Aktualizacja The Sims 4: wrzesień 2021. Paznokcie, marokańskie stroje i poprawki błędów

Kilka godzin temu pojawiła się nowa aktualizacja The Sims 4. W głównej mierze skupia się ona na odświeżeniu pakietu rozgrywki The Sims 4 Dzień w spa, ale gra podstawowa również doczekała się kilku drobnych nowości. Pełna lista poprawek jest dostępna na oficjalnej stronie Electronic Arts.

Pamiętajcie o wyłączeniu modyfikacji i upewnieniu się, że współgrają one z najnowszą wersją gry.

 • Rozmiar: 528 MB
 • Wersja PC: 1.79.93.1030
 • Wersja Mac: 1.79.93.1230
 • Konsole: 1.47

Przegląd aktualizacji

Paznokcie

Największych zmian doświadczymy w trybie tworzenia Sima. Kategoria dodatki została wzbogacona o dwie nowe zakładki — paznokcie u rąk, gdzie znajdziemy cztery propozycje manicure’u w wielu wersjach kolorystycznych, a także paznokcie u stóp z dostępnym wyłącznie jednym wzorem.

Marokańskie stroje

Aktualizacja wprowadziła również dwa nowe stroje inspirowane kulturą marokańską, o których twórcy wspominali podczas majowej transmisji Inside Maxis.

Nowe wersje kolorystyczne obiektów

Niektóre obiekty z trybu kupowania zyskały nowe wersje kolorystyczne. Są to między innymi różnego rodzaju ręczniki łazienkowe, szlafrok oraz dekoracyjny zestaw lakierów do paznokci.

Komentarze

 1. Ja to bym się chciała dowiedzieć kiedy naprawa błędów paznokci bo podobno są zepsute i mają konflikt z wieloma ubraniami :/

 2. I fajnie zrobili, kilka w podstawce, a reszta w pakiecie.
  Szkoda, że u stóp tylko jedne, ale z drugiej strony… co by innego można było dać? Przecież nie szpony haha 😀
  Stroje… prawie jak szaty dla czarodziejów, których mi brakowało hmm

  • Można by dodać pazy z większą paletą kolorów a nie tylko te które mamy, lub też z kryształkiem czy jakimś wzorem idk. Jak się patrzy tak „z góry” (pozdrowienia dla Boga xD) to wszystko widać no przynajmniej w większości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki