Aktualizacja gry The Sims 4: czerwiec 2021. Rozpoczynamy Simowe Sesje

Pojawiła się nowa aktualizacja gry The Sims 4. Łatka dodaje do gry zapowiedziany festiwal „Simowe Sesje” Wydarzenie będzie odbywać się w parku w Wierzbowej Zatoczce w każdą simową niedzielę. O wydarzeniu nasi wirtualni podopieczni będą dowiadywać się za pomocą wiadomości przychodzącej na telefonie. Każdy sim otrzyma również specjalny bilet, który pojawi się w jego wyposażeniu. Oprócz tego aktualizacja naprawia kilka powstałych błędów. Poniżej znajdziecie pełną listę poprawek.

Simowe sesje to zapowiedziany ostatnio wirtualny festiwal muzyczny w The Sims 4. Będzie on trwać od 29 czerwca godz. 19:00 do 8 lipca godz. 7:00. Na imprezie pod wirtualnym niebem wystąpią takie gwiazdy jak Bebe Rexha, Glass Animals oraz Joy Oladohun.

Co sądzicie na temat festiwalu i poprawek? Zamierzacie wybrać się z Waszymi Simami na festiwal? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 😉

Pamiętajcie o wyłączeniu modyfikacji i upewnieniu się, że współgrają one z najnowszą wersją gry.

 • Rozmiar: 479,49 MB
 • Wersja PC: 1.76.81.1020
 • Wersja MAC: 1.76.81.1220
 • Konsole: 1.43

Najważniejsze poprawki

Gra podstawowa

 • Naprawiono błąd z roślinami, które losowo resetowały się do poprzedniego poziomu wzrostu
 • Rozwiązano problem z wyświetlaniem niektórych z ubrań w trybie tworzenia Sima
 • Nastolatkowie wygenerowani za pomocą opcji genetycznych w CAS nie będą już posiadać kurzych łapek
 • Poprawiono błąd ze schodami związany z budową podłogi i płotów
 • Naprawiono błędy w dodanych w ostatniej aktualizacji kolorach włosów
 • Po wybraniu kolorów włosów Simowie nie będą już więcej automatycznie otrzymywać kolorów brwi i eyelinera
 • Naprawiono działanie profilu Sima

Spotkajmy się

 • Od teraz zaproszeni Simowie NPC będą normalnie odchodzić z parceli

Śnieżna eskapada

 • Naprawiono problemy związane z aktywnościami na śniegu

Wielkie porządki Kolekcja

 • Poprawiono problem z jedną z cech i z wykonywanie aspiracji dodanej w tym rozszerzeniu

Komentarze

 1. Czy tylko u mnie występuje taki problem, że simowie stworzeni w cas jako nastolatkowie (lub inna grupa wiekowa najprawdopodobniej. Ja tworzyłam tylko nastolatka) są chudzi, bo tak wybrałam, ale jako młodzi dorośli mają największą tuszę. Jako dorośli i seniorzy mają taką „wagę” jak nastolatki.

  • Ja mam podobny problem – każda dziewczynka, która przechodzi z wieku niemowlęcia do małego dziecka jest mega otyła. Gdy w trybie CAS ją postarzam do wieku nastolatka lub dorosłego, to się okazuje, że jest maksymalnie gruba i ma maksymalną masę mięśni, pomimo tego, jak wyglądają rodzice. Bardzo wkurzające, bo mam mccommander i z automatu we wszystkich rodzinach rodzą się jakieś dzieci. Nie chce mi się za każdym razem latać po każdej rodzinie i poprawiać wygląd dzieci.

 2. Ja mam po niej taki problem, że wgle mi się CAS nie chce załadować, ani nic nie mogę klikać plus zepsute ikonki na mapach światów

 3. Po tej aktualizacji simowie nie mogą prać ubrań :/

  Co do Simowych Sesji – może i byłoby to fajne, gdyby była inna muzyka bądź możliwość jej wyboru..

 4. Nawet fajnie wyglądają te Simowe Sesje, zawsze to coś nowego, ciekawie oddany klimat festiwali muzycznych, tylko… Jak dla mnie to jednorazowe wydarzenie. Każde wygląda tak samo, wszystkie interakcje sprowadzają się do interakcji ze sceną/z artystą (plus sklepiki, ale one działają w wielu dzielnicach i bez festiwalu), muzyka też zawsze ta sama. Raz pojechać jednym simem to spoko, coś innego, ciekawego – ale właściwie nie ma po co tego powtarzać w innych zapisach – chyba że komuś zależy na T-shirtach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki