EA chce ulepszyć rozszerzania? Ankieta o The Sims 4

Jakiś czas temu producenci gry udostępnili ankietę dotyczącą gry The Sims 4. Wśród typowych pytań na temat rozwoju gry, czy nowości, jakie chcielibyśmy zobaczyć w przyszłości, pojawiło się intrygujące pytanie. Twórcy gry poprosili w nim o wybranie rozszerzenia, które chcieliby, aby zostało ulepszone.

Jest to dosyć nietypowa sytuacja, ponieważ jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby jakiś dodatek lub pakiet rozgrywki został poważnie zaktualizowany po swojej premierze. Póki co nie wiemy, czy chodzi o drobne poprawki, czy o uzupełnienie, któregoś z rozszerzeń o całkowicie nowe rzeczy. Na ten moment nie wiemy również, kiedy takie uaktualnienie mogłoby mieć miejsce, ale zapewne dowiemy się o tym całkiem niedługo.

Co sądzicie na temat ulepszania rozszerzeń. Według Was to dobry pomysł?

zobacz fragment ankiety


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  12

  1. ArtSim

   Jeśli to będzie aktualizacja to jestem za tak! Ja dałem sam do poprawy Witaj w Pracy i Spotkajmy się lecz zaznaczyłem Być Rodzicem, ale nie dlatego że to słabe – jest fantastyczne – ale żeby temat rodziny był dalej rozwijany🙂

  2. Ajik7777777

   Ja natomiast zaznaczyłem Cztery Pory Roku (dodatek po mimo tego że jest jednym z najbardziej rozbudowanych dodatków do czwórki to w porównaniu do swoich odpowiedników z poprzednich części to się nawet nie umywa np. Wiosna i Lato praktycznie w tym dodatku nie istnieją brakuje między innymi chorób takich. jak przeziębienie i mogli by dodać więcej “tradycji”. Albo przynajmniej odblokować te ukryte aktywowane po przez święta losowe.) Drugi dodatek to Witaj w pracy (za pokrzywdzenie kosmitów. Niech im twórcy przynajmniej dodadzą drzewko rozwju postaci). No i Wyspiarskie Życie (czyli zdecydowanie najbardziej poszkodowany dodatek! Nie jestem fanem kurortów z trójki ale braku nurkowania nie wybaczę. Czyli coś co było najważniejszym punktem dodatku w trójce tutaj zostało to tak perfidnie wykastrowane. A co do syren to idealnym byłoby takie samo rozwiązanie jak przy kosmitach ;).

  3. stingerjii

   Ja zaznaczyłam Uniwersytet i Witaj w Pracy

  4. Cold

   Szkoda, że w ankiecie nie dali gry podstawowej do ulepszenia 😛

  5. Hejkasz

   W pewnym sensie, jest ulepszana co jakiś czas.

  6. Cold

   Ulepszana poprawkami błędów i jakimiś ubraniami lub meblami? 😛 Takie ulepszenie jak np. piwnice czy basen to rozumiem, ale chyba ostatnio nie pojawiło się jakieś ulepszenie istotnie wpływające na rozgrywkę. Ale wiadomo, poprawki błędów też są spoko.

  7. Ginewra

   Dopiero teraz piszecie o tej ankiecie? 😀 W sumie… lepiej późno niż wcale 😉

  8. Kasia

   Ja wybrałam min. Uniwersytet. Dodatek ogólnie mi się podoba,ale nie podoba mi się to,że tak mało pracy włożyli w naukę,że Simowie nie mogą np uczyć się w jakiejś auli czy coś,to byłoby naprawdę fajne. Poza tym mogli by dodać więcej karier otwartych i żeby też były fajnie rozbudowane. A wyspiarskie życie to myślę,że fajnie gdyby to nie było miejsce do zamieszkania,ale jakieś wakacyjne z kurortami,które Simowie by mogli prowadzić albo domki wczasowe wynajmować.

  9. FeariiTeiru

   Ja zagłosowałem na miejskie życie (nadal oczekuje budowy mieszkań), zjedzmy na mieście (ludzie, to jest tak zbudowane ze na śniadanie czekałem do 13 XD) i na witaj w pracy (chodzenie do szpitala w przypadku choroby na przykład ^^)

  10. Safia

   Gdzie jest ta ankieta? Gdzie można zagłosować?

  11. Kacper
   o 06:32

   Wybrałbym Witaj w Pracy oraz Zjedzmy na mieście, ponieważ chciałbym, aby sim sam mógł prowadzić swój biznes, bez pracowników

  12. Evaerynth
   o 09:05

   Zdecydowanie uniwersytet.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!