Nowe rozszerzenie tuż za rogiem. Producenci odkrywają karty

Producenci gry The Sims 4 w ciekawy sposób postanowili za pomocą Twittera podzielić się ważną dla fanów informacją. Kilku z nich dodało w swoich wpisach animowane gify prezentujące fragmenty większego zdjęcia. Po połączeniu przez graczy wszystkich elementów okazało się, że jest ono zapowiedzią nowego rozszerzenia do gry. Z obrazka wynika, iż będą to najprawdopodobniej akcesoria. Świadczy o tym podkreślony na zielono fragment tekstu. Jak dobrze wiemy, kolor ten jest oficjalną barwą tego typu rozszerzeń. Pełną zapowiedź będziemy mieli okazję zobaczyć już 12 stycznia 2021 roku. Na dole znajdziecie wspomnianą grafikę.

Warto również wspomnieć o tym, co możemy zaobserwować na animowanym zdjęciu. Są to Simka z nowymi ciuchami oraz fryzurą, a także dziwne duszki latające wokół niej. Całkiem możliwe, że rozszerzenie będzie skupiać się na elementach naturalnych.

O tematyce świadczyć też może głosowanie społeczności z 2019 roku. Wśród propozycji, oprócz wybranych później Włóczkowych historii, pojawił się pakiet o nazwie “Szczęśliwych nawiedzin“. Czyżby twórcy postanowili wykorzystać ten pomysł? Tego dowiemy się już wkrótce. Poniżej znajdziecie grafikę z opisem tego proponowanego rozszerzenia.

GIF

Opis akcesoriów z głosowania społeczności

Tłumaczenie:

 • Freelancerska kariera pogromcy duchów
 • Stół do wywoływania duchów i tablica do kontaktu z duchami
 • Freelancerska kariera medium
 • Freelancerska kariera Żniwiarza
 • Cecha parceli: Nawiedzony dom

źródło: SimsCommunity

Komentarze

 1. Skąd pomysł, że to pakiet akcesoriów? To że napis jest na zielono nie musi od razu reprezentować akcesoriów. Równie dobrze może to być kolor simowego plumboba. Nie chcą na razie zdradzać typu rozszerzenia, a zielony to najbardziej charakterystyczny dla serii kolor.
  Kiedyś było głosowanie na eko akcesoria i gdy ta tematyka nie wygrała to podstanowili zrobić z tego cały dodatek, tym razem przeczuwam pakiet rozgrywki. Akcesoria wprowadziłyby tylko jeden obiekt, np. stół fo wywoływania duchów, a pakiet mógłby dodać, tak jak w opisie, nawiedzone domy, karierę pogromcy duchów lub żniwiarza albo ulepszenie duchów z podstawki i możliwość tworzenia ich w cas. Wydaje się to o wiele bardziej sensowne.

   • Aha, to trochę smutne. Po raz kolejny fajną tematykę wkładają w mały pakiet, tak jak to było z Przygodą w Dżungli czy Być Rodzicem – o wiele lepiej byłoby gdyby te dwa pakiety były bardziej rozwinięte i wydane jako dodatek – a chociażby Życie Eko wypuścili w dodatku, choć wystarczyłoby gdyby powstał z tego pakiet…
    Jedyny plus to taki, że nie stracę pieniędzy, bo akurat akcesoriów nigdy nie kupuję na premierę

 2. Jak tak myślę ma to nawet sens. Tyle karier w akcesoriach (no chyba że wezmą aby jedną z nich)? Niby taki pakiet rozgrywki z tym wszystkim byłby ciekawy. Jednak myślę że to akcesoria, ale twoja teoria ma trochę sensu. Przez 2 lata zauważyłem że EA trzyma się takiego terminarza (kalendarza).
  2019:
  *luty: pakiet rozgrywki
  *czerwiec: dodatek
  *sierpień: akcesoria
  *wrzesień: pakiet rozgrywki
  *listopad: dodatek
  2020:
  *styczeń: akcesoria
  *czerwiec: dodatek
  *lipiec: akcesoria
  *wrzesień: pakiet rozgrywki
  *listopad: dodatek
  Może robią teraz tak na zmianę, że raz pakiet a raz akcesoria. Tak że dwa te i te. Jednak zieleń w napisie jest dużym argumentem że to akcesoria mimo iż też wolałbym taki pakiet.

  • Raczej w akcesoriach pojawi się tylko jeden lub dwa z wymienionych punktów, np. stół do wywoływania duchów, kilka mebli, ubrań i tyle. Tak samo było z akcesoriami, które wygrały – w ankiecie była mowa o szydełkowaniu, dzierganiu, tworzeniu ze szkła i garncarstwo, a ostatecznie dodali tylko dzierganie.

 3. Intrygująco… oby to właśnie było to. Poczekamy – zobaczymy 🙂 Mimo wszystko brzmi naprawdę ciekawie i chętnie sobie w to zagram, by sprawdzić.

 4. Jeżeli ta tematyka się potwierdzi to będę bardzo zadowolona. W tej ankiecie głosowałam właśnie na „szczęśliwe nawiedziny”. Wolałabym aby to był pakiet rozgrywki, ponieważ wtedy dostalibyśmy dużo więcej niż w akcesoriach.

 5. Ja nawet jeszcze nie kupiłam Śnieżnej Eskapady, a już kolejne rozszerzenie za rogiem 😂 czekam na więcej wiadomości, na razie nie oceniam, zobaczymy o czym to będzie

 6. mam pewną teorię bo opisie w apartamentu Studio Medina 920 w San Myshuno jest napisane że tam mieszkało kiedyś medium… Może to coś sugeruje że w nowym rozszerzeniu będzie kariera medium? I tak z tym rozszerzeniem to nie moje klimaty, więc raczej nie kupię.

 7. Mnie bardziej ciekawi, po co oni te ankiety robią, skoro i tak mają swoje plany i przeważnie wybierają coś co sami chcą xD Jak te Stars Warsy, które wg. ankiety było na prawie samym końcu xD Jak wyszło? Wszyscy wiemy.

 8. Hmm również głosowałam na ,,Szczęśliwych nawiedzin” ale liczyłam na coś związanego z wilkołakami…Tak bardzo mi brakuje ich w czwórce 🙁

 9. Myślę że to będą akcesoria, bo ostatnio jak coś wychodziło to albo dodatki albo pakiety rozgrywki, więc wychodziłoby na to, że teraz czas na akcesoria.
  Jeśli tematyka się potwierdzi, to niestety nie kupię i przyjdzie mi czekać na kolejne DLC 🙁

 10. Widzę dużo pozytywnych komentarzy, zaś sama jakoś nie jestem przekonana co do tego rozszerzenia. Mimo mojego zamiłowania do nadnaturalnych elementów, to czuję, że będzie to coś w stylu tych takich duszków z uniwersytetu. Ale pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczę, zwłaszcza, że ostatnie rozszerzenia bardzo przypadły mi do gustu (zwłaszcza poprawioną jakością mebli i ciuchów!) ^^

 11. Trochę nie chcę sobie robić nadziei, bo tak naprawdę niewiele wiadomo… Ale pamiętam jak swego czasu ogrywałam w the sims 3 karierę pogromcy duchów. Oj fajne to było. No i taka, chociaż jedna, nadnaturalna kariera dla nadnaturalnych simów by się przydało. Kiedyś mieliśmy chociaż tych wróżbitów jeszcze.

 12. Częstokroć kariery mają dwie ścieżki, więc może kariera okultystyczna dzieliłaby się na karierę pogromcy duchów i karierę medium?
  Grałabym! Choć same akcesoria nie są przeze mnie jakoś super upragnione i wyczekiwane to z miłą chęcią dołączyłabym je do kolekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki