Kwitnąca wiosna. Paczka z kwiecistymi obiektami

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

 

Mimo że w tym roku zima była bardzo ciepła, to czuć, że wielkimi krokami zbliża się wiosna. Możemy ją przywitać kwiecistą paczką obiektów, która już 18 marca pojawi się w The Sims Mobile. Wewnątrz znajdziemy cztery nowe elementy do trybu tworzenia Sima, donicę z begonią, która z pewnością znajdzie swoje honorowe miejsce w domu oraz doładowanie Simowego budżetu w postaci 10,000 Simoleonów. Paczkę będzie można zakupić przez piętnaście dni.

Cena: 47,99 zł

Zawartość paczki

 • Fryzura „Uroczy kok”
 • Kolczyki „Kwiatowa grządka”
 • Kombinezon „Nie dla zielonych”
 • Buty na koturnie „Dmuchawce”
 • Donica z begonią
 • 10,000 Simoleonów

Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  18

  1. Filippa Eilhart
   o 12:08

   47,99 za 5 rzeczy? ;(

  2. Pquest
   o 18:15

   @Filippa Eilhart Nie ma co się dziwić, to typowa cena jak na grę na telefon. Na tym medium zawsze ceny są kolosalne, podczas gdy zawartości jest mało.

  3. Dominika
   o 04:18

   Ja jeszcze zrozumiem post o aktualizacji tego czegoś, ale ostatnio same pierdoły o sims mobile, ciekawe ile osób się tym na poważnie interesuje :v

  4. Wiktoria
   o 09:19

   Fajnie

  5. pacyfka
   o 13:04

   Niestety na razie cisza w temacie jeśli chodzi o “główną” grę…

  6. Ravgreend
   o 21:48

   @pacyfka Chyba sims mobile stało się główną grą ¯\_(ツ)_/¯

  7. Pixeel
   o 13:29

   @Dominika to prawda, patrząc po ilości komentarzy pod tymi postami da się zauważyć, że prawie nikogo tu nie interesuje The Sims Mobile.

   @Ravgreend dziwne, bo już w grudniu mówili, że testują nowy pakiet rozgrywki. Albo nie zapowiadają nic ze względu na wirusa, albo na prawdę zrozumieli, że liczy się jakość, a nie ilość. Kiedyś co chwile wychodziły jakieś bezsensowne akcesoria 😛

  8. Simomaniak
   o 09:50

   EA chyba sobie żartuje – nie będę płacić prawie 50 zł wolę zapłacic pięćdziesiąt złotych za prawdziwe rzsczy które i tak wujdą faniej

  9. Simomaniak
   o 09:52

   Nie będę płacić prawie 50 zł za 5 obiektów * a pozatym i tak Ts Mobile to 💩 i fajnie by było jakby EA wkońcu dodało cos do ukochanej Czwóreczki !

  10. Telia
   o 15:40

   Ja za to chce wiedzieć kiedy zostanie poprawiony system śpiewu… aktualnie to jest jakaś kpina.

  11. Igloc
   o 14:23

   chyba tylko ja omijam te posty z THSM? ;/

  12. Simomaniak
   o 08:22

   Czy serio musisz dawać tyle postów z tym beznadziejnym TSM jeszcze nie zauważyłeś że nikogo to nie interesuje ? Ogarnij się bo to wkurza !

   • Aleksandra
    o 10:50

    To jest strona poświęcona serii The Sims, a The Sims Mobile zalicza się do tego kanonu. Po za tym, należą do programu Game Changers, więc to oczywiste, że takie posty muszą się pojawiać. Zawsze możesz pomijać artykuły o tej konkretnej grze, nikt nie każe Ci ich czytać.

   • GlossyGem
    Administrator
    o 22:55

    Jaki z Ciebie Simomaniak, skoro nie lubisz nawet czytać o The Sims Mobile? 😉

  13. Dominika
   o 19:02

   The Sims Mobile ma tyle wspólnego ze zwykłymi Simsami co zdrowa żywność z fastfoodem 😝 Można być simsomaniakiem i nie lubić ich lipnych odłamów, fanatycy uniwersum Harrego Pottera też nie uznają przeklętego dziecka bodajże i co, też nie są żadnymi “maniakami” mimo że poświęcili temu sporą część swojego życia? Jeżeli większości wisi ta gra i te posty to chyba jednak coś znaczy 😂

  14. Dominika
   o 19:25

   Swoją drogą kiedy była tęczowa aktualizacja, to była wielka awantura, że każdy ma prawo kochać kogo chce, że tolerancja, że prawo wyboru i bla bla bla. A teraz co? Pojazd po kimś, kto uważa się za simsomaniaka i wyraził swoje zdanie? Kim jesteś żeby oceniać czyjeś gusta I zaangażowanie? Średnie zachowanie ze strony osoby, która jest administratorem. Biorąc pod uwagę, że jest tutaj pewnie sporo osób, które są zapewne młodsze od Ciebie czy ode mnie, powinieneś zmienić podejście do komentujących chociażby z tego względu. Niech młodzi uczą się wyrażać swoje zdanie, czymś paskudnym jest w nich to tłumić czy tym bardziej – negować to.

  15. Kopytko
   o 13:25

   Tyle, że na końcu wypowiedzi dodał buźkę, co świadczy o tym, że wypowiedź należy odbierać, jako żart. Więc skąd to oburzenie? Tym bardziej, że sama też stosujesz buźki.

  16. pacyfka
   o 21:10

   Okej, bo jako że ta rozmowa zaczęła się niejako od mojego (chyba źle zinterpretowanego…) wpisu, to trochę poczuwam się do pewnego sprostowania.
   Ta strona dotyczy Simsów, a że ta serial nie ogranicza się tylko do samych The Sims na pc czy konsole, ale też “rozgałęzia się” na inne pokrewne gry czy urządzenia, no to naturalną koleją rzeczy na DOTSIM będą niusy dotyczące wszystkiego co obejmuje to “uniwersum” w tym też te nieszczęsne Sim Mobile.

   Żeby nie było – ja nie mam za złe, że administracja daje nowinki z Sim Mobile, bo obecnie tylko w tej sferze cokolwiek się dzieje, więc siłą rzeczy, trudno napisać coś innego, nie będą przecież wymyślać newsów z powietrza.

   Trochę mnie frustruję to, że nic się nie dzieje w temacie samych, “głównych” Simsów, zero informacji o nowych dlc i chyba niestety dopóki na Świecie będzie sytuacja jaka będzie, prędko się żadnych nowości nie doczekamy 🙁

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!