Najsłodsza aktualizacja The Sims Mobile już dostępna!

 

 • Wersja: 15.0.2.69790
 • Rozmiar: 497 MB

 

Przez ostatnie tygodnie mobilni SimGuru publikowali różne ciekawe posty na swoich profilach na Twitterze. Dotyczyły one przede wszystkim ciast i innych deserów. Padały pytania w stronę graczy o ich ulubione przysmaki oraz publikowano zdjęcia smakołyków prosto ze studia Firemonkeys w Melbourne. Osoby obserwujące tę sprawę spekulowały, że chodzi o wprowadzenie nowej pracy, lub hobby o tematyce cukierniczej. Były blisko, ale twórcom gry nie do końca o to chodziło.

 

Zmiany wprowadzone w aktualizacji

 

 • Wprowadzono nowe wydarzenie – Turniej prawdziwych przysmaków
 • Usunięto skrzynki z nagrodami za Gotówkę
 • Od teraz skrzynki z nagrodami nie przyznają duplikatów
 • Misja z nagrodą kariery tajnego agenta jest dostępna dla graczy od poziomu 12
 • Misja z nagrodą kariery chirurga jest dostępna dla graczy od poziomu 17
 • Wprowadzono nowe listy życzeń Wumples z lepszymi nagrodami
 • Naprawiono błąd z masą ciała Simów

 

Turniej prawdziwych przysmaków

Najnowsza aktualizacja The Sims Mobile sprawia, że w naszej rozgrywce pojawia się nowa Simka, Patty Cakes. Jest to słynna mistrzyni cukiernictwa, która przybyła do Zielonego Zakątka w celu prowadzenia swojego programu telewizyjnego. Poszukiwani są najlepsi, młodzi cukiernicy. Do wygrania jest wiele nowych obiektów, więc stawka jest wysoka.

 

Głównym celem nowego wydarzenia jest zbieranie przysmakowych żetonów. Ta ograniczona czasowo waluta pozwala na zakup pudeł przysmaków, które gwarantują jedną z losowych nagród. Co najważniejsze, udoskonalono tą opcję – skrzynie z nagrodami nie przyznają już duplikatów obiektów. Nową walutę można zdobyć wykonując wydarzenia:

 • Pieczenie po domowemu – 12h (60 żetonów prawdziwych przysmaków, 1 żeton królewskich przysmaków, 525 Simoleonów, 105 punktów doświadczenia)
 • Wykwintne cukiernictwo – 6h (30 żetonów prawdziwych przysmaków, 300 Simoleonów, 60 punktów doświadczenia)
 • Laboratorium smaku – 6h (30 żetonów prawdziwych przysmaków, 300 Simoleonów, 60 punktów doświadczenia)

Wyzwanie prawdziwych przysmaków

Wyzwania są zupełnie nową mechaniką wprowadzoną w obecnym wydarzeniu. Pozwalają na zdobycie większej ilości walut dostępnych w obecnym wydarzeniu i podstawowej rozgrywce. Wyzwania dzielą się na 5-10 rund, podczas których Sim biorący w nich udział przygotowuje desery. Naszym zadaniem jest zwiększenie szansy na sukces poprzez wykonywanie poszczególnych interakcji. Każda z nich jest warta kilka kostek cukru (punktów energii podczas wyzwania), lub Simoleonów, Babeczek, Gotówki. Możemy poddać się w każdym momencie, tym samym zachowując wszystkie zdobyte nagrody, bądź podjąć ryzyko. W takiej sytuacji podczas przegrania jednej z kolejnych rund otrzymujemy wyłącznie nagrodę pocieszenia, a dotychczas zdobyte przepadają. Możemy wziąć udział w 3 wyzwaniach prawdziwych przysmaków, jedno co 8h.

 

Nagrody

Trwające wydarzenie pozwala na zdobycie 76 nagród (wliczając w to rekolory). Po otrzymaniu wszystkich dostępnych obiektów, dostajemy gwarantowaną nagrodę główną – kominek, drewniana komórka i dwie damskie fryzury.

 

Co myślicie o najnowszej aktualizacji? Wrócicie do gry, lub dopiero ją zaczniecie? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy 🙂

 

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  3

  1. ArtSim
   o 11:22

   Ale słodko☺️

  2. Wiktorino
   o 22:04

   Fajna aktualizacja ale nie powróce do gry bo nie mam miejsca na telefonie jak będe miał nowy tepefon może powróce.

  3. Weronika
   o 00:56

   Na Steam znowu The Sims 3 po 17,99 🙂

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!