Wyciek nowych kolekcji do The Sims 4! Impreza i miejska moda

Po raz kolejny mamy do czynienia z wyciekiem nadchodzącej zwartości do The Sims 4. Tym razem doszło do niego za pomocą platformy EA Creators. Jeden z jej użytkowników udostępnił w Internecie zdjęcia, a także tytuły nowych kolekcji. Będą to The Sims 4 Party Essentials oraz Urban Homage. Na ten moment nie znamy daty premiery rozszerzeń.

Simowie podczas imprezy urządzonej za pomocą obiektów z kolekcji The Sims 4 Party Essentials.
Pierwszy fotos z The Sims 4 Party Essentials.

Z udostępnionych zdjęć wynika, że imprezowa kolekcja dostarczy nowe obiekty do trybu budowania i kupowania. Wśród nich możemy zauważyć m.in. kulę dyskotekową czy tacę z ponczem. Druga kolekcja poszerzy natomiast simową szafę o kilka elementów ubioru utrzymanych w miejskim stylu.

Simki w ubraniach z kolekcji The Sims 4 Urban Homage.
Nowe elementy ubioru z kolekcji Urban Homage.

Co ważne, wyciek zgadza się z informacjami, które przekazali twórcy, zapowiadając trwający sezon nowości. Kolekcje The Sims 4 Party Essentials, a także Urban Homage to ostatnie pakiety, które mają się pojawić w okresie między styczniem a kwietniem. Oznacza to, że sezon „Jesteś sensacją” powoli dobiega do końca, a przed nami kolejne zapowiedzi nowości do gry.

Oficjalna grafika promująca trwający sezon nowości.

Przypomnijmy, że EA Creator Network, za pomocą której doszło to wycieku, to specjalna platforma dla twórców internetowych związanych z marką. Wśród nich znajdują się influencerzy, moderzy, a także youtuberzy. Do programu można zgłosić się za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie wydawcy. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ trzeba udowodnić swoje zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności graczy.

Źródło: SimsCommunity.info

Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
2
+1
10
+1
0
+1
6
+1
3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories