Oficjalny opis potwierdza. Pakiet wzorowany na parku Disneya

Podczas sprawdzania nowego pliku tekstowego po aktualizacji The Sims 4, natrafiłem na oficjalny opis pakietu The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu. Opis jasno potwierdza, że świat w pakiecie rozgrywki wzorowany jest na atrakcji Galaxy’s Edge, znanej z parków Disneyland i Disney World. Informacja ta pokrywa się z opisami rozszerzenia, które można znaleźć w niektórych sklepach. Jest to również pewnego rodzaju potwierdzenie słów z recenzji osób posiadających wczesny dostęp do pakietu – w świecie nie ma żadnej edytowalnej parceli, a całość sprawia wrażenie interaktywnej skorupy. To całkiem naturalna sprawa, ponieważ świat ma całkowicie odzwierciedlać prawdziwy park rozrywki, bez widocznych zmian.

Stwórz wyjątkową historię Star Wars™ swojego Sima. Przemierzaj odległy świat inspirowany atrakcją Galaxy’s Edge w parkach Disneyland i Disney World. Oto The Sims™ 4 Star Wars™: Wyprawa na Batuu.


Komentarze użytkowników i gości

15

 1. Krycha

  EA co chwilę pokazuje jak bardzo jest pazerne i ma głęboko gdzieś graczy. Myślałem, że szczytem było wydanie akcesoriów do dodatku, ale nie. EA pokazało, że oni już są na taki poziomie bezczelności w stosunku do graczy, że tworzą płatne dlc, które jest jedną wielką reklamą.

 2. felix44felicis

  Kosmos super Przygód :3333

 3. Chupa

  Z tą reklamą to mam wrażenie, że w drugą stronę. Park będzie większą reklama dla gry niż odwrotnie.
  Naprawdę dziwię się ludziom, którzy po 6 latach the Sims 4, które od początku do końca jest skrojone pod perfidne wyciąganie kasy dalej są oburzeni. Oh well… Nic nowego. Naprawdę. Szatkowanie tasakiem ile wlezie, wydawanie niedokończonego produktu…

 4. Pacyfka

  Skoro to park rozrywki, to mam nadzieje, że Star Warsowe NPC nie będą występować w innych okolicach.

 5. SimsNyk0

  Czy naprawdę tak trudno posłuchać się graczy? Każdy proponuje: Wakacje, farma i samochody, a tu STAR WARS! Mam nadzieję, że ten nowy pakiet akcesoriów będzie choć trochę w tych tematykach. Lubię Star Wars, ale bez przesady.

 6. Pixeel

  @Pacyfka Batuu to świat wakacyjny, a npc z Granitowych Kaskad i Selvadorady nie chodzą po innych światach

 7. Dżeleń

  Szkoda w sumie, że wszystko jest skopiowane, a nie zainspirowane i zrobione inaczej.

 8. Ziosiek

  Po aktualizacji zepsuły mi się Simsy nie dość że w stwórz Sims mam simów którzy są cali w czarno-czerwone (mimo że nie mam modów) kwadraty to ikonka przygody w dżungli zmieniła mi się na lamorożca na srebrnym tle, ale najdziwniejsze jest to że pojawił mi się pakiet wyprawy na Batoo weszłam w niego a tam nie było żadnych ubrań ani obiektów trybu budowania, i napis “Ten pakiet nie jest dostępny”. Jak wyszłam i weszłam spowrotem już tej ikonki nie było ale Simowie i ikonka przygody w dżungli wciąż się nie naprawiły. Nie wiem czy ja tylko tak mam czy ktoś jeszcze.

 9. Kris

  Dobrze że twórcy to potwierdzili i wybrali taki sposób rekomendacji

 10. Pacyfka

  @Pixeel fakt, ale za to jest problem w drugą stronę – w tych otoczeniach pojawią się NPC-ety nie miejscowe, co jest irytujące.

 11. Pixeel

  @Pacyfka można uznać, że też przyjechali na wakacje, choć fakt, lepiej by było gdyby chociaż zmieniali strój czy coś, a nie np. Mortimer w garniaku po Granitowych Kaskadach chodzi xD

 12. Pineska

  Do Granitowych Kaskad w garniaku, ale już do San Miszuno to potrafi przywdziać ten “Strój Turysty” 😀

 13. Mati789k

  Ha ha ha ludzie się jarają tym dodatkien tylko po zakupie dodatku nie bodzcie rozczarowani że to okropny dodatek 😅😅 miłej zabawy ja czekam na kolejny pakiet lub dodatek bo ten pakiet rozrywki to dno i nawet za złotówkę nie kupię

 14. Śpiąca Królewna

  Tych co się tym pakietem nie jarają jest dużo więcej wręcz namawiają do bojkotu i nie kupowania tego dodatku Pazerne i ignoranckie zachowanie EA już wszystkim wychodzi bokiem Co jeszcze bardziej rozdrażniło fanów simsów to to że kolejne rozszerzenie również nie będzie zawierało tego czego chcą gracze Rozczarowałam się czwórką okrutnie i tych którzy są odpowiedzialni za upadek tej wspaniałej gry wywaliłabym z roboty na zbity pysk Gram również w Diablo 3 i tam fani wywalczyli sobie powstanie Diablo 4 takiego jakie graczy zachwyca Fakt trzeba jeszcze na tę 4 poczekać ale Blizzard posłuchał czego chcą fani i mam nadzieję że powstanie wspaniała kontynuacja cudownej 2 Otwarty świat , konie , mroczny klimat , pvp , runy itd to wszystko będzie i na dodatek śliczna grafika i postaci animacje walki no cudeńko Czemu EA ma w D prośby fanów i tak zjeb…..li tę 4 ;( smutne

 15. przekora

  Hmmm, to to pierwsze zdjęcie przedstawia realny wygląd parku rozrywki czy to jest jakieś wyobrażenie fanowskie? Jeśli to pierwsze to mega, aż sama chętnie bym to zobaczyła na żywo nie będąc fanką SW.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!