Wszystko jasne! Z The Sims 4 w listopadzie pójdziemy na studia

W sklepie dostępnym na konsoli Xbox One pojawiła się oferta nowego dodatku do The Sims 4. Jak podaje serwis SimsVIP, angielski tytuł rozszerzenia brzmi The Sims 4 Discover University, co moglibyśmy przełożyć na The Sims 4 Odkryj studia. Dostępność oferty to prawdopodobnie błąd sklepu, ponieważ gra pojawia się w ofercie wyłącznie po zmianie języka na angielski, w innych regionach nie ma śladu po studiach. Oprócz artworku, który znajdzie się na okładce, możemy przeczytać pełen opis dodatku. Wcześniej w Internecie były już pewne “przecieki” na ten temat, jeśli chcemy im wierzyć, premiera dodatku zaplanowania jest na 15 listopada 2019.

NASZE TŁUMACZENIE OPISU DODATKU

The Sims 4 Odkryj studia

Zamów teraz, aby zacząć studia i pokazać swojego szkolnego ducha w The Sims 4 Odkryj studia, gdzie Simowie zapisują się do szkoły, odkrywają studenckie doświadczenia i cieszą się aktywnościami spoza rozkładu. Zapisz się na zajęcia i pomóż Simowi osiągnąć sukces w dziedzinie inżynierii, edukacji i prawa. Poznaj robotykę i ping-ponga, płataj złośliwe figle przeciwko swoim szkolnym rywalom. Ucz się pilnie, zaśpij na zajęcia i uderzaj piątkę szkolnej maskotce – tylko upewnij się, że dbasz o swoje oceny!

Rozgość się w szkole – Witaj w Britechester! Otwórz nowy rozdział w życiu swoich Simów i zapisz ich na studia na historycznym Uniwersytecie Britechester lub nowoczesnym Instytucie Foxbury. Wynajmij pokój w akademiku lub mieszkaj poza kampusem, eksploruj Britechester na rowerze, spędzaj czas w studenckich wspólnotach i ucz się w bibliotece. Ciesz się studenckim życiem przebierając się podczas szkolnych wydarzeń, noś szkolne kolory, aby pokazać dumę swojego Sima!

Studiuj z klasą – Simowie zapisują się na uniwersytet, który związany jest z ich zainteresowaniami. Mogą uczyć się biologii, nauk technicznych, historii sztuk, a nawet nikczemności. Bierz udział w wykładach, pisz referaty i twórz prezentacje. Im lepiej uczy się Twój Sim, tym większy sukces osiągnie w karierach związanych z nauczaniem, prawem i inżynierią. Pojawianie się na zajęciach lub wagarowanie wpłyną na oceny Twojego Sima. Zarządzanie czasem jest najważniejsze!

Spotykaj się i eksploruj – To od Sima zależy, w jaki sposób pozna życie na studiach. Simowie mogą studiować całą noc, aby ukończyć zadanie lub wyluzować się i spóźniać się na zajęcia. Takie zabawy jak sok-pong, żonglowanie piłką nożną czy spędzanie czasu ze współlokatorami… Robienie sobie przerwy jeszcze nigdy nie dawało tyle frajdy! Dodatkowo, Twoi Simowie mogą dołączyć do szkolnych kół zainteresowań takich jak: robotyka, debata, sztuka czy nawet tajemniczy i sekretny klub. Wraz z upływem roku szkolnego, Simowie stają się lepszą wersją siebie i odkrywają, kim tak naprawdę są.

Pokaż swój kampusowy styl – Urządź przestrzeń tak, aby pokój w akademiku odzwierciedlał osobowość Sima, użyj do tego plakatów i mini lodówki. Rozwijaj ich styl w wybrany przez siebie sposób. Nie ważne, czy wolisz spóźnialskie spodnie dresowe czy wyprasowane w kant spodnie, zawsze znajdziesz sposób na pokazanie ducha szkoły lub zaimponowanie kolegom z klasy.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  39

  1. ArtSim

   O jaaaaaa! Właśnie tak sobie wyobrażałem studia😃

  2. Jasiek

   Taaaaaak, te ubrania i fryzury są cudowne aaaach,szkoda że jestem spłukany

  3. PurpleSim

   Jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nareszcie i te ubranie i włosyyyyy ♥

  4. Na rowerze? Gruboooo

  5. prim

   oj, coś się obawiam, że te włosy nie będą już tak fajnie wyglądać w CASie

  6. Witold

   Tajemniczy klub? Może być ciekawie. Ciekawi mnie czy można założyć własny klub gdy się ma dodatek “Spotkamy Się”. Zajęcia z robotyką też mnie ciekawi. Ciekawe czy można zrobić robota? Czy jakiś nowy obiekt futurystyczny? Jeżeli to są studia to napewno młody dorosły sim może wziąć udział.

