Kolejny Zestaw już w sklepach. Uniwersytet i The Sims 4

W polskich sklepach zaczynają pojawiać się już nowe zestawy związane z najnowszym dodatkiem The Sims 4 Uniwersytet. Najnowszy The Sims 4 Zestaw zawiera grę podstawową oraz dodatek Uniwersytet. Premiera pakietu datowana jest na ten sam dzień, co premiera studiów w czwartej odsłonie serii. Gra pojawi się na pólkach sklepowych 15 listopada 2019 roku. Kupując zestaw startowy, gracze mogą nieco zaoszczędzić na rozszerzeniu swojej rozgrywki. Za około 199 PLN mogą zdobyć podstawkę oraz dodatek o łącznej wartości 279,80 PLN. Obecnie ofertę można znaleźć w sieci sklepów Empik oraz RTV Euro AGD.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

21 KOMENTARZE

 1. Obawiam się, że jednak Wielkie Pranie z Małymi Zwierzakami połączą i z dziwna wioską 😉

  Chociaż może rzeczywiście im brużdżą Małe Zwierzaki, skoro do tego przydałoby się mieć odpowiedni dodatek… Ale i tak prędzej widzę połączenie z Strangerville niż z Krainą Magii.

 2. w zestawie są dwa klucze, czy zestaw ma jeden? Bo bardziej by się opłacało kupić zestaw i odsprzedać podstawę, nawet na 509% ceny zestawu – zakładając, że każde ma odrębny klucz.

 3. To lecę zamówić wysyłkowo Uniwersytet. Zestawy mnie nie interesują, bo kupuję wszystko regularnie jak coś wyjdzie i tak, wiem, drożej to wychodzi, ale wszystko mam od razu i nie myślę potem co kupić. Nie muszę też czekać wiecznie na coś co chcę mieć.

 4. Zasmuca mnie fakt, że w sklepach stacjonarnych zrównali cenę z tą z Origina, było 119zł, teraz jest 139zł. No nie fajnie… nie fajnie… ciekawe dlaczego, tak, a nie inaczej?! 🙁

 5. Pazerność EA nie zna granic. Do końca czwartej generacji pewnie będę koleje podwyżki cen dodatków i pozostałych DLC.
  Mam nadzieję, że znajdzie się choć jeden sklep w którym cena będzie niższa.

 6. Może… tylko teraz pytanie, na origin nie podnieśli ceny, a w stacjonarkach tak.
  Może to sobie sklepy same podwyższyły cenę? No skoro na originie jest tyle, to czemu nie u nich? Tracą w końcu! 😀
  A któż, to ich tam wie…

 7. Myślę, że w sklepach jest cena 139 zł bo jest przedsprzedaż. W dniu premiery cena powinna wrócić do 120 zł. Dodatkowo w Empiku zawsze jest fajna promocja z kartą i wtedy dodatek jest za 100 zł 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories