The Sims Studio pisze list do fanów. Kolejny dodatek bez farmy i samochodów

The Sims Studio opublikowało specjalny list do fanów The Sims, w którym poruszonych zostało kilka kwestii związanych z serią. Publikacja może być owocem zwiększającego się niezadowolenia społeczności, spowodowanego ostatnimi rozszerzeniami. Zwiastun The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu to dzisiaj najbardziej nielubiany zwiastun pakietu rozgrywki w historii serii The Sims, recenzje opublikowane przez recenzentów pokazują, że decyzja o powstaniu tego typu DLC nie spotka się z aprobatą fanów, również po premierze.

Twórcy w swoim liście napisali, że w tym roku otrzymamy jeszcze jeden dodatek do The Sims 4. Jego zapowiedź ma nastąpić w najbliższych tygodniach. Dodano również, że zespół stale słucha próśb fanów i stara się na bieżąco implementować nowe elementy. Niektóre z nich wymagają czasu – tak jak dodanie nowych odcieni skóry, nad czym pracują obecnie programiści. Producenci zaznaczyli też, że najnowszy dodatek nie będzie zawierać takich elementów jak samochody, farma, czy łóżka piętrowe.

Jak myślicie, czego dotyczyć będzie nadchodzące rozszerzenie? Kiedy zobaczymy jego zapowiedź? Koniecznie podzielcie się z nami Waszym zdaniem w sekcji komentarzy! 😉

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  48

  1. Sims

   Czego by nie zrobili to i tak będzie w tym dodatku coś brakować.
   Uniwersytet szybko się nudzi, grając simem mamy tylko czas na odrabianie lekcji i zaspokajanie potrzeb (3 tydoddnie nauki to dużo i mało jednocześnie)
   Zwierzaki też mogli by usprawnić np. Dodać psie budy (konie w trójce były genialne)
   Dodatek z zarażonymi simami (nie pamiętam nazwy) to już strata pieniędzy. Przygodę można przejść ww ciągu dwóch godzin

  2. SimPaulina

   Mam nadzieję, że to będą wakacje. Skoro nie będzie łóżek piętrowych, to nie liczę na coś związanego z rodzinną rozgrywką.I szkoda, że nie doczekamy farmy w tym roku.

  3. samochody, farma, czy łóżka piętrowe. Nigdy chyba się nie doczekam takiego pakietu w simsach 4 tylko jakieś badzwiene dodatki jak gwiezdne wojny co to ma być to są simsy a nie gra wojena :/

  4. Ginewra

   Może uroczystości około-ślubnych, skoro aktualizacja wprowadziła możliwość wzięcia ślubu na wakacjach? I te pionowe okna też się zapewne przydadzą przy tworzeniu wysokiego sakralnego budynku z wysokimi ścianami.
   Tylko mam nadzieję, że jak takie rozszerzenie wejdzie, to nie będzie tylko “fajniejsze śluby!”, ale też kawalerskie/panieńskie, możliwość wyboru i ubioru drużb, może tata prowadzący pannę młodą do ołtarza? Pierwszy, albo “romantyczny taniec”? Może odczepienie ślubu od wesela – ślub w “kościele”, wesele w pubie? Albo połączenie ślubu z wyjazdem na miesiąc miodowy.
   Tak przy okazji… aktualizacja pozwala tylko wziąć ślub prywatny w strefach wakacyjnych, czy można zorganizować tam imprezę? Bo tego w sumie nie sprawdzałam, zresztą i tak nie mam kim.

  5. Ginewra

   Hmm… Ale w sumie mówimy o pełnoprawnym dodatku, a nie o jakimkolwiek, nie? Więc śluby na dodatek to za mało, akcesoria byłyby lepsze.

  6. Aericia

   @Ginewra, a ja bym wolała zamiast bajerow na chwilę typu ojciec prowadzi do ołtarza czy kościołów (nie pójdą w to bo unikają raczej spraw religijnych a same interakcje to będzie penie simbugowo podlaskie) system atrakcyjności, przyciąganie do atrakcyjnych Simów i więcej interakcji romantycznych. Nie wiem czy to nie za mało ja dodatek (chyba ze połączą to z hotelami i wakacjami).
   Od samochodów wolałabym skatepark dla dzieciaków albo karierę muzyka rock albo pop, tworzenie zespołów muzycznych i koncertowanie (sceny mamy w Zostań Gwiazdą).

  7. Aericia

   Dodam jeszcze do tych interakcji ślubnych że oni nie umieją ogarnąć kelnera aby doniósł żarcie na stół Sima czy usadzić teraz Simow na ławkach w czasie ślubu a co dopiero kazać im ogarniać skomplikowane ceremonie, starego z córka, pierwsze tance i klaszczących gości, może jeszcze oczepiny? Nie bądźmy okrutni, dajmy szanse im kolory skóry zmienić najpierw (to podobno bardzo trudne i pracochłonne jak widać, niech walczą z tym wyzwaniem).
   Ale rowerki dzieciom mogli dać. :/ biedaki zasuwają mi przez pół wyspy w Windenburgu z buta. Inna sprawa ze ich stary zaczyna podróż rowerem w salonie. Kij ze przy tym czai się, wyciąga ten rower, obchodzi, gapi się i dopiero wsiada. To samo przy wysiadaniu. :/ nie mówiąc o my, ze już trzy zgubił gdzieś na mapie. Jakoś czarno wodze zbyt skomplikowane interakcje.

  8. Nira

   Mi się wydaje, że będzie to coś związanego z hobby lub jakiś dodatek wakacyjny, bo raczej to nie będzie nadnaturalny dodatek.

  9. Kariethen

   Mam nadzieję, że sprzedaż tego pakietu będzie katastrofalna. Mam również nadzieję, że twórcy Paralives w końcu zrzucą bombę i studnio od The Sims poczuje swąd porażki i zrobią coś zanim zacznie im się palić grunt pod nogami.

  10. Chryzantem

   Paralives nawet nie ma jeszcze jakiejkolwiek daty premiery. Ta gra nawet nie jest w Alphie. Obawiam się, że EA zarobi jeszcze miliony monet zanim konkurencja wyjdzie.

  11. Chryzantem

   Obserwuję Paralives z ciekawością i bardzo w nich wierzę, ale na tą chwilę jest to tylko “koncept”, a nie “produkt”

  12. Kariethen

   Jasne, ale Paralives może się ukazać w EA. I już wtedy będzie miało nowe rozwiązania, jak sądzę.

  13. Inez

   Mam nadzieję, że nieudany Pakiet rozgrywki wywrze na twórcach gry większą presję i najnowszy dodatek będzie oferował sobą więcej niż planowali 😉

  14. Krycha

   No to nieźle słuchają fanów, skro nie dodadzą tych rzeczy na które fani najbardziej czekają

  15. Dżeleń

   Czuje, że to koniec Sims 4 i mają w nią wywalone, wolą pracować nad 5 i tam eksperymentować, a wy jakbyście zrobili wiedząc, że zaraz będziecie kończyć pewien projekt i zaczynać nowy, gromadzić pomysły i energie na nowy, czy staranie dokańczać obecny i być dumny.

  16. axi

   Akurat farma, samochody i łóżka piętrowe to NAJPOTRZEBNIEJSZE RZECZY aktualnie w the sims 4……………….

  17. Kariethen

   @Dżeleń Biorąc pod uwagę to jak biedna jest ta gra biorąc pod uwagę jej wiek, ilość rozszerzeń oraz masę błędów to można stwierdzić, że od początku mogli mieć wywalone. Po 6 latach będą naprawiać karnacje i fryzury. To świetnie, jasne, ale jednak powoli seria się kończy. Na dobrą sprawę najważniejsze jest aby wydali jakąś dużą aktualizację naprawiającą błędy oraz dodającą gameplay.

  18. Cold

   “Dodano również, że zespół stale słucha próśb fanów…” – och, jakie kochane EA, trzeba im podziękować, że małych dzieci nie dodali w płatnym rozszerzeniu 😉

  19. Przemek

   “(…) zespół stale słucha próśb fanów i stara się na bieżąco implementować nowe elementy. Niektóre z nich wymagają czasu – tak jak dodanie nowych odcieni skóry, nad czym pracują obecnie programiści.” – Serio?! Jak dla mnie to programiści nie słuchają fanów i robią to co chcą (tworzą jakieś denne dodatki i pakiety, które albo wydaja się okrojone albo po prostu nudne i niepotrzebne). Tekst o odcieniach skóry jest żenujący. Fani na całym świecie potrafią stworzyć najróżniejsze modyfikacje i to takie że szczęka opada, a oni nie potrafią zmienić kolorów skóry. ŻENADA!

   “Producenci zaznaczyli też, że najnowszy dodatek nie będzie zawierać takich elementów jak samochody, farma, czy łóżka piętrowe.”
   Czyli znów pokazali jak słuchają próśb fanów i pewnie zaserwują kolejne badziewie na które szkoda będzie wydać kasy. Nie wierzę, że nie są w stanie stworzyć czegoś o co fanie proszą od bardzo dawna! Osobiście sam wciąż czekam na jakiś ciekawy dodatek który w końcu doda do gry konie czy nadnaturalne rasy jak zombie albo wilkołaki. Eh Widać się nie doczekam… 🙁 TS4 już mnie nudzą, od dłuższego czasu znów pogrywam w TS3 i chyba zostanie tak na dłużej.

  20. Pacyfka

   ” Inna sprawa ze ich stary zaczyna podróż rowerem w salonie.” padłam xD

   Te wymówki EA, to wolę przemilczeć 🙂

   Mam nadzieje że to będzie dodatek wakacyjny, bo mamy ledwo tylko dwa otoczenia wakacyjne. Ewentualnie wspomniane hobby, które chciałabym żeby wprowadzało więcej rozrywki grupowej, umożliwiającą interakcje między simami.

  21. Mati789k

   Mi brakuje w simsach 4 czego jeszcze bym zobaczył to samochodów koło kolorów farma więcej domowników hodowlanych w domach zwierząt jeszcze mudliplayer i coś wiele więcej było rozrywki bo co teraz mamy to tylko najwięcej rozrywki mi dała dodatek eko życie a wszysko to lipa

  22. Zwierzolub

   Nie wymienili w tym, czego nie dadzą tylko wakacji i nadnaturalności wiec pewnie coś z tego. Farmę pewnie dadzą dopiero w The Sims 5 – licząc na to, że fani 4 ki po prostu zaczną kupować The Sims 5 – no bo przecież tam będzie to, co chcieliśmy do 4 ki, a tego nie dadzą.

   W kupno The Sims 5 nie dam się wkręcić-chyba czas wrócić do grania w The Sims 3, bo The Sims 4 jest niekompletne i takie już pewnie zostanie.

  23. Pixeel

   @Przemek może tak spojrzeć na to ze strony developerów, a nie tylko bezmyślnie hejtować. Stworzenie nowych modeli i zanimowanie ich jest o wiele trudniejsze i czasochłonne niż dodanie nowych animacji do modeli które już istnieją. Czyli dla przykładu Eko Życie dodało tylko kilka nowych animacji dla simów, dodatkowo wiele było skopiowanych z innych dodatków, a w Wiejskim Życiu muszą stworzyć od podstaw model świni, krowy, konia, kury etc i wszystko zanimować. To zajmuje o wiele więcej czasu. Nie bez powodu Psy i Koty tworzyli parę lat, nie bez powodu też po wydaniu ich zwiększyły się wymagania systemowe gry. Założę się, że nad farmą już pracują, szczególnie że gdyby nie pracowali to nie wspominali by o niej we wpisie. Poza tym nie zapominajmy, że jest pandemia i wiele osób pracuje w domu i praca idzie wolniej.
   Jeśli chodzi o niemowlaki czy samochody to też nie jest to coś, co dodaje nowe linijki kodu, tylko zmienia całkowicie ten który jest od podstawy. Myślę, że niektóre płatne pakiety (jak chociażby Dzień w Spa który dodawał tylko nowy rodzaj parceli) były prostsze w stworzeniu niż dodanie samochodów

  24. Kris

   Smuci mnie ta informacja

  25. Ginewra

   @Aericia – ale przecież jedno nie wyklucza drugiego. System “lubienia” i “zauroczenia” wpasowałby się idealnie w około-ślubne rozszerzenie 🙂 To przecież się nie gryzie, a świetnie uzupełnia 😀

   A z animacjami to masz rację… najpierw powinni poprawić “mądrość” simów (w końcu dlatego nie mamy naraz całego świata, żeby simowie lepiej sobie radzili m.in. ze ścieżkami), a dopiero potem kombinować z pierwszymi tańcami i prowadzeniem do ołtarza.

   @Przemek – jakby nie słuchali, to by nie wyciągnęli tych elementów. Więc tak – słuchają, ale co z tym dalej robią… no właśnie 😉

   @Pixeel – wiesz… w niektórych firmach praca z domu sprawiła, że pracownicy są albo tak samo, albo nawet bardziej wydajni 😉 Więc “pracy z domu” nie uznałabym za wadę, ale fakt, jest większy problem z komunikacją i pewnie otrzymanie wytycznych w rozsądnym czasie graniczy z cudem 😉

  26. Simomaniak

   To ja się przygotuje na dodatek zostań żulem, w którym będziemy mieli mozliwośc żulenia hajsu pod Biedronką i Lidlem, na dodatek połowa obektów to beda dekoracje, a kolejna połowa to cholera wie do czego nam to bedzie potrzebne

  27. bellacwirsimp

   dobra, już nie udawajmy, że to czego chcą gracze to jakieś wymagania z nieba a nie podstawy, które powinny się znaleźć w podstawie/dodatkach. chociażby kwestia kolorów skóry na którą EA miało przez lata wywalone aż do teraz – to jest wstyd, żeby gracze nie mogli siebie stworzyć i musieli sięgać po CC aby stworzyć adekwatną wersję siebie. jakim cudem moderzy potrafią stworzyć otwarty świat, dodawać własne animacje czy kompletnie zmodyfikować system emocji a EA nie potrafi dodać rzeczy typu samochód albo wprowadzić do gry złodziei? i nie róbmy z EA jakichś wielce pokrzywdzonych, bo to jest wielki koncern, który pracuje nad serią od dwóch dekad a nie indie deweloperzy utrzymujący się z dotacji graczy. jeśli społeczność simowa dalej będzie szukała wymówek dla ich czynów to dalej będziemy waleni na hajs poprzez tworzenie kolejnych pakietów i akcesoriów, które mogłyby być wplecione w jeden spójny dodatek.

  28. przekora

   Dobrze, że w końcu pofatygowali się i zostawili konkretne info. To, że pewne dodatki wyjdą na końcu – to przecież wiadome było od początku – oczekiwanie to najlepsza forma zarobku. I tak zaskoczona byłam, że koty i psy pojawiły się tak wcześnie. Na auta osobiście nie czekam i nie widzę sensu dodawania ich do gry – ew. wolałabym zobaczyć jakieś inne rowery, hulajnogi, rolki albo już ew. taką naprawę auta jaka była w dwójce czy traktor. Pamiętajcie też, że twórcy wiedzą o wszystkich modyfikacjach jakie wychodzą i póki widzą, że one działają i są popularne (jak np. piętrowe łóżka) to nie będą się na tym skupiać. Simsy zawsze były dojarką kasy i dopóki będą pomysły to dodatki będą wychodzić – są i plusy i minusy tego zabiegu. Pamiętajcie, że nikt nie zmusza Was do zakupy wszystkiego, a tym sposobem każdy znajdzie coś dla siebie spośród wielu tytułów. Mam jednak nadzieję, że twórcy nie zapominają, że jest to WCIĄŻ symulator życia. Ostatnie dodatki pokazały, że simsy wkroczyły na jakiś nowy teren (może pod presją rynku gier) dodając jakieś tryby rpg – nie jestem za tym; simsy to simsy i wolałabym aby tak pozostało. Co by nie było – dla mnie cała magia gry zniknęła kiedy firma postanowiła dodać za darmo wanny z hydromasażem – tego nie wybaczę. A moment, w którym musiałam kupić akcesoria żeby móc prać gacie przejdzie do historii cringu.

  29. FlameBerry

   Bardzo się cieszę, że nie będzie to żadna farma ani wiejskie życie. XD

  30. Kiwi

   “Dodano również, że zespół stale słucha próśb fanów i stara się na bieżąco implementować nowe elementy.” Znajdź w tym zdaniu nieprawdę 😂😂😂
   Fragment o kolorach skóry “wymagających czasu” jest poniżej pasa.

  31. Pacyfka

   Nie chcę wywoływać awantur, ale kurczę ludzie zlitujcie się już z tymi nadnaturalnymi elementami…wyszła Kraina Magii, teraz będzie Wyprawa na Batuu. Bez przesady, żeby teraz jeszcze oczekiwać dodatku o nadnaturalności.

  32. Pineska

   Samochody, szkoda… Wieś, trochę mniej szkoda.
   Ale o wakacjach, czy niemowlakach, nie zaprzeczali.
   Nadnaturalność… ale Baatu czy Strangeville, to SF ,a nie Fantasy,
   wiec to nie to samo, przynajmniej dla mnie i niektorych 😛
   Chociaż czekam na więcej jej, to jednak teraz bym najchętniej widziała, coś rodzinnego łączonego z hobby. Tak trochę Pokolenia, a trochę Czas Wolny. I tu by idealnie pasowała aktualizacja z uwolnieniem niemowlaków z kołysek.

  33. Zwierzolub

   Dla mnie strangeville i Batuu to tez Sci-fi. Fantasy to czarownice, wampiry, wilkołaki, elfy, wróżki, syreny, chochliki itd. Gdyby dodali wróżki latające i wilkołaki to byśmy fani fantasy poczuli dopełnienie. Najbardziej brakuje mi wróżek -w wampirach dali rzeźby wróżek, w krainie magii tę szklarnię wróżek, ta polana w drzewie w podstawce – jakieś nawiązania do nich się pojawiają. Mimo że seria się kończy mam nadzieje, że dopełnią braki takie jak fantasy. No i że jednak dadzą tym, co na to czekają tę wieś i wakacje. Jedno jest pewne w 2021 zakończą the Sims 4 pewnie, i wszystkiego nie dostaniemy. Fakt mamy dodatek nadnaturalny w The Sims 3, ale skoro kupiliśmy The Sims 4 to fajnie jakby się i tu pokazał….przynajmniej mi go brakuje. Chętnie bym powitała wakacje w górach. Jedno jest pewne cześć z nas będzie rozczarowana, bo się nie doczeka tego, na co czeka.

  34. Pixeel

   @Ginewra co prawda DotSim nie opublikował tu oryginalnego listu, ale napisali w nim, że przez covid prace nad grą się wydłużyły

  35. ArtSim

   Ja na farmę i samochody nie czekam szczególnie, chodź mogą być. Szczerze, bardziej ich chce by nie było ciągle “KIEDY WIEJSKIE ŻYCIE???????!!?”.
   U mnie się nic nie zmieniam i czekam na coś w stylu Czasu Wolnego, bo bardzo chcę by moi simowie mieli w końcu jakiś nowe hobby, a nie ogród, malarstwo, gitara, sport, informatyka, pisanie i od nowa. Czekam na robótki ręczne, nowe rodzaje sportów, badanie przyrody, wytwarzanie dżemów i jakiś soków lub coś takiego bo je mamy w Życiu Eko. A do tego nowe miejsca jak lunapark, Waterpark, cyrk, kasyno (i chyba na kasyno czekam najbardziej, bo to ma wielki potencjał).
   Druga opcja to Pokolenia. Ulepszenie wydarzeń rodzinnych jak ślub z nowymi stronami dla państwa młodych, wieczór kawalerski i panieński, pogrzeb (ale nie ze mamy ciało, ale bardziej płakanie nad nagrobkiem, bo Kosiarza uwielbiam). Do tego rozwinięcie grup wiekowych niepełnoletnich, szczególnie dzieci i nastolatków, na niemowlaki nie liczę, chodź chce i to bardzo. I tam też oczywiście jakieś nowe hobby.

  36. Aericia

   Tak szczerze to ja nie czekam na farmę. Jakoś nie ciekawi mnie dojenie krów, macanie kur i liczenie jajec. Znając szczodrość naszych devków do dawkowania przyjemności dostaniemy kasztanka, zagrodę do jazdy dookoła i ze dwie przeszkody. Ten biedny koń tylko zgłupieje. 🙁 A nie daj Boże będzie jak z jazdą na łyżwach – puść myszkę i idź zrobić herbatę a skill sprawności fizycznej sam się nabije. (Mam nadzieje ze będzie ciekawiej i choć tym koniem da się pojeździć koło domu… I że dadzą nową umiejetność ale to już głupi optymizm).
   Samochody są dla mnie fajnym ale bezużytecznym bajerem a do tych dzieci-mebli się przyzwyczaiłam (i tak zaraz je postarzam i z głowy).

   To czego najpilniej brakuje, czego nie ma od początku, to lepsi Simowie – zarówno grani jak i NPC. Lepsze, bardziej wyraziste cechy, inaczej zbalansowane nastrójniki, więcej interakcji z innymi Simami, system atrakcyjności, dopracowane i ciekawsze kaprysy to jest to, co ożywiłoby grę. Wchodzisz do knajpy a tam siedzą harcerzyki i pytlują o niczym, emocje jak w kurniku. Zagadujesz do wroga co miał dobre do picia i Twój tez zadowolony? Jak nie zainterweniujesz to się w sobie zakochają. Bieda i mizeria, NPC się nawet swojej dzielnicy nie trzymają tylko łażą prawie wszędzie, np. Nancy biega po Wampirowie a Don Lothario siedzi mi pod blokiem i żre hot-dogi. Nie ma w tym planu, to nie jest ciekawe, świat ani Simowie nie są ze sobą połączeni. A, i najlepsze są akcje, jak mój Sim Dostaje SMS od swojej dziewczyny z gratulacjami że się zaręczył z inną. Przecież to nawet nie udaje że ma ręce i nogi!

  37. Monika

   Cieszę się, że jeszcze w tym roku coś nowego wyjdzie. Ktoś wie czy to będzie duży dodatek czy pakiet rozgrywki?

  38. przekora

   @Aericia, dopracowanie simów to dla mnie podstawa i też czekam (jak chyba większość z nas) na to od początku. Obawiam się jednak, że w tym momencie kiedy gra ma już 6 lat jest to zwyczajnie niemożliwe – to przebudowanie całego silnika gry. Wstyd, bo z tego co pamiętam to ta gra miała się opierać na emocjach (chociażby), a moim simom nastrójnik zmienia się co sekundę – w zależności czy wejdą do ładnie przyozdobionego domu czy zjedzą coś smacznego. Masz żałobę – spójrz na obraz.

  39. Ssu

   Skoro mowa o nowych odcieniach skóry, to może pójdą z tym dalej i doczekamy się dodatku o kolejnych postaciach nadnaturalnych typu wróżki czy wilkołaki i dżiny?

  40. Pacyfka

   Wiem jaka jest różnica pomiędzy fantasy, a Sci-fi xD Pisząc o nadnaturalności, wsadziłam to do jednego worka, po prostu motywy odstające od “realizmu” Simów.

  41. Hiruko

   Czyli standardowo – damage control.
   “Nie damy wam tego co chcecie i co już dawno powinno być, ale za to powiemy, co chcielibyście usłyszeć.
   PS
   GIB MONEY!”

  42. realista

   A dla mnie ten list to nic innego, jak desperacja i próba tłumaczenia się i po prostu obawa o kolejny hejt – tym razem przy nowym dodatku xD Widzą, że ludzie rozczarowani, widzą, czego chcą, widzą też te 100k łapek w dół po zwiastunem, więc już zawczasu mówią, że tego, czego fani najbardziej chcą nie będzie w tym roku w grze, by znowu nie było zadymy, haha. Ciekaw jestem, co tym razem im strzeliło do głowy, ale jestem przekonany (szczególnie po tym liście), że tym razem znowu to będzie coś, czego nie chcieliśmy xD

  43. Pacyfka

   Realista, niestety nie sposób nie odnieść wrażenia, że to taka próba zapobiegnięcia kolejnej fali krytyki. Najwyraźniej nie spodziewali się nawet w najśmielszych snach, że Wyprawa na Batuu spotka się z tak chłodnym przyjęciem w fanbasie. Niestety również się obawiam, że kolejny dodatek to znów będą niezbyt udane próby wprowadzania innowacji w grze.

  44. Pixeel

   @realista bardzo dobrze, że go napisali. Przed Eko Życiem wszyscy spodziewali się zwiastunu wiejskiego dodatku, a potem był hejt. Teraz znowu dali jakieś podpowiedzi i ludzie spodziewali się czegoś fajnego, a wyszło jak zawsze. Powinni jasno określać co się pojawi, jak dla mnie powinny wrócić zwiastuny kwartalne…

  45. Pineska

   O tak, te zwiastuny kwartalne były świetne! Krótkie, jednocześnie treściwe, pokazujące co ma być, ale tez tak, ze… pokażemy tylko trochę, a na więcej czekajcie 😀

  46. Zwierzolub

   Też jestem za powrotem zwiastunów kwartalnych-przynajmniej było wiadomo na cały kwartał co ma dojść-a nie jakieś bezsensu podpowiedzi, jedno na drugim większość myślała o łóżkach dali okna jedno na drugim — bezsens. Bezsensowne podpowiedzi z innymi grami się z nami nie bawią w kotka i myszkę-tylko od razu wiadomo, co wydadzą.

  47. Zwierzolub

   Pominęliście jedno na sims vip pisze ze EA odpisało, że nowy dodatek nie będzie zawierał też dzieci-a więc nie dadzą nam więcej interakcji dla dzieci i młodzieży też.

  48. aga

   rozbroil mnie tekst o odcieniach skory nad ktorym wg nbich trzeba dluzej popracowac…Jakos modderzy skiny robia i kolory skory i im to problemu nie sprawia.Czasem naprawde sie zastanawiam czy lepszych rzeczy moderzy nie robia…

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!