Recyklingowa rewelacja. Kolekcja mebli z odzysku

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

 

Simowie zamieszkujący Wzgórza Neptuna, mają okazję zmniejszyć swój ślad węglowy. Zapewni to kolekcja mebli pochodzących z odzysku. Po co wyrzucać stare meble, skoro można dać im nowe życie? Paczka „Recyklingowa rewelacja” zawierająca sześć obiektów z trybu kupowania i budowania oraz zapas Simoleonów, będzie dostępna do 22 czerwca, w cenie 27,99 zł.

Zawartość paczki

 • Lampa „Potrójne kłopoty”
 • Lampa „Wisząca na włosku”
 • Roślina „Silna i krzepka”
 • Pionowy ogród roślinny
 • Fotel „Kultowa juta”
 • Okno „Dystans i relaks”
 • 6,000 Simoleonów

Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  12

  1. Witold
   o 21:11

   Kolekcja mebli z odzysku? No wiecie co? Ciągle patrzycie na Mobile niż czwórkę, która miała przeceny.

   Powiem coś jeszcze
   Tylko najbardzej uzależniona osoba może zapłacić za coś takiego niż w czwórcę.

  2. nikola
   o 22:14

   Nie wierze że ktoś płaci 30 zł za 6 rzeczy do gry na telefon, już bardziej opłacalne są akcesoria mój pierwszy zwierzak do czwórki

  3. Hund
   o 09:23

   Ludzie, spokojnie!
   Po pierwsze, sekcją Mobile zajmuje się Ospapiru, o The Sims 4 piszą inni redaktorzy. Nie powinniście chłopaka winić za to, że pisze o sekcji, do której jest przydzielony.

   A po drugie, pakiety są drogie głównie z powodu przewatulowania cen. Nie dla każdego 30 ziko to dużo, a szczególnie nie dla Amerykanów. Gra na takich pakietach właśnie zarabia. Coś złego się dzieje, że oni to sprzedają? Nie.

  4. Simomaniak
   o 11:34

   xD ja tez nie wierzę, ja bym nawet za 1 grosz tego nie wziął, serio, ktos musi byc jakimś psychofanem, żeby cokolwiek tu kupic, już wole wturne przyjęcie srajcesoria, za 50 zł, przynajmniej cokolwiek wnoszą

  5. Pquest
   o 11:39

   Ale tak na dobrą sprawę, czemu Wy się tu dziwicie? Takie ceny występują w wielu grach mobilnych, o ile nie w większości. Te 30zł za taką zawartość to i tak nic w porównaniu do co poniektórych ofert, gdzie za np. 300zł dostaje się kilka popierdółek 😛

  6. Simomaniak
   o 11:43

   Ale teraz, za wszystko trzeba płacić! Trzeba byc jakims milionerem! xD, chcesz mieć 1 obiekt w grze? płać!, chcesz usunąć konto? zapłać 20 zł! (taka jedna gra, teraz musze miec tam konto) no cholercia ! Niedługo to trzeba będzie na YouTube płacić 300zł, za obejrzenie 30 sekundowego filmu, to wszystko jest żałosne!.

  7. Simomaniak
   o 11:44

   Ja rozumiem, że każdy chce zarobić, ale troche pszesadzają

  8. Ola
   o 14:39

   Generalnie mikropłatności w grach są słabe – ja wiem, EA tak doi fanów swoich gier, ale dużo bardziej uczciwe jest dać płatną aplikację (albo dać dwie wersje, darmową uproszczoną i płatną premium z dodatkami – jak robi bardzo wiele twórców), a nie poukrywać dodatkowe koszta. Nie, nie dziwi mnie to, ale też nie popieram.

   I nie przyjmuję argumentów “nie podoba się to nie graj”, bo grają też moi podopieczni, za których czuję się odpowiedzialna i którzy nie są jeszcze odporni na subtelną manipulację, na której opiera się marketing.

   @Pquest W większości? W jakie Ty gry grasz 😉 Ja tam rzadko się z czymś takim spotykam 😀 Ale też w sumie celowo omijam wszelkie faremki/akwaria/historyjki gdzie np. trzeba czekać do kolejnego dnia albo zapłacić za przyspieszenie czasu.

  9. Dżeleń
   o 15:10

   Simomaniak no pewnie, ze za yt się płaci, ale inaczej. Wyświetlają się reklamy i na tym zarabiają, a potrzebują do tego użytkowników, którzy “tracą sekundy życia” ;D jak czekają na “pomiń”.

  10. Ola
   o 07:50

   Cóż, bo tak naprawdę nie ma nic za darmo, albo właśnie reklamy albo sprzedawanie siebie i swoich danych osobowych (niedawno usiłowałam wyedukować swoją mamę, że żadna karta empik, moja biedronka ani klub rossmann nie są wspaniałomyślnością tych sklepów – jest to transakcja, w zamian za zniżki sprzedaje informacje o sobie i swoich zakupach)
   PS. Co do YT – oglądając przez Mozillę, można dodać adblocka i nie ma reklam (czego oczywiście nie da się zrobić, chcąc korzystać z aplikacji youtuba) 😀

   (wybaczcie za odjechanie z tematem, już nie będę) 😉

  11. Dżeleń
   o 08:34

   To ze jest to strona o simach, nie znaczy ze musimy sie ograniczać tylko do nich.

  12. Tally
   o 13:38

   Przecież to nie jest przymus, nie musicie tego kupować.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!