Poprawa znajomości za pomocą kodów w The Sims 4. Simowie i zwierzaki

Jeżeli macie problem z utrzymaniem dobrych relacji z innymi Simami albo chcecie zmienić poziom znajomości waszego Sima w The Sims 4, to ten poradnik jest dla was. Od zawsze najłatwiejszym sposobem na rozgrywkę w serii The Sims było używanie kodów, także i dzięki nim zaprzyjaźnimy się z kolegą z pracy bądź zdobędziemy serce sąsiadki bez żadnego wysiłku. Przyda się to także do szybkiego zbudowania wymyślonego przez siebie świata. Łatwo bowiem jest stworzyć przykładowe skłócone małżeństwo, które w finale połączy miłość do ich dziecka, motyw zdrady, czy może zwyczajnej szczęśliwej rodziny. Dowolność w zabawie jest ogromna.

Aby kody poprawnie zadziałały trzeba najpierw wpisać komendę TestingCheats True.14

KODY DLA SIMÓW

Aby kody poprawnie zadziałały trzeba najpierw wpisać komendę TestingCheats True.

Aby się zaprzyjaźnić:

modifyrelationship <ImięTwojegoSima> <NazwiskoTwojegoSima> <ImięCelu> <NazwiskoCelu> <+liczba> LTR_Friendship_Main

Przykładowo: Mój Sim nazywa się Maciej Leyar i chciałby się zaprzyjaźnić z Jadwigą Kim-Lewis. Aby kod zadziałał otwieram konsolę (CTRL+SHIFT+C), wpisuję komendę Testingcheats True, a następnie modifyrelationship Maciej Leyar Jadwiga Kim-Lewis 80 LTR_Friendship_Main.

Aby wzbudzić romans:

modifyrelationship <ImięTwojegoSima> <NazwiskoTwojegoSima> <ImięCelu> <NazwiskoCelu> <+liczba> LTR_Romance_Main

Przykładowo: Mój Sim nazywa się Maciej Leyar i chciałby mieć romantyczną relację z Aahana Savalani. Aby kod zadziałał otwieram konsolę (CTRL+SHIFT+C), wpisuję komendę Testingcheats True, a następnie modifyrelationship Maciej Leyar Aahana Savalani  100 LTR_Romance_Main.

Kody dla sIMÓW I ZWIERZAKÓW

Aby kody poprawnie zadziałały trzeba najpierw wpisać komendę TestingCheats True.

Aby się zaprzyjaźnić:
modifyrelationship <ImięTwojegoSima> <NazwiskoSima> <ImięZwierzaka> <NazwiskoZwierzaka> <+liczba> LTR_SimToPet_Friendship_Main

Przykładowo: Mój Sim nazywa się Maciej Leyar i chciałby się zaprzyjaźnić z zwierzakiem o imieniu Ati Leyar. Aby kod zadziałał otwieram konsolę (CTRL+SHIFT+C), wpisuję komendę Testingcheats True, a następnie modifyrelationship Maciej Leyar Ati Leyar 60 LTR_SimToPet_Friendship_Main.

Liczby od -100 do 100 określają ile punktów znajomości przyznajemy Simom. Jeśli na pasku znajduje się już jakaś wartość i dodamy np. „80”, wtedy pasek zostanie uzupełniony. Odejmując „-10” od pełnego paska, sprawimy że zmniejszy się o 10 punktów. Mam nadzieję, że instrukcja jest dla Was zrozumiała, a kod przyda się Wam w grze. ?

Łatwiej jest skopiować kod i w okienku w grze użyć Ctrl+V, aby wkleić gotową komendę.

Zareaguj na nowinkę!
+1
48
+1
20
+1
17
+1
28
+1
118
+1
28

9 KOMENTARZE

  1. Ewentualnie można pobrać mod UI Cheats i zamiast pisać nieskończenie długie linijki tekstu kliknąć prawym przyciskiem myszy na zdjęcie znajomego i wpisać tylko odpowiednią wartość w okienku ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories