Logo, ikona i polska okładka The Sims 4 Wystrój marzeń

Electronic Arts ogłosiło tytuł 10. pakietu rozgrywki (GP10) The Sims 4 Wystrój marzeń. Pakiet ma pozwolić graczom zostać dekoratorem wnętrz, który spełnia zachcianki wymagających klientów. Zadaniem dekoratora będzie stworzenie idealnych pomieszczeń, bazując na ulubionym stylu i wytycznych zamawiającego.

To trzecia okładka rozszerzenia, która odbiega stylem od dotychczas wydanych. Wcześniej mogliśmy zobaczyć kolorowe tło na okładce pakietu The Sims 4: Star Wars – Wyprawa na Batuu oraz na okładce dodatku The Sims 4 Śnieżna eskapada. Wnętrza marzeń to kolejny pakiet z kolorowym tłem za artworkiem głównej postaci.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

8 KOMENTARZE

 1. Ludzie ogarnijcie sie xddd jak tak to chcecie zeby bylo to co z 3 a jak juz zrobia to co w 3 to ze odgrzewany kotlet, wasze narzekanie jest już nie do wytrzymania 😒

  • Heh… dokładnie… ludzie oczekują czegoś więcej niż było w TS3. Na wzór, podobne, ale z efektem WOW, którego wciąż nie dostają, więc nic dziwnego, że narzekają. Zresztą w TS3 sprawa była prosta: dodatki, akcesoria i Store…. a w TS4? Ni to dodatki, ni akcesoria, a w efekcie wymyślane kolekcje. Co to w ogóle jest (poza pralnią pieniędzy)?
   Sam dodatek dla mnie nie jest atrakcyjny. Kariera – ok, super. Ale moja Simka ni jak się ma do tej kariery. Musiałabym za dużo zmieniać. I wciaż czekam na te dodatki związane z naturą, bo moim bohaterom bliżej do życia na wsi bądź dżungli, w lesie, niż w dużym mieście. I zbyt często pojawia się ta kwestia, więc podejrzewam, iż nie tylko mi marzy się farma i więcej nadprzyrodzonych istot.
   Dlatego nadal czekam i pobieram mody do gry, które przynajmniej coś mi wprowadzają nowego 😉

   • Nie każdy grał w TS3, najpierw zapoznaj się z terminem „pralnia pieniędzy”, stwórz sobie nowego sima jak ci nie pasuje, albo nie kupuj tego dodatku. No popatrz, tobie się marzy farma i więcej nadprzyrodzonych istot, ale nie jesteś pępkiem świata <3

 2. Nie mogę się doczekać tego dodatku! Uwielbiam urządzać wnętrza. W TS3 grałam mało, ale grałam raz projektantem wnętrz i już widzę że tutaj ta kariera jest dużo bardziej rozbudowana. Tak, wiem, tam była to tylko część większego dodatku, ale wolę żeby takie rzeczy wychodziły osobno i były bardziej dopracowane.
  No ale jeśli chodzi o dodatek to spodziewam się farmy i koniec! 😆

 3. Eee… Ale czego wy się czepiacie? Pierwszy komentarz już nawołuje, że ludzie się czepiają… a tu się przecież jeszcze nikt nie odezwał… Redakcja kasuje komentarze, czy co?

 4. Na czym ma polegać ta kariera? W sensie Eliza chce nowe pomieszczenie, robisz je i skończone? Czy będzie się budować w trybie budowania? Czy będą ograniczenia czasowe? Co jak wyremontujesz wszystkich z the sims 4?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories