The Sims Mobile – Turniej prawdziwych przysmaków: „Wspaniała posiadłość”

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

Niedługo w The Sims Mobile rozpocznie się turniej prawdziwych przysmaków „Wspaniała posiadłość”. Na graczy będą czekać nagrody w postaci obiektów przydatnych do wybudowania bogatej posiadłości.

Turniej prawdziwych przysmaków to ograniczone czasowo wydarzenie, podczas którego należy zebrać odpowiednią ilość żetonów prawdziwych przysmaków oraz żetonów królewskich przysmaków, aby odblokować nagrody. Wydarzeniu towarzyszy również misja, która pozwala na zdobycie większej ilości tymczasowych walut.

Żetony można zbierać poprzez udział w wyzwaniu prawdziwych przysmaków, odbywający się w Zielonym Zakątku lub uczestnictwo w wydarzeniach specjalnych. Czasem dodatkowe żetony są przyznawane za ukończenie zwykłych wydarzeń związanych z hobby, karierą i związkiem.

Powtórka wydarzenia:

Gracze, którzy brali udział w tej edycji turnieju, ale go nie ukończyli, zachowają swój postęp. Ceny pudeł z nagrodami zostaną obniżone: pudło prawdziwych przysmaków – 300 żetonów, pudło królewskich przysmaków – 7 żetonów.

⏰ Start wydarzenia: 13 lipca, godz. 19:00

Przegląd nagród

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

7 KOMENTARZE

  1. Och! W końcu coś nowego! Jest idealna dla mojej królewskiej rodziny, którą teraz mam w The Sims Mobile ?. Mam nadzieję że częściej będą jakieś aktualizacje, bo bez tego gra robi się nudna ;/.

  2. A tak w ogóle to w liście życzeń Wumples z okazji 2 urodzin The Sims Mobile, dostępnej od 26 lutego, nie miało być przypadkiem do zdobycia strój właśnie Wumples? Tak mi się coś kojarzy, że wyświetliła mi się taka informacje w grze, a później zaskoczenie, że jednak były do zgarnięcia jakieś 2 koszule.

    • Podano nam błędną datę pojawienia się misji. Urodzinowa lista życzeń Wumples powinna rozpocząć się w dniu urodzin The Sims Mobile, czyli 6 marca.

      • Ok, rozumiem. Już myślałam, że postanowili jednak nie dać tego stroju. Bo nie powiem od początku jak pojawiły się te misje z Wumples miałam nadzieję na ten strój, gdyż bardzo mi się spodobał 🙂

  3. A właśnie również się zastanawiałem nad tym dlaczego dotąd nie pojawiła się misja ze strojami Wumples i już myślałem, że o niej zapomniano 😛 No, ale skoro zadanie przed nami to git 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories