Pierwsze ślady The Sims 5. Mowa o otwartym świecie?

Fan gry odnalazł w The Sims 4 ciekawy opis jednego z obiektów, który prawdopodobnie jest pierwszym śladem The Sims 5 w podpowiedziach. Mowa tu o jednym z łuków dodanych we wrześniowej aktualizacji. Autor znaleziska postanowił szybko podzielić się swoim odkryciem za pomocą Twittera.

Z treści opisu wynika, że przed stworzeniem wspomnianego obiektu były cztery prototypy. Pierwsza wersja nie otwierała się, więc była zamknięta, druga również, ale dzięki dziurze nieco bardziej otwarta, trzecia otwierała się, ale powodowała wiele błędów, a czwarta została nieco domknięta, aby nie generowała błędów. Piąta, czyli finalna wersja była idealna, spełniając zarówno oczekiwania jak i mając odpowiednią funkcjonalność.

Można to łatwo porównać do serii gier The Sims. Świat w pierwszej części był całkowicie zamknięty, drugiej też, ale z powodu widoku innych budynków w sąsiedztwie był troszkę bardziej otwarty, w trzeciej był całkowicie otwarty, a w czwartej w połowie zamknięty, aby nie powodował błędów znanch z The Sims 3.

Być może wspomniana podpowiedź mówi o trwających pracach nad piątą częścią kultowego symulatora – The Sims 5. Całkiem możliwe, że twórcy pracują nad tym, aby nowa część była prawie idealna. Są to jedynie niepotwierdzone spekulacje, do których należy podejść z pewnym dystansem. Warto pamiętać, że twórcy już nie raz pozostawiali nam podpowiedzi w grze co do nowych rozszerzeń, a nawet generacji. Tak, jak w przypadku licznych nawiązań do studiów.

Co sądzicie na temat tych spekulacji? Myślicie, że twórcy pracują już nad nową częścią i chcą ją stworzyć, jak najlepiej potrafią? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy!

Zobacz wpis na twitterze i opis

Polska wersja opisu

Komentarze

 1. Aniu, przeczytaj jeszcze raz całość, łatwo można wyłapać to z kontekstu. Przy czwartej wersji mówi się, że jest nieco przycięta, aby nie generować wypadków. To oznacza, że takie wypadki, czyli błędy, generowała trzecia wersja drzwi.

 2. W czwórce zostało jeszcze ok.1\4 -dodatków, pakietów i akcesorii,bez ,,Uniwersytetu”-który dodadzą w listopadzie.Wnioskuje tak ,po Sims3.Zostałby nam jeszcze ,odpowiednik ,,Skoku w przyszłosć”i dodanie samochodów,koni,wilkołaków i ,,Wakacji”,z których mamy tylko ,,Selvadorade”-tak nostalgicznie sie zrobiło .Cos sie kończy ,cos zacznie.Lubie Sims4 za budowanie i kreacje sima,bo jest fantastyczne w porównaniu do Sims3 ,i za to za co inni go nie lubią,własnie za rozdrobnienie ,bo nie musze kupować tego, co mi nie odpowiada. Najważniejsze!!! [dla mnie]- zamknięty swiat,gdzie simy nie umrą np.z głodu,wyprowadzą sie ,mam ,,konrolowalny swiat”,zamieszkały przez wybrane ulubione simy .

 3. Nie będę kupywać the sims 5 bo i tak nic nie będę nic nowego a o otwarty świat mogę zagrać the sims 3 i 4 a moim zdaniem the sims 5 nie czekam chyba ze dodadzą do the sims 5 multiplayer i fabuła .

 4. Ja mam nadzieję że twórcy będą kontynuować galerię, znikną akcesoria i będzie można grać że ciasto samo się nie starzenie a ty musisz nimi grać by się starzeli, oraz tryb gry gdzie możemy całe miasto samo się starzeje. Liczę też oczywiście na tryb edycji i dodam że nie wyobrażam sobie simów w realistycxn j grafice. Grafika z czwórki jest w punk!

 5. Mam nadzieję, że czwórka przed powstaniem piątki (jeśli miałaby rzeczywiście wyjść) zostanie jednak bardziej dopracowana. Bo słabo by było, jeśli twórcy zostawiliby ją w takim stanie i zajęli się nową grą. Nie mówię tego z miłości do czwórki, tylko by mi hajsu na nią wydanego było szkoda XD

 6. Jakoś mi się do tej piątki nie śpieszy xD Fajnie, że już nad nią pracują (co bankowo jest pewne), no ale tyle kasy poszło na tę grę, co też słusznie zauważyliście, że mogliby jeszcze z 2 lata to pociągnąć. I nie, to nie tak, że nie mają już niczego do dodania. To błędne myślenie większości, która patrzy na dodatki przez pryzmat poprzedniczek. Nie mają oczekiwań, a tylko chcą czegoś, czego brakuje ciągle grze, a było wcześniej. Może jednak zamiast odgrzewanych kotletów dostaniemy coś, czego nie było? 😉

 7. @realista
  Ja osobiście miałem mnóstwo wymagań, aby pojawiło się coś czego nie było. Np. sanki w porach roku, kariera rybaka w wyspiarskich życiu (kuter itp.), zrzucanie przez koty różnych przedmiotów, np. ze stołu. Ale ponieważ twórcy za każdym razem zawodzą, stwierdziłem, że lepiej jest wymagać od nich tego, co już było – wiesz, żeby się nie namęczyli 😉

 8. Jeśli chodzi o konie, które były wspomniane w jednym z komentarzy to sądzę, że jest szansa iż pojawią się w dodatku/pakiecie rozgrywki związanym z wiejskim życiem. Mam takie przeczucia.

 9. Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie jak z obietnicami do Czwórki 😛 W sumie z takich “drzwi” zawsze można się wyłgać – ot śmieszny opis, fani sami dorobili “fanowską teorię”.

 10. Czy ja wiem… to takie trochę naciągane.
  Plus nie wierzę, by piąta odsłona nie miała wad. Jak zawsze coś pójdzie nie tak xD
  Albo cena będzie za wysoka, albo rozdrobnią wszystko jeszcze bardziej. Nigdy nie wiadomo

 11. Wracając do tematu, przy dodaniu tych łuków w aktualizacji, dodano tez trzy okna. Z czego na pierwszym i chyba drugim modelu okien widzimy całkiem nowy tryb wyboru kolorów, który zawiera również ich wzór i kształt, nie tak jak był dotychczas widoczny tylko kolor. Czuje ze nadchodzi coś wielkiego ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki