Simowie już zawsze będą siadać przy stołach. Nowa modyfikacja od fana gry

Simowa społeczność bardzo często stara się naprawić dokuczliwe błędy w grze, których twórcy jeszcze nie zdążyli lub zapomnieli załatać. Całkiem niedawno została opublikowana modyfikacja do The Sims 4, która naprawia jeden z bardziej irytujących problemów. Gracz WaShay stworzył mod, dzięki któremu Simowie już zawsze będą siadać przy stole podczas jedzenia.

Postacie często nie chcą siadać na krześle przy stole, a wolą za to zjeść gdziekolwiek indziej, co bardzo frustruje graczy. Szczególnie tych, którzy chcą zrobić ładne zdjęcie podczas rodzinnego posiłku. Czasami jest to wręcz niemożliwe, żeby cała Simowa rodzina zasiadła przy jednym stole.

Modyfikacja oprócz naprawy błędu sprawia, że Simowie w pierwszej kolejności będą wybierać miejsce do jedzenia przy stole. Natomiast, kiedy wszystkie krzesła zostaną już zajęte, postać uda się w inne, najbliższe dostępne miejsce.

pobierz modyfikację

Zareaguj na nowinkę!
+1
4
+1
2
+1
1
+1
1
+1
5
+1
0

14 KOMENTARZE

    • Modyfikacja wyszła na początku grudnia tego roku. Jest na tyle interesująca i przydatna dla dużej części graczy, że uznaliśmy, że warto byłoby przeznaczyć dla niej osobny wpis. 🙂

  1. „Simowa społeczność bardzo często stara się naprawić dokuczliwe błędy w grze, których twórcy jeszcze nie zdążyli lub zapomnieli załatać. (…)” – to najbardziej urocze lizanie *** jakie widziałam 😉 Na całe szczęście twórcy nie zapomnieli wyciągnąć 2tysie od każdego za całą serię. Wstyd, że gracze sami muszą dbać o to by gra działała poprawnie.

  2. Od jutra w empiku najnowszy dodatek w cenie 99,99zł 🙂 Niestety nie wiem ile czasu potrwa promocja oraz czy są jakieś dodatkowe warunki, żeby kupić w cenie promocyjnej (karta empik).

  3. To moi już dawno siadają przy stołach. Od jakiegoś czasu mam takiego moda, ale od innego twórcy. Bardzo wkurzali mnie simowie, którzy brali jedzenie z lodówki i przy niej stali zamiast usiąść przy stole. Teraz zachowują się tak jak powinni. Dlatego nie pobiorę tego moda, bo tamten mi działa. Na pewno innym przyda się. Szkoda tylko, że znów moderzy zrobili coś co działa, a EA zepsuło wiele rzeczy w ostatniej aktualizacji. :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories