System polubień w The Sims 4 za darmo. Jak za czasów Dwójki i Trójki

Aktualizacja The Sims 4, która pojawi się 27 maja, wprowadzi do gry nowy system polubień. Podczas tworzenia Simów, gracz będzie mógł wybrać elementy lubiane i nielubiane przez danego Sima. Nowość będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy.

Możemy wybierać opcje spośród czterech kategorii, w każdej znajdują się dodatkowe opcje. Ilość opcji zwiększa się, jeśli posiadamy rozszerzenia dodające nowe umiejętności lub style muzyczne. To powrót systemów znanych z The Sims 2 (Co Cię kręci? Co Cię odrzuca?) i The Sims 3 (Ulubiony kolor, potrawa i muzyka) w nieco innej, odświeżonej wersji.

Łącznie gracz może wybrać 20 lubianych i nielubianych elementów ze wszystkich dostępnych opcji. Twórcy zachęcają jednak do pozostawienia kilku wolnych punktów, aby lubiane/nielubiane elementy zdobywać także podczas rozgrywki.

Możemy wybierać spośród kategorii:

 • Muzyka
 • Kolor
 • Aktywność
 • Dekoracje (tylko z pakietem The Sims 4 Wystrój marzeń)
Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

15 KOMENTARZE

  • Też bardzo żałuję, że nie dodali ulubionego dania. Mam nadzieję, że „naprawią” to niedopatrzenie. Bardziej by mnie ucieszyła ulubiona potrawa niż muzyka.

   • A dla mnie bardziej realna jest muzyka niż potrawa. Poznając kogoś nowego zazwyczaj pytamy czego lubi słuchać a nie czy woli pizzę od schabowego 😄

   • Z tego co zrozumiałem, to gotowym simom się to losuje – tylko nie wiem czy tak od razu, czy dopiero jak spytamy o dane preferencje. Na pokazie przypadkowo spotkany Landgraab po spytaniu miał swoje preferencje. Mało tego… pochwalił umywalkę w domu simki xD
    Tak samo Zest u którego prowadzona była renowacja, też na szybko wylosował sobie co lubi a czego nie.

    • Pisząc o gotowych simach, miałam głównie na myśli naszych simów którymi gramy 🙂 Chociaż chyba tu nie będzie problemu, bo można zawsze za pomocą kodu odpalić sobie edycje w CAS z full opcjami.

    • Aaa… no tak. A to grani simowie, nie będą mieli wybranych predyspozycji.
     Sami będziemy musieli to zrobić, do tego kodu nie trzeba, by sobie zmieniać te preferencje – będzie można je sobie normalnie w kreatorze zmienić. Np. przy okazji przebierania sima haha 😀

     Druga sprawa, że twórcy nie ukrywają, że w przyszłości rozbudują o nowe kategorie ten system.
     Więc ulubione potrawy, czy może kanały telewizyjne, kiedyś tam mogą nadejść 😛

  • Minuty i sekundy, przy tempie jaki mija w grze, były by nieistotne.
   Skoro nasza minuta to dla simów godzina, a ich minuta to nasza sekunda?
   To co by dało liczenie czasu w setnych i jeszcze mniejszych jednostkach czasu, które dla nas w realnym życiu są nieistotne? 😀

 1. Jejku w końcu ! Cudownie , bardzo się cieszę takich rzeczy bardzo brakowało w grze, widziałem na live od twórców, że jak coś lubimy lub nie to dostajemy fajne natrójniki, więc super.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories