Podsumowanie transmisji Inside Maxis. Więcej rodzinnej rozgrywki i nie tylko

Wczoraj, na oficjalnych kanałach The Sims w serwisach Twitch i YouTube odbyła się transmisja Inside Maxis. Podczas spotkania na żywo, SimGuruBat oraz SimGuruDuck podzielili się z nami paroma ciekawymi informacjami na temat przyszłości The Sims 4. 

Co w nadchodzącej aktualizacji?

Wspólne gotowanie

Gotowanie w grupie pozwoli wybrać maksymalnie do pięciu Simów, którzy razem przygotują posiłek. Interakcja pozwoli Simom nawiązywać relacje, jednocześnie przygotowując więcej porcji, lepszych jakościowo dań.

Do wspólnego gotowania będą mogły dołączyć również dzieci w wieku szkolnym. W ramach tego zdobędą umiejętności umysłowe. Wszyscy Simowie, którzy wspólnie gotują, będą mieli szansę zyskać nowe odczucie.

Ogrodnictwo dla najmłodszych

Dzieci będą mogły sadzić i podlewać rośliny, pielić chwasty oraz zbierać plony. Nie będą jednak w stanie korzystać z wertykalnego ogrodu z dodatku The Sims 4 Życie eko. Podlewanie będzie dostępne dla wszystkich dzieci, ale pozostałe interakcje trzeba będzie odblokować poprzez udoskonalenie umiejętności umysłowych.

Dzieci i małe dzieci będą mogły również rozmawiać z roślinami. Małe dzieci zrobią to, mówiąc lub bełkocząc, w zależności od ich umiejętności komunikacyjnych. Natomiast dzieci w wieku szkolnym, będą miały konkretne pytania, na przykład „Jak smakuje słońce?”.

Nastolatkowie, młodzi dorośli, dorośli i seniorzy z wystarczającymi umiejętnościami ogrodniczymi, będą mogli uczyć dzieci o roślinach, co zapewni im udoskonalenie umiejętności umysłowych.

Nowa fryzura i poprawki czerni

Zespól nadal skupia się na zapewnieniu graczom inkluzywności. Następna aktualizacja doda do trybu Stwórz Sima kolejną nową fryzurę w stylu afro. Poza tym zapowiedziano, że odcień czerni jest nadal dopracowywany i wydanie odpowiedniej poprawki jest tylko kwestią czasu.

Obrazy z okazji miesiąca dumy

Dzięki współpracy z artystami, do gry zostaną dodane dwa nowe obrazy reprezentujące społeczność LGBTQ+.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

7 KOMENTARZE

  1. Podoba mi się że dzieci będą mogły robić więcej rzeczy razem z dorosłymi i doskonalić nowe umiejętności. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona :D!

  2. Byłoby fajnie gdyby zamiast dodawać takie mało uniwersalne fryzury poprawili wszystkie z gry podstawowej. Wyglądają jak wyglądają przez co mało których używam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories