Kody do The Sims 4 – czy są legalne, gdzie je znaleźć?

Gra The Sims podbiła serca graczy od samego początku, kiedy to pojawiła się na rynku. A warto wiedzieć, że pierwsza gra z tej serii trafiła w ręce graczy 31 stycznia 2000 roku, czyli ponad dwadzieścia lat temu! Od tego czasu miliony osób na całym świecie zagrało w popularne simsy, budując im domy, projektując im życia oraz tworząc najróżniejsze scenariusze. Dzisiaj, mało kto nie słyszał o tej grze. A osoby, które w nią grają często… korzystają z kodów. Czy kody te są legalne? Gdzie można je znaleźć? Jak brzmią najbardziej podstawowe z nich, które… zostały przygotowane przez samego producenta?

1. Dlaczego gra TheSims 4 cieszy się taką popularnością?

2. Czy kody do The Sims 4 są legalne?

3. Jak wpisać kody do swojej gry w zależności od tego na czym grasz?

4. Gdzie można znaleźć kody do gry The Sims 4?

5. Przykładowe kody do gry The Sims 4 – jakie kody zostały przygotowane przez producenta?

Dlaczego gra the Sims 4 cieszy się taką popularnością?

Co sprawia, że gra The Sims 4 (a także wcześniejsze wersje) cieszy się taką popularnością? Na pewno jej ogromną zaletą jest to, że za jej pomocą można odgrodzić się od rzeczywistości i stworzyć życie Simów w wirtualnym świecie. Gra pozwala tworzyć postacie, spełniać potrzeby simów a także tworzyć całe środowisko od domu, poprzez pracę aż na wolnym czasie kończąc. Korzystając z trybu budowania możesz stworzyć piękne budowle, w jakich sam być chciał zamieszkać. A do twojej rodziny losowego Sima możesz dodać tylu członków, ile uważasz za słuszne. 

Czy kody do The Sims 4 są legalne?

Czy podczas gry można wpisywać kody? Czy jest to działanie legalne? Czy można włączyć kody bez żadnych konsekwencji? Przede wszystkim warto mieć świadomość tego, że konsolę kodów w grze The Sims 4 stworzyli sami producenci i to oni zadecydowali o tym, że po wpisaniu pewnych haseł, parametry gry będą się zmieniać. Jeden kod resetuje sima, inny zmieni cechy sima lub zmajstruje coś w podglądzie mapy. Ba, wpisując kody można nawet przeskakiwać między poziomami. Tak więc kody do the sims 4 są legalne w grach solowych. 

Jak wpisać kody do swojej gry w zależności od tego na czym grasz?

Jak wpisywać kody do gry The Sims 4? Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie. Jeżeli grasz na komputerze, to musisz nacisnąć sekwencję klawiszy CTRL+SHIFT+C co pozwoli na otworzenie konsoli, gdzie można wpisywać komendy, po której wpisaniu trzeba nacisnąć ENTER. Z kolei jeżeli grasz na konsoli do gier (niezależnie czy XBOX czy PlayStation) to miejsce na wpisanie komend pojawi się wtedy, gdy przyciśniesz jednocześnie wszystkie tylne guziki na padzie.

Gdzie można znaleźć kody do gry The Sims 4?

Twórcy gry The Sims proponują graczom mnóstwo kodów, które mają różnorodne zastosowania. Gdzie jednak można znaleźć całą listę kodów? Najprościej jest poszukać ich przez internet. To właśnie tam znajdziesz pełną listę dostępnych cheatów, którą będziesz mógł wydrukować lub z której zapamiętasz te kody, na których najbardziej ci zależy. 

Przykładowe kody do gry The Sims 4 – jakie kody zostały przygotowane przez producenta?

Jest kilka kodów do gry The Sims 4, które zostały przygotowane przez samego producenta. Wśród podstawowych kodów można wyróżnić:

  • Help – kod za pomocą którego można wyświetlić listę wszelkich dostępnych kodów
  • Headlineeffects on/off – wyłącza i włącza dymki i kryształki nad głowami Simów
  • Resetsim [Imię i nazwisko] – resetuje aktualnie wybranego Sima.
  • Death.toggle true/false – odpowiada za włączanie i wyłączanie funkcji nieśmiertelności u Simów. 

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
2
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Oglądaj SimStories