Wszystkie kolory ze Stwórz Sima i obiekty z trybu budowania. The Sims 4 Uniwersytet na Sims Camp

W tym filmie o The Sims 4 Uniwersytet znajdziecie przegląd całej zawartości Stwórz Sima, z przeglądem wzorów i kolorów oraz wszystkie elementy z trybu budowania i kupowania. W Stwórz Sima nie zostały pokazane stroje specjalne, które odblokowuje się za pomocą dołączenia do organizacji Magów, awansie w nowych karierach i sukcesach w drużynie sportowej lub e-sportowej. Mam nadzieję, że wideo Wam się spodoba. Zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale GlossyGem, ponieważ wkrótce simowe filmy będą pojawiać się tam regularnie.

Wideo powstało podczas Sims Camp 2019 dzięki programowi EA Game Changers.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  23

  1. Hejkasz

   Superrr!

  2. Hejkasz

   Ubrania to dla mnie jedne z najlepszych, jakie dostaliśmy w rozszerz., jednak… Włosy słabe, mam wrażenie, że wymyślają własne style włosów, a mogli by inspirować się, lub nawet zżynać z dzisiejszych fryzur. Ten kucyk kojarzy mi się z Fryzurą Ariany Grande, ale nie do końca. Meble są bardzo “basic”, jak MŻ.

  3. Shiaan

   o co chodzi z tą organizacją magów, kolejny bezsensowny element który nic nie wnosi do rozgrywki, czy jakoś to rozwinęli ?

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki

    To tajna organizacja. Dodatkowy, magiczny element poza Krainą Magii. Wzorowani są prawdopodobnie na serialu Netflixowym The Order. 🙂 Spotykają się nocami, składają dary i… nawiązują kontakt z duszkami. Czasami muszą robić różne rzeczy, aby te duchy zadowolić.

  4. SimPaulina

   Z przyjemnością obejrzę 😉

  5. Claymora

   Sama nie wiem co mam myśleć.

  6. Paulina

   Jak dla mnie wygląda super, ubrania w moim stylu 😀 zapowiada się ciekawie, nie mogę się doczekać 😊

  7. Evaerynth

   Mnie trochę zawiódł tryb tworzenia Sima. Niby sporo tych nowych elementów, ale podobają mi się tylko te długie, falowane włosy dla Simek i ze dwa-trzy ubrania. No ale to kwestia gustu. 😉 Za to pozytywnie zaskoczył mnie tryb budowania i kupowania, jest dużo mebli i rzeczy kojarzących się ze studenckim stylem.

  8. Chloe

   Całkiem, całkiem 🙂

  9. WhySoSerious

   Według mnie CAS żeński super, natomiast męski – nie ma nic ciekawego 🙁 zobaczymy jak będzie przedstawiać się rozgrywka

  10. Esmeralda

   Eee kreator simów i tryb budowy, wole sama ogarnąć… czekam na prawdziwe pikantne szczegóły!

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki

    Jeszcze dzisiaj będzie wideo z nowymi opcjami i gameplayem 🙂

  11. ArtSim

   Ja dopiero zaczynam oglądać ale już się zakochałem w studenckiej wersji muzyki z gry😀

  12. przekora

   Zdradzisz w jaki sposób automatycznie wybierasz wersje kolorystyczne danego obiektu w trybie budowania?

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki

    Klikam + na klawiaturze numerycznej 🙂 Trzeba to klikać przed zakupem przedmiotu, inaczej plus tylko przybliży kamerę.

  13. Ola

   Ale mega jeansy! Na pewno będę korzystać, kocham wysoki stan! Bardzo podobają mi się ciuchy kobiet, ale podobnie jak @WhySoSerious – myślę u mężczyzn nie bardzo się postarali, te ciekawsze rzeczy są praktycznie kopią tego co już było wcześniej.

   @przekora Jak wybierzesz obiekt w trybie budowania to wystarczy kliknąć “+” na bocznej klawiaturze. Działa dla nowowybranych obiektów, jak podniesiesz coś z ziemi to plusem jedynie przybliżysz sobie widok

  14. Nikt Ważny

   Według mnie Karol powinieneś lepiej dobierać modeli do przeglądu CAS, przecież nie pokazałeś w pełni jak fajnie mogą wyglądać kolczyki, ubrania też na Simowym modelu prezentowały się kiepsko… a co do zawartości to całkowicie nie mój gust, użyje może kilka zawartości CAS 😩

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki

    Kolczyków nie pokazałem w ogóle, więc to nie kwestia doboru modela. 🙂 A Simowie, jak Simowie – każdy jest różny. Tutaj wybrałem takiego, którym grałem później w grze. Dzięki za obejrzenie!

  15. przekora

   Ola i GlossyGem, dziękuję!

  16. Ania

   Z oknami, to trochę ich poniosło z ilością, bo wystarczyłoby na dwa dodatki. Cudownie 😀

  17. Filippa Eilhart

   Tajna organizacja…. jednym słowem simowa sekta 😀

  18. Pixeel

   Dużo osób narzeka na cas męski, ale moim zdaniem jest świetny. W ogóle dostaliśmy sporo ubrań, które są aktualnie na czasie – strój na całe ciało (ten t-shirt włożony w spodnie) dla chłopaków to jeden z moich ulubionych strojów w czwórce, poza tym dali sporo swetrów jesienno-zimowych, niektóre ubrania mocno babcine i te połatane ubrania męskie też są super. Z fryzurami za to się mniej postarali. Podoba mi się głównie ta damska a’la Sarsa i ta w stylu alterantywkowym xD

  19. Pixeel

   A co do trybu kupowania i budowania. Ilość obiektów nie powala (brakuje mi większej ilości pokryć podłóg i dekoracji typowo studenckich), ale z pomocą obiektów z innych dodatków udało mi się zbudować bardzo ładny akademik.

   Tak poza tym, czy tylko ja nie mogłem dopasować krzeseł dochodzących w tym dodatku do stołów (też z tego dodatku)? Nie wiem czy to błąd czy tak miało być?

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!