Zapowiedź Włóczkowych historii. Twórcy podają datę zwiastuna

Na Twitterze The Sims pojawił się wpis, który dotyczy zapowiedzi akcesoriów The Sims 4 Włóczkowe historie. Już 14 lipca o godzinie 17:00 polskiego czasu pojawi się zwiastun nadchodzącego rozszerzenia. Prawdopodobnie poznamy również datę premiery oraz więcej szczegółów na temat nowego pakietu.

The Sims 4 Włóczkowe historie to pakiet akcesoriów, który został stworzony we współpracy twórców gry z fanami. To właśnie gracze byli obecni przy poszczególnych etapach tworzenia rozszerzenia. Od wybrania głównej tematyki oraz stylistyki pakietu, zawartości trybu tworzenia Sima, budowania i kupowania aż po wybranie nazwy oraz ikony akcesoriów.

Zobacz tweet

Nie możemy powstrzymać naszego podekscytowania jutrem. Bądźcie gotowi o 17 (polskiego czasu) na premierę pełnego zwiastuna, kto jest gotowy na Włóczkowe historie? – informuje The Sims na Tweeterze.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

11 KOMENTARZE

  1. @simomaniak ja tak miałem jak zapowiadali Moshhino i może nawet wyszło, a ja nad morzem nie miałem internetu.
    Jeśli kiedyś wygram jakiś giveaway lub będę na siebie zarabiać to kupię ? A ogólnie mydle że to będą jedne z bardziej udanych akcesoriów?

  2. Przecież to tylko akcesoria,mnie bardziej dziarneło, to jak mogą wyglądać Sims5,Kosmo dał na YT. Troche jak S3,ale bez kultowych rodzin, szkoda .Dodatki mają być duże,ale raz na rok lub nawet półtora ,a co tydzień bedą dodawać jakies rzeczy + mikropłatnosci ,wyobrażam to sobie jak sklep taki jak w S3.Nie mówie tak ,nie mówie nie zobaczymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories