrant gdziekolwiek zechcemy.

Pobierz tutaj

Zamek do zabawy

Urocza miniaturka zamku przy której można się bawić od teraz może stanąć w pokoju Waszego simowego dzieciaka. Bierzcie lalki i do zabawy!

pOBIERZ TUTAJ

Ekrany ładowania

W zeszłym Modnym piątku zmienialiśmy ikonki rozszerzeń, aby było łatwiej je rozpoznać, w tym natomiast przedstawiamy Wam możliwość zmiany niebieskiego ekranu ładowania. Mogą to być dwa odcienie szarości bądź powrót do wersji sprzed aktualizacji wnoszącą duże zmiany w szacie graficznej gry.

Pobierz tutaj

Pobierz tutaj

 

Komentarze

  1. Na pewno pobiorę zjazd rodzinny bo czegoś takiego mi brakowało a co do ekranu ładowania ktoś coś pisał, że jest chyba taki mod na spersonalizowanie sobie go sobie według uznania (kolory). Ewentualnie jakby ktoś coś o tym wiedział to po proszę o linka bo szukaałem i nie mogłem znaleźć 😛

  2. Poprzedni ekran ładowania był okropny i nie mogłem się już na niego patrzeć!
    Te nowe jest o wiele lepsze i można sobie nawet z kolorami z modów ?

  3. Chciałabym móc mieć na parceli staw-żeby łowić ryby-bo nie wszędzie jest woda i stanowiska łowieckie-wiem jest w tej aktualizacji ale nie chce pobierać całego modu tylko staw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki