Ruszyła piąta runda głosowania. Wybierz tytuł i ikonę akcesoriów

Jak poinformowali twórcy gry The Sims 4 dziś rozpoczęła się piąta runda głosowania społeczności. Tym razem Simomaniacy wybiorą oficjalny tytuł rozszerzenia oraz jego ikonę. Do wybrania jest kilka tytułów tj. “Robienie na drutach” czy “Włóczkowe historie“, a także kilka ikonek. Poniżej znajdziecie pełną listę zaproponowanych nazw akcesoriów oraz ich oficjalnego znaku graficznego. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy kliknąć w podany poniżej przycisk.

Przypominamy, że głosowania dotyczy nowych akcesoriów, które mają pojawić się w grze za jakiś czas. Do tej pory w ramach ankiet wybrano temat, którym jest sztuka i rzemiosło oraz element rozgrywki – robienie na drutach, styl – frajda z rękodzielnictwa i nowe ubrania oraz obiekty.

Warto również wspomnieć o tym, że to nie pierwszy raz, gdy twórcy pytają nas o zdanie na temat nowości. Tak samo było również w przypadku rozszerzenia “Wielkie pranie“, które swoją premierę miało w 2018 roku.

 Podobają Wam się zaproponowane nazwy i ikony? Na które z nich oddaliście swój głos? Dajcie nam znać w komentarzach! 🙂

Zagłosuj w ankiecie

 

 

zobacz ikony

zobacz listę zaproponowanych nazw

 • Robienie na drutach
 • Włóczkowe historie
 • Zabujaj się we włóczce
 • Po włóczce do serca
 • Odprężające dzierganie
 • Od nitki do swetra

Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  16

  1. krycha

   “Robienie na drutach” jest najbardziej basic i pewnie tak się będą nazywać akcesoria

  2. Msndragora03

   Przemawiają do mnie Włóczkowe historie ❤️

  3. ArtSim

   Te wszystkie nazwy brzmią jak jakieś złe powiedzenia albo teksty z reklam. Chyba wybiorę Odprężające dzierganie🙂

  4. Evaerynth

   Nie mam pojęcia na co zagłosować. Wszystkie ikony są w porządku, za to wszystkie nazwy są na pierwszy rzut oka straszne. 😀 Ale chyba ostatecznie zdecyduję się na “Włóczkowe historie” i ikonę ze skarpetą.

  5. Pixeel

   Włóczkowe historie i ikonka z włóczką są super 😀

  6. Pixeel

   aczkolwiek większość nazw jest mocno cringe, w angielskiej wersji też – Rock’n’Knit albo Luv2Knit xDD

  7. Pquest

   Wszystkie te nazwy są takie… średnio oddające to czym faktycznie są te akcesoria. Jedynie “Odprężające dzierganie” pasuje mi do nich. A co do ikon, tu nie mam zastrzeżeń. Najlepsza, moim zdaniem, jest ta z koszem z włóczkami.

  8. Azurrka

   “Zabujaj się we włóczce” – zawiera w sobie dodatkowo nawiązanie do obiektu specjalnego dochodzącego w akcesoriach którym jest krzesło bujane, więc fajna gra słów

  9. Mati789k

   Włóczkowe historie wybieram 🌝

  10. Krzylo

   Prawdopodobnie wybiorę “Odprężające dzierganie” 😛 Co do ikonki to podobają mi się dwie pierwsze, czyli skarpetka i włóczka więc tutaj jeszcze się zastanowię 😀

  11. smag

   Nie mogłam się zdecydować pomiędzy “Włóczkowe historie” a “Odprężające dzierganie”… wybrałam to drugie, ponieważ historie w tytule kojarzą mi się z misjami do przejścia itd. A tu ma być przecież błogi relaks i sposób na życie dla naszych Simów.
   Natomiast z ikonką problemów już żadnych nie miałam 😉

  12. Kopytko

   Ikona: koszyk z włóczkami. Bujany fotel pasowałby do stylowych mebli, staroci albo starości, włóczka z drutem kojarzy mi się z mieczem i tarczą (za dużo przegranych RPG-ów), pozostałe wyglądają jak szyldy.
   Nazwa: Zabujaj się we włóczce. Ponieważ:
   1. Nawiązanie do fotela (żeby jeszcze zegar z kukułką był).
   2. Gracz: Ale z zapowiedzi wynikało, że to będzie lepsze.
   EA: No i?
   Gracz: Cena jest nieadekwatna do zawartości.
   EA: Bujaj się.
   😀

  13. pacyfka

   Tam jest błąd w jednym z proponowanych tytułów – w ankiecie twórców jedna z propozycji to nie od nitki do serca, a od Nitki do SWETRA 🙂 I to na ten tytuł oddałam swój głos. W moim odczuciu to najlepsza opcja z zaproponowanych, oddająca tematykę akcesoriów, bo reszta jest jakaś niezbyt chwytliwe brzmiąca czy wręcz jak już tu zauważono, jakaś taka “krindżowa”.

   Z ikonką miałam trochę problem – wahałam się między skarpetką, a tą jedną włóczką. Drut z kawałkiem wydzierganego materiału, jakoś wydaję mi się być mało obrazujący o co chodzi, fotel bujany tak jak wspomniał/a Kopytko, nie kojarzy mi się za bardzo z szydełkowaniem (a przynajmniej nie w pierwszej kolejności), a te dwie włóczki kojarzą mi się z lodami 😀

  14. Igloc

   Pierwszy raz biorę udział w takich ankietach, super!

  15. Kariethen

   Kochani, przepraszam, że pytam tak poza tematem, ale czy znacie jakieś strony lub linki do modów do The Sims 4, które są stale aktualizowane? Bo trudno jest znaleźć strony z modyfikacjami, które faktycznie są aktualizowane. Zastanawiam się czy jest strona na której można znaleźć całą tę zawartość lub chociaż pewną jej część. Właśnie zakupiłem TS4 Uniwersytet i chciałbym zacząć nową grę z modyfikacjami, które naprawiają błędy i usprawniają rozgrywkę.

   Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

  16. ArtSim

   @kariethen zrób o tym osobna dyskusję bo to nie jest temat by było kilka(naście) komentarzy co nawet nie jest związane z nowiną😉

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!