GlossyGem: Wizyta w The Sims Studio, SimsCamp 2019 i San Francisco

Materiał powstał dzięki Game Changers

Teraz gdy wszyscy siedzimy w domach, odkopałem i zmontowałem materiał nagrany w listopadzie 2019 roku, gdy odwiedziłem San Francisco i siedzibę Maxis (The Sims Studio) w Redwood City, dzięki programowi Game Changers. Zobaczcie, jak wyglądała podróż oraz całe wydarzenie. Mam dla Was niepublikowane wcześniej plany Wierzbowej Zatoczki i Oazy Zdrój oraz szkice koncepcyjne wnętrza domów. Zobaczycie też, na jakich figurkach wzorowano wygląd Simów w Czwórce. Jesteście ciekawi, jak wygląda siedziba twórców Simów? Zapraszam do oglądania. 🙂 Będzie mi również bardzo miło, jeśli zasubskrybujecie kanał na dłużej.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  2

  1. przekora
   o 08:06

   W sumie to nawet zazdroszczę; miasto wydaje się być piękne, kolorowe i otwarte na człowieka – te bombki wywołały uśmiech na mojej twarzy, choć wolałabym wersje kobiece 😉 Studio faktycznie prezentuje się ekstra, jestem fanką Titanfall, więc trochę żałuję, że nie zobaczyliśmy więcej. Wypatrzyłam na tych konceptach “mechanicznego”/”elektrycznego” ciapka. Te wnętrza na fotkach były lekko futurystyczne/nowoczesne; być może Ci którzy czekają na takie klimaty będą wkrótce pozytywnie zaskoczeni.

  2. Simomaniak
   o 22:12

   Studio takie ładne i zadbane WOW ! Najlepsze te ala manekiny simów z którymi sobie robiłeś zdjęcie ( baaaa to te z miniaturki ) 😀

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!