Przegląd: The Sims 4 Kraina magii – CAS / Stwórz Sima

– Materiał powstał dzięki programowi Game Changers –

W pakiecie rozgrywki The Sims 4 Kraina magii zostało dodanych około 55 elementów do trybu tworzenia Sima. Skupiono się tym razem na starszych grupach wiekowych, natomiast dzieci nie otrzymały nowych ubrań czy fryzur. Stroje zostały stworzone w takim stylu aby były przydatne dla czarodziejów jak i zwykłych Simów. Nowością w grze jest nowy tryb tworzenia czarodzieja, gdzie zostały dodane nowe kolory źrenic. Poniżej znajdziecie pełny przegląd nowości, zapraszamy do oglądania.

SIMOWIE

FRYZURY

 • Kobiety:

 

 • Mężczyźni:

Akcesoria i makijaż

 • Kobiety:
 • Mężczyźni:

ubrania i dodatki

 • Kobiety:
 • Mężczyźni:

Czarodzieje

oczy

W trybie tworzenia czarodzieja zostały dodane nowe wzory i kolory źrenic. Niestety przez błąd w grze, który pojawił się po aktualizacji nie możemy przedstawić Wam ich w dniu publikacji przeglądu.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  16

  1. ArtSim

   Dziwne ale widzę w nich fajne rzeczy🙂

  2. Esmeralda

   Pierwszy raz mi się w ogóle fryzury nie podobają xD
   Nie ma spiczastej czapki… buu… i brak jakiejś normalnej szaty dla kobiety hmm
   Niezbyt magiczne, te ubranka.
   Swoja drogą wasz model, że męski sim… ma obleśnie zbyt szerokie bary >,<
   Obrzydliwe takie karczki… schaboszczaki są… brr

  3. brxnely

   A jak jest z premierą pakietu? Jutro koło 19, czy już o północy 10 września?

   • Marcin733
    Redakcja
    Autor nowinki

    Pakiet na Originie powinien się pojawić jutro, 10 września w godzinach wieczornych. 🙂

  4. Tokusa

   Tak średnio bym powiedziała. Fryzury damskie mi się nie podobają, męskie są ok, ale ledwo dwie. Ciuchy różnie. Ale podoba mi się bluza z kapturem i kilka innych. Nie jest źle, ale mogło być znacznie lepiej.

  5. PurpleSim

   no nawet spoko te ciuszki i włoski tylko te damskie takie no nie zabardzo

  6. Ravgreend

   Akurat na to rozszerzenie rodzinie mam mężczyznę i kobietę (kuzyni) i widzę, że ich garderoba bardzo się zmieni. Zarówno ubrania i fryzury są ok jednak szkoda, że dla dzieci nie ma nic.

  7. Weronka

   Mi za to bardzo podobają się i fryzury i ubrania to już szczególnie, a nie często podobają mi się wszystkie ciuchy z danego pakietu czy dodatku zwykle mieszam z różnych więc jak najbardziej na plus 👌🏻😁

  8. Zosiaav

   Ubrania nie są złe tylko szkoda, że nad tymi fryzurami niezbyt się postarali, bo wyglądają tragicznie…

  9. Evaerynth

   Z fryzur podoba mi się tylko ta męska z prostymi włosami, ale jeśli chodzi o ubrania to jest w czym wybierać. Rozkloszowane spódnice! Spódnic nigdy za wiele. 😀

  10. sadina1994

   błąd po aktualizacji czy tylko ja odnoszę wrażenie że twórcy The Sims 4 naprawią jeden błąd aby zepsuć coś co działo przed aktualizacją

  11. Kora

   Na początku zrobiło to na mnie dobre wrażenie ale gdy obejrzałam zwiastun po raz drugi to zrozumiałam, że jest to gruba przesada. Nie mówię, że mi się nie podoba, tylko po prostu jest to za dużo jak na simsy.

  12. Pixeel

   @sadina1994 nie wiem czy kiedykolwiek programowałaś w czymkolwiek, ale przecież bardzo często tak jest, że jak robisz poprawki w kodzie w jednej linijce to psuje się coś w innej, szczególnie, jeśli mówimy o kodzie simów, który zajmuje pewnie setki tysięcy linii

  13. Ginewra

   @Pixeel – dlatego w programowaniu jest coś takiego jak “testerzy”, żeby takich kwiatków nie było 😀 Albo pisze się taki kod, by edytując w jednym miejscu, nie wpływać na sytuację kilkadziesiąt linijek dalej 😀 Już mnie nieraz zadziwiało, jak EA mogło zmieniając “A” zepsuć “B”, które, teoretycznie, nic nie mają ze sobą wspólnego, więc jakim cudem to się w kodzie jakoś powiązało? Obawiam się, że mają tam “mały” burdelik, albo “nauki CSS” weszły za mocno 😀 Bo to z CSS są śmiechy-chichy, że jak w jednym miejscu coś zmienisz, to cała strona internetowa się posypie – a jak nie cała strona, to element niby kompletnie niezwiązany 😉 Urok EA, ot co.

  14. Pixeel

   @Ginewra wszędzie tak jest 😛 czasem wystarczy dwukropek zamiast średnika i nic nie działa xD

  15. Ginewra

   @Pixeel – jak pomylisz dwukropek ze średnikiem, to ci się nie skompiluje 😀 Więc taka wersja w świat nie pójdzie 😀

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!