  7. Michael

   UUUUUU dochodzi rower, teraz to już muszą dodać samochody
   Sam dodatek zapowiada się naprawdę ciekawie, nie mogę się już doczekać ♥♥♥

  8. Przemek

   Rowery? Byłoby super gdyby można było jeździć we wszystkich światach

  9. Nira

   Cieszę się, że pojawią się studia. Ciekawi mnie tylko, czy będziemy mogli wysłać na studia kilku Simów naraz jak było w trójce, czy będzie trzeba wysyłać każdego osobno. 🤔

  10. Trolcia

   zawsze chciałam!!!! mam już 2 i 3 sims więc teraz w 4

  11. Tokusa

   Tak! Bardzo się z tego powodu cieszę i póki co podoba mi się opis. Ciekawe czy rozwiną jakoś edukację małych dzieci i nastolatków, a przynajmniej (mimo że w czwórce super trudno jest zaniedbać oceny dzieci w szkole) czy ich oceny będą przekładać się na kierunki, na które mogą się zapisać.
   Zacieram rączki i czekam na oficjalne informacje =^^=

  12. Ravgreend

   ROBOTYKA!!! Błagam, simobty lub plumboty… 😀

  13. Ola

   Kariera w edukacji!!!!!!!!!!!!!! <3

  14. tolimi

   Genialne! Dziedzinie prawa??? Jak sie okaże, że dojdzie kariera prawnika to chyba umrę że szczęścia! Zapowiada się jeden z lepszych dodatków, ale trzeba poczekać, bo jak zwykle może sie okazać niedopracowany niestety:)

  15. Evaerynth

   To jeden z tych dodatków, które kupię w dniu premiery. 😀 Dawno już czekałam na studia. Mam nadzieję, że studia związane z edukacją oznaczają karierę nauczyciela, byłoby super. Jeszcze jakby była otwarta… <3

  16. Eper

   😀

  17. realista

   Fajnie się zapowiada 😉 Tylko ciekawi mnie, czy dodadzą coś, czego nie było w poprzedniczkach, bo po opisie nie zapowiada się na to…

  18. Madziisz

   W końcu ciekawy dodatek do simsow 🙂

  19. natabr

   jeśli premiera miałaby być już 15 listopada 2019 to nie byłoby już zwiastunu miesiąc przed?

  20. Pixeel

   Zapowiada się super, nie mogę doczekać się akademików, nowego miasta, karier i robotyki, spodziewałem się jej po ostatniej aktualizacji z kostiumami robotów. Liczę po cichu na plumboty. Nowe zajęcia typu sokpong czy piłka nożna też są super, bo można je wykorzystywać w zwykłych rozgrywkach i od premiery Spotkajmy Się czekałem na więcej zabaw dla simów.
   Jedyne co mi się nie podoba to okładka. Ta z Krainy Magii była super, tutaj mamy trzech zwyczajnych simów, z czego jeden ma książkę w ręce i tyle. Początkowo myślałem, że to fan made. Skoro to studia, to mogli dać na okładkę sima z piłką w ręce, albo robotem, skoro doszła robotyka, albo szkolną maskotkę w stylu Lamy z trójki, bo przecież też ma się pojawić w tym dodatku 😛

  21. Pixeel

   @natabar Island Living zapowiedzieli 2 tygodnie przed premierą 😉

  22. SimPaulina

   Wow! Aż niemożliwe, żeby było tyle nowości. Najbardziej cieszą mnie rowery, akademiki i nowe kariery ❤

  23. sensualitat

   Nareszcie ! :)))))

  24. mambeczka

   Nareszcie cos dla mnie-nie kupiłam:Strengville,okropne te poprzetrącane kręgosłupy;wampirów,syren i wróżek-,,witaj w pracy” też bym nie kupiła ,gdybym wiedziała o kosmitach,można ich wyłączyć?porywają mi sima i zachodzi w ciąże,a nieraz grami nie zapisuje,i potem jestem zła.Teraz czekam,może ze studiami dadzą samochody-wyjazd,,Na Studia”,tylko błagam żadnych nienaturalnych.

  25. Pixeel

   @mambeczka skoro jest robotyka to pewnie będą simboty, lepszej okazji do dodania ich nie będzie 🙂

  26. Esmeralda

   Czyli trzy nowe kariery(edukacja, prawo i inżynieria), dostępne po studiach jak mniemam hmm
   Robotyka i roboty ahh uwielbiam Stacje do tworzenia robotów z dwójeczki!
   Ciekawe co to ten tajemniczy klub… hu hu
   I cała reszta fajniutko się zapowiada!
   Simboty wracajcie~!

  27. mambeczka

   Wspaniale roboty to przyszłosć,przydadzą sie ,moja rozgrywka to saga 15 [teraz]rodzin i jedne są tradycyjne np.Goth ,inne Bjergsen to nowoczesnosć ,kazda ma swój że tak powiem smak.

  28. Zoe

   O jaaa 😍
   To będzie udany dodatek! Jeszcze premiera w moje urodziny 💕
   Nic dodać, nic ująć. Na pewno kupię

  29. Emilyvush

   Wiadomo już czy dodatek weźmie udział w promocji Black Friday? Bardzo ważne, jeśli ktoś ma jakieś informacje to proszę napiszcie.

  30. Yashaniq

   @Emilyvush Zapewne nie weźmie udziału w promocji, bo jest nowy. Natomiast myślę że inne dodatki się pod promocje podepną 😉

  31. LuAn

   Bardzo mi się podoba. Na studiach w poprzednich odsłonach nudziłam się i nie grałam w ten dodatek, ale ten wydaje mi się być dużo lepszy. Poza tym podoba mi się wzmianka o rowerach. 😀 Jedyny minus to tylko trzy kierunki studiów. Mam nadzieję, że każdy z tych kierunków będzie miał też dodatkowe opcje. Chciałabym, aby sim z mojej pokoleniowej rodzinki, który dopiero się urodził, poszedł na kierunek muzyczny. Mam nadzieję, że przynajmniej w tych kółkach zainteresowań ze sztuki będzie muzyka. Ale wszystko wygląda bardzo obiecująco. 🙂

  32. natka

   Jestem zachwycona tym dodatkiem 🙂 . Narazie zawiera większość rzeczy z poprzednich części co jest na duży plus. Rowery !! To już w ogóle jest mega hit ! Napewno urealnią one fajnie rozgrywkę i urozmaicą. Co do ilości kierunków. Zauważyłam, że nawet za granicą są obawy itd, że tylko 4. Nie wiadomo tak naprawdę ile ich będzie. Jeszcze nie mamy żadnych informacji od EA co i jak. To tylko opis dodatku, przecież nie będzie zawierał wszystkiego co posiada ten dodatek. Także trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jakby nie patrzeć w The sims 2 było 11 kierunków, a w The sims 3 już tylko 6 kierunków. Myślę, że trzeba być po prostu cierpliwym i poczekać na więcej informacji. Ja jestem jak najbardziej na tak. Aby teraz czekać na zwiastun i większą listę informacji.

  33. Czumbel

   Znowu to gadanie, że będzie to najlepszy dodatek ze wszystkich, a wyjdzie jak zwykle. Niby spoko, ale po 2 godzinach grania nic Cię już nie zaskoczy. Ja na nic się nie nastawiam i radzę innym to samo…

  34. Kiwi

   Trzeba wymyśleć na jaki dodatek będziemy teraz czekać/narzekać… KIEDY SKOK W PRZYSZŁOŚĆ!!!??? 😂😂😂🤣

  35. Ginewra

   Może od razu “Słodkie Niespodzianki..”, w końcu to najlepsze akcesoria do Trójki! 😀

  36. realista

   @Kiwi teraz będą czekać na “Wiejskie życie”, konie i samochody xD

  37. Esmeralda

   Wioska bleh… przyszłość tak bardzo, tak!

  38. Inesz

   Milutko.
   Fajnie, jakby dali możliwość najmowania współlokatorów w aktualizacji, tak aby można było ich mieć w mieszkaniu, a najlepiej, też i w normalnych domach.
   Ubolewałem zawsze nad tym, że w dwójce, ograniczyli ich tylko do mieszkań, lubię mieć współlokatora, ale przychodzi taki czas, że trzeba się przeprowadzić do domu, zwłaszcza w dwójce, gdzie no te mieszkanka zbyt duże nie były.

  39. Ola

   @Inesz Też na to liczę 🙂

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!