Transylwańska obława. Jeszcze więcej Halloweenowych obiektów!

Piekarnia Patty Cakes ponownie powróciła do Zielonego Zakątka. Tym razem mamy okazję zobaczyć ją w nowym, przerażającym stylu. Transylwańska obława rozpoczęła się we wtorek, 15. października o godzinie 19:00 i trwa przez kolejne 15 dni. Tak jak zwykle, wydarzenie polega na otwieraniu pudeł przysmaków za pomocą żetonów. Żetony można zdobyć między innymi poprzez branie udziału w wyzwaniach, wydarzeniach specjalnych oraz wykonywanie zadań z misji.

 

Misja – Ulubieniec fanów prawdziwych przysmaków

Wykonywanie zadań z misji pozwala na zdobycie większej ilości żetonów prawdziwych przysmaków, a wykonując je wszystkie można otrzymać 10 żetonów królewskich przysmaków.

 1. Zagraj w tyle wydarzeń: 1
 2. Zagraj w tyle wydarzeń: 3
 3. Zbierz żetony prawdziwych przysmaków: 500
 4. Zagraj w tyle wydarzeń: 5
 5. Zbierz żetony prawdziwych przysmaków: 700
 6. Zagraj w tyle wydarzeń: 7
 7. Zbierz tyle królewskich żetonów: 5
 8. Zagraj w tyle wydarzeń: 10

 

Nagrody

Po zdobyciu odpowiedniej ilości żetonów (pudło prawdziwych przysmaków – 400, pudło królewskich przysmaków – 10), możemy zacząć odbieranie nagród. Wśród nich znajdują się XVII-wieczne wampirze szaty, złowieszcze dekoracje, takie jak królewski żyrandol, wampirzy stół i krzesło oraz pojedyncze łóżko. Odblokowanie wszystkich obiektów pozwala na odebranie nagrody głównej, czyli pionowego łóżka w kształcie trumny i gotyckiej fryzury.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!