Pierwsze ślady The Sims 5. Mowa o otwartym świecie?

Fan gry odnalazł w The Sims 4 ciekawy opis jednego z obiektów, który prawdopodobnie jest pierwszym śladem The Sims 5 w podpowiedziach. Mowa tu o jednym z łuków dodanych we wrześniowej aktualizacji. Autor znaleziska postanowił szybko podzielić się swoim odkryciem za pomocą Twittera.

Z treści opisu wynika, że przed stworzeniem wspomnianego obiektu były cztery prototypy. Pierwsza wersja nie otwierała się, więc była zamknięta, druga również, ale dzięki dziurze nieco bardziej otwarta, trzecia otwierała się, ale powodowała wiele błędów, a czwarta została nieco domknięta, aby nie generowała błędów. Piąta, czyli finalna wersja była idealna, spełniając zarówno oczekiwania jak i mając odpowiednią funkcjonalność.

Można to łatwo porównać do serii gier The Sims. Świat w pierwszej części był całkowicie zamknięty, drugiej też, ale z powodu widoku innych budynków w sąsiedztwie był troszkę bardziej otwarty, w trzeciej był całkowicie otwarty, a w czwartej w połowie zamknięty, aby nie powodował błędów znanch z The Sims 3.

Być może wspomniana podpowiedź mówi o trwających pracach nad piątą częścią kultowego symulatora – The Sims 5. Całkiem możliwe, że twórcy pracują nad tym, aby nowa część była prawie idealna. Są to jedynie niepotwierdzone spekulacje, do których należy podejść z pewnym dystansem. Warto pamiętać, że twórcy już nie raz pozostawiali nam podpowiedzi w grze co do nowych rozszerzeń, a nawet generacji. Tak, jak w przypadku licznych nawiązań do studiów.

Co sądzicie na temat tych spekulacji? Myślicie, że twórcy pracują już nad nową częścią i chcą ją stworzyć, jak najlepiej potrafią? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy!

Zobacz wpis na twitterze i opis

Polska wersja opisu


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  30

  1. Ania

   Gdzie przy trzecim jest coś o błędach, bo nadal nie widzę

  2. SimPaulina

   Ciekawe 😮 te podpowiedzi zazwyczaj się sprawdzają 😉

  3. GlossyGem
   Administrator

   Aniu, przeczytaj jeszcze raz całość, łatwo można wyłapać to z kontekstu. Przy czwartej wersji mówi się, że jest nieco przycięta, aby nie generować wypadków. To oznacza, że takie wypadki, czyli błędy, generowała trzecia wersja drzwi.

  4. Azari

   Mądre, mądre naprawdę😃

  5. Eper

   Brzmi ciekawie ;o

  6. Evaerynth

   Lubię takie ukryte wskazówki. 😀 Byłoby fajnie, jakby rzeczywiście było to nawiązanie do The Sims 5.

  7. Przemek

   Ciekaw jestem ile dodatków i o jakiej tematyce do The Sims 4 nas czeka i czy pakiety rozgrywki będą w 5?

  8. ArtSim

   Dobrze że powróci otwarty świat ale chcę bhy jeszcze kontynuowano czwórkę jeszcze jakieś 3-4 lata

  9. Luna

   Wersja E powinna być pozbawiona wad? ,,E” to przecież piąta litera alfabetu…
   To jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że mowa tu o kolejnej części Simsów.

  10. Patryczek

   Podoba mi sie to nawiązanie do poprzednich serii i nie tylko 😀

  11. przekora

   Mam nadzieję, że to nieprawda. W czwórce jest jeszcze masa do zrobienia.

  12. mambeczka

   W czwórce zostało jeszcze ok.1\4 -dodatków, pakietów i akcesorii,bez ,,Uniwersytetu”-który dodadzą w listopadzie.Wnioskuje tak ,po Sims3.Zostałby nam jeszcze ,odpowiednik ,,Skoku w przyszłosć”i dodanie samochodów,koni,wilkołaków i ,,Wakacji”,z których mamy tylko ,,Selvadorade”-tak nostalgicznie sie zrobiło .Cos sie kończy ,cos zacznie.Lubie Sims4 za budowanie i kreacje sima,bo jest fantastyczne w porównaniu do Sims3 ,i za to za co inni go nie lubią,własnie za rozdrobnienie ,bo nie musze kupować tego, co mi nie odpowiada. Najważniejsze!!! [dla mnie]- zamknięty swiat,gdzie simy nie umrą np.z głodu,wyprowadzą sie ,mam ,,konrolowalny swiat”,zamieszkały przez wybrane ulubione simy .

  13. Cold

   Najpierw włamywacz, później TS5 😀

  14. Mati

   Nie będę kupywać the sims 5 bo i tak nic nie będę nic nowego a o otwarty świat mogę zagrać the sims 3 i 4 a moim zdaniem the sims 5 nie czekam chyba ze dodadzą do the sims 5 multiplayer i fabuła .

  15. ArtSim

   Ja mam nadzieję że twórcy będą kontynuować galerię, znikną akcesoria i będzie można grać że ciasto samo się nie starzenie a ty musisz nimi grać by się starzeli, oraz tryb gry gdzie możemy całe miasto samo się starzeje. Liczę też oczywiście na tryb edycji i dodam że nie wyobrażam sobie simów w realistycxn j grafice. Grafika z czwórki jest w punk!

  16. YasShaniq

   Mam nadzieję, że czwórka przed powstaniem piątki (jeśli miałaby rzeczywiście wyjść) zostanie jednak bardziej dopracowana. Bo słabo by było, jeśli twórcy zostawiliby ją w takim stanie i zajęli się nową grą. Nie mówię tego z miłości do czwórki, tylko by mi hajsu na nią wydanego było szkoda XD

  17. realista

   Jakoś mi się do tej piątki nie śpieszy xD Fajnie, że już nad nią pracują (co bankowo jest pewne), no ale tyle kasy poszło na tę grę, co też słusznie zauważyliście, że mogliby jeszcze z 2 lata to pociągnąć. I nie, to nie tak, że nie mają już niczego do dodania. To błędne myślenie większości, która patrzy na dodatki przez pryzmat poprzedniczek. Nie mają oczekiwań, a tylko chcą czegoś, czego brakuje ciągle grze, a było wcześniej. Może jednak zamiast odgrzewanych kotletów dostaniemy coś, czego nie było? 😉

  18. Cold

   @realista
   Ja osobiście miałem mnóstwo wymagań, aby pojawiło się coś czego nie było. Np. sanki w porach roku, kariera rybaka w wyspiarskich życiu (kuter itp.), zrzucanie przez koty różnych przedmiotów, np. ze stołu. Ale ponieważ twórcy za każdym razem zawodzą, stwierdziłem, że lepiej jest wymagać od nich tego, co już było – wiesz, żeby się nie namęczyli 😉

  19. realista

   @Cold, haha, no w sumie racja xD

  20. Chloe

   Najpierw straż pożarna, potem mogą myśleć o ts5. Albo jeszcze piętrowe łóżka :’)

  21. Kariethen

   Jeśli chodzi o konie, które były wspomniane w jednym z komentarzy to sądzę, że jest szansa iż pojawią się w dodatku/pakiecie rozgrywki związanym z wiejskim życiem. Mam takie przeczucia.

  22. Azari

   Mam nadzieję bo otwarty świat byłby super!

  23. Śpiąca Królewna

   No właśnie wiejskie życie Ciągle na nie czekam

  24. Ginewra

   Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie jak z obietnicami do Czwórki 😛 W sumie z takich “drzwi” zawsze można się wyłgać – ot śmieszny opis, fani sami dorobili “fanowską teorię”.

  25. Claymora

   Czy ja wiem… to takie trochę naciągane.
   Plus nie wierzę, by piąta odsłona nie miała wad. Jak zawsze coś pójdzie nie tak xD
   Albo cena będzie za wysoka, albo rozdrobnią wszystko jeszcze bardziej. Nigdy nie wiadomo

  26. SadinA

   Oby to była prawda otwarty świat i leosza grafika i zeby gra nie była tak zbugowana

  27. Ziosia

   Już się nie mogę doczekać The Sims 5, ciekawe jak będzie to wszystko wyglądało.

  28. Minanki

   Brzmi całkiem prawdopodobnie, ale, szczerze mówiąc, mam nadzieję, że najpierw mocniej rozbudują The Sims 4

  29. MarYnaKarYnaDR16

   Wracając do tematu, przy dodaniu tych łuków w aktualizacji, dodano tez trzy okna. Z czego na pierwszym i chyba drugim modelu okien widzimy całkiem nowy tryb wyboru kolorów, który zawiera również ich wzór i kształt, nie tak jak był dotychczas widoczny tylko kolor. Czuje ze nadchodzi coś wielkiego ^^

  30. Simomaniak
   o 09:43

   Tak !!! Oby to byla prawda że powstanie the sims 5 !

   Chyba szykuję się. Cos wielkiego !

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!