Szykuje się znaczny rozwój The Sims 4? Nowy oddział Maxis w Europie

Dzięki stronie Sims Community zyskaliśmy informacje o ofercie pracy w Maxis, która pojawiła się niecały miesiąc temu. Dotyczy ona stanowiska starszego kierownika ds. rozwoju w zupełnie nowym studiu o nazwie Maxis Europe.

Rola Maxis Europe nie była zbyt jasna, do momentu kiedy w innej ofercie pracy, opublikowanej wczoraj, pojawił się komunikat z jasnymi celami Electronic Arts. Chodzi o utworzenie nowego zespołu programistów, który uzupełni Maxis Redwood i pomoże w rozwoju The Sims 4.

The Sims 4 chce się rozwijać, zapewniając naszym graczom wrażenia na światowym poziomie. W ramach inicjatywy mającej na celu zapewnienie szerszego zasięgu staramy się ulokować rozproszony zespół programistów z siedzibą w regionie UE, który uzupełni nasz zespół w Redwood Shores w stanie Kalifornia w USA. Poszukujemy silnego kierownika technicznego do nadzorowania planowania technicznego i wdrażania funkcji/narzędzi oraz do kierowania zespołem wielozadaniowych inżynierów.

To nie pierwszy raz, kiedy seria The Sims miałaby dwa oddzielne studia deweloperskie. Po wydaniu dodatku The Sims 3 Zwierzaki, EA rozszerzyło swoje studio w Salt Lake City, aby pracować nad nadchodzącymi dodatkami do The Sims 3. Dzięki dwóm różnym studiom EA było w stanie wypuścić do trzech dodatków rocznie.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories