Oficjalna okładka i zdjęcia z dodatku. Nadchodzi narzędzie tworzenia stawów?

W sklepie internetowym Origin ukazały się cztery nowe zdjęcia oraz oficjalna okładka najnowszego dodatku do gry. Mowa tu o The Sims 4 Wiejska sielanka, którego premiera odbędzie się 22 lipca 2021 roku. Okładka przedstawia nowych Simów w iście wiejskiej scenerii wraz ze zwierzętami. Warto także wspomnieć, że możemy na niej zaobserwować oficjalną ikonkę, którą tym razem jest głowa kury. Na fotografiach możemy zobaczyć nowe obiekty z trybu budowania, kupowania, zwierzęta, liczne aktywności, a także nowe warzywa uprawne i potrawy.

Jedną z ciekawszych rzeczy, które możemy zaobserwować, jest staw, w którym pływają kaczki. Całkiem możliwe, że jest to nowy obiekt lub gra otrzyma specjalne narzędzie tworzenia zbiorników wodnych znane z poprzednich części. Na ten moment żadna z tych spekulacji nie została potwierdzona.

AKTUALIZACJA WPISU: Na oficjalnym trailerze rozszerzenia widać tworzenie stawów. Całkiem możliwe, że funkcja ta będzie elementem darmowej aktualizacji przed wydaniem rozszerzania.

Co sądzicie na temat okładki i zdjęć? Uważacie że staw to nowy obiekt, czy długo wyczekiwane narzędzie? Podzielcie się z nami Waszym zdaniem w sekcji komentarzy! 😉

Zobacz okładkę

Zobacz nowe zdjęcia

Komentarze

   • Nie, widać wgłębienie w ziemi. Baseny nie mają takich owalnych krawędzi i posiadają obramowanie. Poza tym w tych stawach pływają kaczki, myślę że w czwórkowych stawach po prostu będzie można pływać.

    • EA nauczyło mnie być sceptycznym, co do tego co widać na zwiastunie, a co faktycznie jest w dodatku. No i wolę się pozytywnie zaskoczyć niż kolejny raz rozczarować 😊
     PS. No właśnie ja tam nie widzę owalnych krawędzi tylko takie kanciaste jak przy basenie – stąd mój wniosek, że użyto narzędzia do tworzenia basenów.

 1. Ciekawa ta okładka, inna niż pozostałe bo mamy tutaj zdjęcie z gry a w poprzednich okładkach byli to albo sami simowie na tle, albo jak w przypadku poprzedniego dodatku kilka ujęć z gry.

 2. Jeśli dodałoby narzędzie tworzenia stawu byłoby super, ja zawsze w ts2 i TS3 robiłam w parkach małe wodospady, ciekawe czy tutaj też będzie można

 3. Ta okładka i zdjęcia są przepiękne, wszystko daje taki cudowny klimat ! Bardzo się cieszę z tworzenia stawów i że będzie można do nich wchodzić jeszcze wśród tych kaczek, no wygląda to pięknie, i daje mnóstwo możliwości na parceli i czwórka wygląda naprawdę coraz bardziej realnie.

  • heh co raz bardziej realnie po 7 siedmiu latach wypadałby żeby wyglądała realnie niech jeszcze otworzą świat i zmienią grafikę na bardziej realistyczną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki