#56 Modny piątek – wybrani współlokatorzy i kuchenka w akademiku. Modyfikacje do The Sims 4

Dodatek The Sims 4 Uniwersytet jest z nami już jakiś czas, dlatego warto się przyjrzeć dostępnym modyfikacjom. Dzisiejszy Modny Piątek zaprezentuje m.in. wybór współlokatorów, możliwość umieszczania kuchenek w akademikach oraz droższe studia. W komentarzach dajcie znać czy wykorzystacie którąś z ukazanych poniżej opcji!

akademik wolny od bałaganu

Nie ma nic gorszego niż wszędobylskie resztki jedzenia współlokatorów! Jest jednak modyfikacja, która zapobiegnie bałaganiarstwu w akadamiku.

POBIERZ TUTAJ

Więcej współlokatorów

Akademiki w The Sims 4 są piękne, ale niestety nie wiele mają wspólnego z prawdą. Szczególnie ilość osób zamieszkujących budynek wydaje się bardzo skromna. Na szczęście i na ten problem jest rozwiązanie, które pozwala ulokować na parceli aż do 20 simów. Ile łóżek, tylu studentów.

Modny piątek

POBIERZ TUTAJ

Kuchenki w akademikach

Simowie, którzy jedzą ciągle posiłki na szybko, często odczuwają dyskomfort. Gra poniekąd wymusza odwiedzanie innych lokacji, by studenci w końcu zjedli coś normalnego. Poniższa modyfikacja pozwala nam postawić w akademiku kuchenkę, a co za tym idzie na pełnowartościowe posiłki.

POBIERZ TUTAJ

Wybierz współlokatora do akademika

Losowo generowani Simowie to bolączka The Sims 4. Aby uniknąć niepokojących dziwaków wybierz sam, z kim chcesz mieszkać. Po ściągnięciu modyfikacji, stwórz wymarzonych sąsiadów i ulokuj ich w dowolnej parceli. Zapisz ich na wybrany uniwersytet, ważne by zostali w domu. Potem zapisz grę i przenieś się do widoku światów, gdzie musisz eksmitować tę rodzinę. Potem już możesz wybrać dla swojego Sima te osoby jako współlokatorów.

POBIERZ TUTAJ

Droższe studia

Modny Piątek to nie tylko ułatwienia, czasem trzeba też nieco utrudnić simowe życie. Życie na studiach nie jest tanie, dlatego możemy zwiększyć koszt zajęć do 480 lub nawet 720 Simoleonów.

Modny piątek TS4

POBIERZ TUTAJ


Komentarze użytkowników i gości

9

 1. ArtSim
  o 07:53

  Tęskniłem🙂 Jak dostanę Uniwersytet na pewno będę używać moda na kuchenki i więcej wspólokatorów

 2. Evaerynth
  o 13:41

  Dobry ten mod na wybór współlokatora, koniec irytujących współlokatorów 😀

 3. Hejkasz
  o 13:46

  AKADEMIK WOLNY OD BAŁAGANU i chaosu to nie Akademik

 4. Blai
  o 10:38

  Chyba najbardziej się przyda mod na więcej współlokatorów, ponieważ ja zazwyczaj sama w niedzielę po nich sprzątam xD

 5. stingerjii
  o 17:47

  E tam 720 simoleonów moja simka która jest pięciogwiazdkową celebrytką mimo 2 stypendiów musiała zapłacić 1272 simoleonów. Nie gram z modami:)

 6. MrocznaZyleta

  Mod na więcej współlokatorów nie działa na standardowych parcelach mieszkalnych. Posiadam 3 wolne łóżka, a mogę dodać tylko 1 współlokatora, po czym opcja współlokatora w komputerze Sima nie podświetla się i “brak wolnych łóżek”. Posiadam 2 zwierzaki i być może to wywołuje błąd. Ma ktoś pomysł, jak rozwiązać ten problem?

 7. Tysiol

  hejka, ja mam pytanko odnośnie modnych piątków. Otóż w którymś z nich znajdowała się modyfikacja na sima którego dało się ”wynająć” do wyprowadzania psa (taki wyprowadzacz psów haha). Tylko właśnie nie mogę znaleźć w którym modnym piątku to było, ma ktoś może linka czy coś???

 8. m4rtynk4

  hejka, mam pytanie. Wybudowałam dom i chcialam mieć współlokatora. Zrobiłam mu tak jakby osobne mieszkanie ale nie wiem jak mam go przypisać do mojego domu. Mam go dodac do rodziny? Dałam ogłoszenie, zaprzyjaźniłam się z nią i nie wiem co dalej. POMOCY!:D

 9. MrocznaZyleta

  W interakcjach ze współlokatorem powinna być opcja akceptacji.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!