Życie na wsi nadchodzi. Oferta The Sims 4 Wiejska sielanka na Origin, opis dodatku

Na platformie Origin pojawiła się już oferta przedsprzedaży nadciągającego dodatku The Sims 4 Wiejska sielanka. Rozszerzenie można nabyć za 139,90 zł, a kupując je do 2 września 2021 roku, można zdobyć 3 dodatkowe obiekty, które są ograniczone czasowo.

Jedenasty dodatek do gry The Sims 4 umożliwi odwiedzenie nowego otoczenia Henford-on-Bagley oraz zaznanie uroków wiejskiego życia. Rozszerzenie będzie mieć swoją premierę 22 lipca 2021 roku.

Zobacz oficjalny opis dodatku

Wieś wzywa

Prowadź proste życie w The Sims™ 4 Wiejska sielanka Dodatek. Zaprzyjaźnij się z okolicznymi zwierzętami, wytwarzaj własną żywność i ciesz się urokiem życia na wsi.

Hoduj zwierzęta i przyjaźnij się z nimi

Krowy dają świeże mleko, a kury znoszą jajka w kurniku. Uważaj na lisy (uwielbiają jajka) i rozglądaj się za dzikimi zwierzętami. Jeśli zdobędziesz ich zaufanie, obdarują Cię prezentami oraz pomogą w ogrodzie.

Żyj z tego, co daje natura

Świeże jest najlepsze – niezależnie od tego, czy chodzi o własne plony Simów, produkty z wiejskiego targu czy żywność zebraną w lesie. Masz ochotę na wyzwanie? Uprawiaj olbrzymie rośliny użytkowe i weź udział w konkursie na jarmarku w Finchwick.

Ciesz się życiem na wsi

Henford-on-Bagley to niewielka wioska, w której wszyscy się znają. Weź więc ze sobą kosz piknikowy lub udaj się do pubu „U gnoma” i zrelaksuj się z miejscowymi po długim dniu.

Komentarze

  1. Opis brzmi bardzo fajnie, zwierzęta gospodarskie, a oprócz tego również te dzikie, super.
    No i wraca wreszcie kosz piknikowy! Ciekawe na jakiej zasadzie będzie działał.

  2. Czy jest jakakolwiek szansa na to że do drugiego września będzie przecena? Czy to za wcześnie. Nie chce mi się wydawać 140 złotych by dostać dodatkowo trzy obiekty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki