Transmisja na żywo z The Sims 4 Wystrój marzeń już dzisiaj! Czego się dowiemy?

Na oficjalnym kanale The Sims w serwisie YouTube widnieje zaplanowana transmisja na żywo. Rozpocznie się ona już dzisiaj, 25 maja o godz. 20:00 czasu polskiego. Głównym tematem na pewno będzie zawartość pakietu rozgrywki The Sims 4 Wystrój marzeń. Twórcy zdradzili jednak, że poznamy więcej informacji na temat działania modułowych sof oraz nowego slotu w CAS.

Będziecie obecni podczas wydarzenia? Na jakie informacje czekacie najbardziej? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy!

Zobacz transmisję na żywo

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 KOMENTARZE

  1. Zawsze oglądam live streamy, po obejrzeniu tego stwierdzam, że to ciekawy pakiet, wygląda to jak w tych wszystkich fajnych programach remontowych, pokazany jest fajny filmik z końcowym efektem po skończeniu remontu . Wiem , że nie każdy ogląda livestream , ale jak ktoś się zastanawia to warto obejrzeć .

  2. Z wielka obawa kupiłam ten dodatek i po kilku godzinach gry muszę stwierdzić że jest w moim guście. Zawsze denerwowały mnie nijaki domy granych simòw i to plus to ze jestem fanką programu o budowie domòw w realu to sprawiło że gra mi przypadła do gustu – choć raz EA szczał w dziesiątkę 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories