#55 Modny Piątek – Wampirzy pierścień, bardziej interaktywne wampiry i koniec z syczeniem

Ostatnio dużo mowy było o nadchodzącym pakiecie rozgrywki do The Sims 4 – Kraina magii, a więc w dzisiejszym Modnym piątku również skupimy się nad czymś nadprzyrodzonym. Poniżej znajdziecie modyfikacje związane z wampirami, ich stylem życia oraz będziecie mieli możliwość odpalenia funkcji organ piszczałkowych w swoim keybordzie! Dajcie znać co sądzicie o poniższym zestawieniu w komentarzach!

koniec z niekontrolowanym syczeniem

To idealna modyfikacja dla tych, których wampirze syczenie irytowało podczas swojej rozgrywki w The Sims 4.

pobierz tutaj

wIĘCEJ INTERAKCJI WAMPIRÓW Z OTOCZENIEM

Od teraz wampiry mogą bardziej obnosić się ze swoją unikalną naturą i wyjawianie ich sekretu innym Simom może bardziej na nich wpłynąć. Można zapytać się innego Sima o opinie na temat wampirów, wyznać mu bycie wampirem, ostrzec przed nimi bądź oskarżyć o bycie jednym. Podczas wyznania tajemnicy może się to na nas odbić pozytywnie, negatywnie lub neutralnie. Fajną opcją jest próba wycofania się poprzez powiedzenie, że był to jedynie żart.

POBIERZ TUTAJ

PIERŚCIEŃ CHRONIĄCY PRZED ŚMIERCIĄ OD SŁOŃCA

Czarownice i czarodzieje nadchodzą do czwartej odsłony serii The Sims, ale już teraz możemy dodać do swojej gry pierścień, który według twórcy moda został zaklęty w taki sposób, aby chronić naszego wampira przed śmiercią od słońca.

POBIERZ TUTAJ

KEYBOARD CZYLI 3 W 1

Ta modyfikacja pozwala na to, aby keyboard z rozszerzenia Miejskie życie przysłużył nam się również jako fortepian bądź organy piszczałkowe z gry. W sam raz kiedy chcemy rozwinąć naszego podopiecznego, ale nie mamy wystarczająco dużo miejsca w jego domu.

POBIERZ TUTAJ

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
4

7 KOMENTARZE

  1. W sumie pierścionek i Keyboard są cacy :V W zapisie, który jakiś czas temu mi umarł, połowa rodziny którą wywaliłam z domu była wampirami, taki pierścionek by im się przydał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories