Kolekcje do The Sims 4 zapowiedziane! Znamy całą zawartość

Simowie bawią się w trakcie imprezy urządzonej za pomocą obiektów z kolekcji The Sims 4 Party Essentials.

Twórcy oficjalnie zapowiedzieli premierę dwóch kolekcji, do których wycieku doszło kilka dni temu. Mowa o The Sims 4 Party Essentials i Urban Homage. Pierwsza z nich będzie skupiać się na trybie tworzenia Sima, natomiast druga urozmaici szafę naszych Simów. Premiera rozszerzeń odbędzie się już w przyszłym tygodniu, 18 kwietnia 2024 roku na wszystkich platformach. Są to ostatnie dwie kolekcje, które twórcy zapowiedzieli w ramach trwającego sezonu nowości.

Nowe obiekty w The Sims 4

Wraz z oficjalnym potwierdzeniem wydania rozszerzeń, producenci podzielili się najważniejszymi informacjami dotyczącymi nowości. Poznaliśmy więc pełną zawartość, która wzbogaci grę. Z udostępnionych grafik wynika, że The Sims 4 Urban Homage doda 29 nowych elementów ubioru, w tym nowe wzory paznokci. Party Essentials urozmaici natomiast simowy tryb budowania o 27 nowych obiektów tj. lampy, kula dyskotekowa, czy taca z czymś w rodzaju ponczu.

Co ciekawe, elementy modowej kolekcji zostały zaprojektowane we współpracy z wielokrotnie nagradzaną twórczynią contentu gamingowego – Danielle „Ebonix” Udogaranya. Ubrania pozwolą przenieść się naszym Simom na ulice Londynu z lat 90. XX wieku, a także początków XXI wieku. Jak podkreśla twórczyni, obiekty są inspirowane miejską kulturą szyku. Kolejną ciekawostką jest również fakt, że liczby pojawiające się na niektórych ubraniach nawiązują do dat urodzin najbliższych Ebonix. Są to kolejno: mama (24), tata (18), najlepszy przyjaciel/przyjaciółka (16), córka chrzestna (14) i również ona sama (10).

Jesteś sensacją!

Przypomnijmy, że zapowiedziane kolekcje są elementem sezonu nowości „Cause a sensation”. W jego ramach między styczniem a kwietniem pojawiły się akcesoria Kryształowe Cudeńka, a także nowe kolekcje. Zbliżające się zakończenie obecnego sezonu może świadczyć o zbliżających się kolejnych zapowiedziach. O tym czego możemy się spodziewać latem 2024 roku, dowiemy się pewnie już wkrótce!

Co sądzicie na temat zapowiedzianych kolekcji? Wzbogacą one Waszą bibliotekę gier? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
2
+1
11
+1
4
+1
7
+1
0

4 KOMENTARZE

  1. Nie jestem może w 100% pewna, lecz te ubrania przypominają mi te, które już znajdują się w grze. Możliwe, że są nawet w jakimś poprzednim dodatku. Więc słabo. Nic tu nie ma.

  2. To wygląda jak zlepek rzeczy, które miały dojść w innych rozszerzeniach, ale nie było na nie miejsca, więc upchnęli je w dwa słabe pakiety XD

  3. Ciuszki nie zachwycają, mebelki już lepiej.. ale no fakt, mogły by być odświeżeniem Wytwornego Przyjęcia, czy coś.
    Natomiast te motylki w obu kolekcjach… no mam ogromną nadzieję, że wróżki zbliżają się wielkimi krokami! 🙂

  4. Fatałaszki średnio mi się podobają, szkoda, że nie są w stylu lat 70, bo te imprezowe obiekty z kulą dyskotekową kojarzą mi się z disco estetyką 😛 I właśnie dlatego chociaż obiekty mi „leżą”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories