Paznokcie powodują błędy w CAS. Też tak macie?

Niedawno pojawiła się nowa aktualizacja The Sims 4 i niestety, jak zwykle nie obyło się bez błędów. Coraz większa grupa Simomaniaków zgłasza problemy związane z paznokciami. Ich tekstura nakłada się na niektóre modele ubrań, a w przypadku męskich strojów, paznokcie są całkowicie zdeformowane. Twórcy nie wzięli również pod uwagę, że gracze będą próbowali eksperymentować z postaciami nadnaturalnymi. Część z nich może mieć paznokcie, chociaż nie wygląda to zbyt dobrze, ale syreny zostały całkowicie pozbawione tej opcji.

Doświadczyliście podobnych problemów? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 🙂

Zobacz zdjęcia graczy

Komentarze

  1. Bez sensu. Jak zwykle zrobili to po łebkach. Nigdy się nie nauczą. Mam nadzieję, że następne aktualizacje naprawią te błędy, jak i dodadzą paznokcie dla każdej nadnaturalnej postaci, zarówno tych już istniejących, jak i pojawiających się w przyszłych rozszerzeniach.

  2. “koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy”? Wypowiedziałabym się ale jak wcześniej pisałam o tym problemie to zostałam zganiona przez Glossygem także odechciało mi się udzielać…

  3. Jak patrzyłem, to nic takiego nie zaobserwowałem. No ale to tylko jedna rodzina i konkretne stroje… kto wie co i z czym na siebie tak oddziałuje.
    Zaskoczyło mnie to, że syreny nie mają paznokci(znaczy no pod wodą one nie są potrzebne, w sumie jak włosy, ale no :D) chociaż i tak używam moda na błony między palcami i płetwy na przedramionach, to mi tam rybka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki