Bara-bara w The Sims 4. Pełna lista

Bara-bara to jeden z ważniejszych momentów w życiu naszych Simów. Poprzez ten miłosny rytuał możemy doprowadzić do pojawienia się na świecie nowego pokolenia lub po prostu spędzić miło czas. Miejsc, w którym nasi podopieczni mogą pofiglować jest bardzo dużo i czasami nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Z tego powodu postawiliśmy przygotować listę wszystkich miejsc w których nasze wirtualne postacie mogą pofiglować lub postarać się o dziecko. Poniżej znajdziecie wszystkie dostępne miejscówki na bara-bara oraz wymagane rozszerzenia.

Warto również wspomnieć, że aby Simowie mogli wykonać interakcję bara-bara muszą mieć ze sobą minimum relację romantyczną na poziomie 70. Każde figlowanie niesie za sobą odpowiedni nastrójnik, który informuje nas, czy dana interakcja była udana, czy nie. Na dole znajdziecie kilka najciekawszych z nich.

Gdzie Wasi Simowie oddają się miłosnym figlom? Jest możliwość, o której nie wiedzieliście? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy!

Łóżko Dwuosobowe

Jest to najbardziej pospolity typ wykonywania interakcji bara-bara, do którego wystarczy tradycyjne dwuosobowe łóżko. Aby zachęcić naszych Simów do oddania się miłosnym igraszką wystarczy nacisnąć na łóżko i wybrać interakcję bara-bara lub postaraj się o dziecko. Interakcje można znaleźć również dziale romantyczne, klikając na drugą połówkę naszej wirtualnej postaci. Po wykonanej zabawie Simom pojawi się jeden z nastrójników ukazujących, ile wynieśli z niej satysfakcji.

Rakieta Kosmiczna

Jeżeli nasz Sim jest zapalonym fanem kosmicznych podróży to może zabrać w jedną z nich swoją drugą połówkę i spędzić z nią miło czas. Wystarczy do tego jedynie wybudowana przez niego jedna z trzech dostępnych w grze rakiet. Po wykonanym bara-bara Simom pojawi się nastrójnik oraz odblokuje osiągnięcie związane z klubem wysokich lotów.

 • Nastrójnik bonusowy:

Obserwatorium

Wysoki poziom logiki, mistrzostwo w grze w szachy i ściana pełna wydruków kosmicznych? Jeśli to charakteryzuje Twoją postać, to na pewno do gustu przypadnie jej to miejsce. Należy jedynie kupić teleskop, wybrać opcję bara-bara w obserwatorium i oddać temu rytuałowi miłości. Czujecie się zachęceni?

Wanna z Hydromasażem

Świeczki, letni wieczór, domowe patio i Twoja druga połówka. Brzmi jak niezła komedia romantyczna. Brakuje w niej jedynie wanny z hydromasażem, którą można zakupić w trybie budowania, w zakładce zajęcia poza domem. Po tym wystarczy jedynie wybrać odpowiednią interakcję i podgrzać atmosferę.

Namiot

 • Wymaga pakietu rozgrywki The Sims 4 Ucieczka w Plener

To idealna propozycja dla wszystkich fanów weekendowych wypadów na biwak do Granitowych Kaskad lub żądnych przygód odkrywców grobowców. Namiot można zakupić w leśniczówce w Granitowych Kaskadach lub w trybie kupowania w zakładce zajęcia poza domem. Tylko uważajcie na owady!

 • Nastrójnik bonusowy:

Sauna

 • Wymaga pakietu rozgrywki The Sims 4 Dzień w Spa

Bara-bara w saunie to idealny sposób na urozmaicenie odprężającego czasu spędzonego w miejskim spa lub jeśli twoi Simowie są nieco zamożniejsi, domowym. Wystarczy wybrać interakcję bara-bara w saunie i cieszyć naprawdę gorącą atmosferą. Uważajcie tylko, żeby nie przesadzić!

 • Nastrójnik bonusowy:

Krzak

 • Wymagane rozszerzeń The Sims 4 Spotkajmy się lub Przygoda w dżungli

Dobry sposób na urozmaicenie codziennego spaceru, joggingu, czy randki w parku z sympatią naszej postaci. Należy jedynie znaleźć w pobliżu wolny, czysty krzak i oddać się pokusom. Po wykonanej zabawie Simom pojawi się tradycyjny nastrójnik ukazujący ile wynieśli z niej satysfakcji.

Szafa

 • Wymaga dodatku The Sims 4 Spotkajmy się

Bara-bara w szafie to idealny sposób na urozmaicenie tradycyjnej rodzinnej rozgrywki w The Sims 4. Wystarczy do tego jedna z trzech dostępnych w grze szaf i nieco romantycznego nastroju. Po wykonanej interakcji nasi Simowie mogą otrzymać nastrójnik o miłość w dziwnych miejscach, lub mogą w trakcie zahaczyć się o wieszak i otrzymać negatywny nastrójnik. Oba znajdziecie poniżej.

 • Nastrójnik bonusowy:

Trumna

 • Wymaga pakietu rozgrywki The Sims 4 Wampiry

Jest to miejsce dla Simów o nieco mroczniejszej postaci. Wystarczy, że zakupisz im w trybie kupowania trumnę lub sarkofag i zachęcisz nieco do igraszek. Kto wie, może wyjdzie z tego jakiś mały krwiopijca?

Pod Postacią Nietoperza

 • Wymaga pakietu rozgrywki The Sims 4 Wampiry

Ten typ figlowania wymaga od naszych postaci większych umiejętności. By odblokować tą możliwość należy kupić za dwa punkty wampirzą moc o nazwie “Postać nietoperza”, a następnie wybrać interakcję bara-bara lub postaraj się o dziecko w postaci nietoperza.

 • Nastrójnik bonusowy:

Latarnia Morska w Brindleton Bay

 • Wymaga dodatku The Sims 4 Psy i koty

Latarnia morska z Wyspy Martwych Traw w Brindleton Bay może służyć nie tylko jako wspaniały punkty widokowy, lecz także jako miejsce do spędzenia miłego czasu z sympatią naszego wirtualnego człowieka. Wystarczy wybrać się na wspomnianą wyspę, odnaleźć odpowiednią interakcję i już. Warto również wspomnieć, że igraszkom towarzyszy piękna animacja unoszących się serduszek oraz czerwonego koloru światła latarni.

Stos Liści

 • Wymaga dodatku The Sims 4 Cztery pory roku

Dobry sposób dla tych, którzy tak jak w przypadku krzaka chcą sobie umilić wspólny i jesienny spacer. Tylko uważajcie na śmierdzące stosy liści, bo z pewność na kilka godzin pogorszą humor Waszych Simów.

 • Nastrójnik bonusowy:

Stos pieniędzy

 • Wymaga dodatku The Sims 4 Zostań gwiazdą

Jest to opcja dla Simów z wyższych sfer. Należy jedynie posiadać w domu Inteligentną Skrytkę XL i przechowywać w niej nieco pieniędzy. Aby zachęcić naszych podopiecznych do bara-bara wystarczy wybrać interakcję bara-bara lub postaraj się o dziecko w skrytce.

 • Nastrójnik bonusowy:

Kapsuła sypialna

 • Wymaga dodatku The Sims 4 Zostań gwiazdą

Kolejna propozycja dla nieco bogatszych Simów i tych, którzy lubią pławić się w luksusie. Kapsuły do spania znajdziecie w trybie budowania i kupowania. Warto również wspomnieć o interesującej animacji na wieku kapsuły. W trakcie figli wyświetlają się na nim serduszka oraz wykresy EKG.

 • Nastrójnik bonusowy:

Wodospad w Mua Pel’Am

 • Wymaga dodatku The Sims 4 Wyspiarskie życie

Idealne urozmaicenie dla mieszkańców i urlopowiczów spędzających czas na piaszczystych plażach Sulani. Wystarczy wybrać się na wyspę Mua Pel’Am, odnaleźć wodospad i wybrać odpowiednią interakcję z paska. Po odbytym rytuale miłości nastrój naszych Simów niebywale się poprawi i staną się oni bardzo flirciarscy na nawet cztery godziny.

 • Nastrójnik bonusowy:

Prysznic

 • Wymaga dodatku The Sims 4 Uniwersytet

Najnowsze miejsce do figlowania dla naszych Simów, które pojawiło się z ostatnim dodatkiem do The Sims 4. Jest to ciekawe urozmaicenie domowego życia. Należy jedynie na aktywnej parceli posiadać prysznic no i oczywiście drugą połówkę. Po wykonanym bara-bara nasi Simowie otrzymają odpowiedni nastrójnik, a także polepszy się ich higiena, czyli w skrócie łączenie przyjemnego z pożytecznym.

 • Nastrójnik bonusowy:

Komentarze

 1. Tak sobie myślałam… aktualnie super by było gdyby twórcy zdecydowali się wprowadzić ulepszenia na temat których robili wcześniej ankietę… ulepszenia rozszerzeń i dodanie nowych opcji relacji – byłoby cudnie, bo teraz pewnie nie zdecydują się na wypuszczenie nowego rozszerzenia zważywszy na aktualną sytuację na świecie…

 2. @ArtSim nawet jeśli już mają gotowe rozszerzenie, to raczej teraz go nie wydadzą. Wielu ludzi ma ważniejsze wydatki, niektórzy stracili pracę, bardzo dużo osób kupuje dodatki w sklepach, które aktualnie są pozamykane. Wydawanie teraz dodatku było by dla nich mało opłacalne i mało etyczne względem tego co się dzieje na świecie.

 3. Ja właśnie odkryłam możliwość bara bara w śmietniku 😆
  Duzy śmietnik nazywa się ” bardzo dobry śmietnik ” 😃

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki