Aktualizacja The Sims 4: wrzesień 2021. Paznokcie, marokańskie stroje i poprawki błędów

Kilka godzin temu pojawiła się nowa aktualizacja The Sims 4. W głównej mierze skupia się ona na odświeżeniu pakietu rozgrywki The Sims 4 Dzień w spa, ale gra podstawowa również doczekała się kilku drobnych nowości. Pełna lista poprawek jest dostępna na oficjalnej stronie Electronic Arts.

Pamiętajcie o wyłączeniu modyfikacji i upewnieniu się, że współgrają one z najnowszą wersją gry.

 • Rozmiar: 528 MB
 • Wersja PC: 1.79.93.1030
 • Wersja Mac: 1.79.93.1230
 • Konsole: 1.47

Przegląd aktualizacji

Paznokcie

Największych zmian doświadczymy w trybie tworzenia Sima. Kategoria dodatki została wzbogacona o dwie nowe zakładki — paznokcie u rąk, gdzie znajdziemy cztery propozycje manicure’u w wielu wersjach kolorystycznych, a także paznokcie u stóp z dostępnym wyłącznie jednym wzorem.

Marokańskie stroje

Aktualizacja wprowadziła również dwa nowe stroje inspirowane kulturą marokańską, o których twórcy wspominali podczas majowej transmisji Inside Maxis.

Nowe wersje kolorystyczne obiektów

Niektóre obiekty z trybu kupowania zyskały nowe wersje kolorystyczne. Są to między innymi różnego rodzaju ręczniki łazienkowe, szlafrok oraz dekoracyjny zestaw lakierów do paznokci.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
4
+1
0

15 KOMENTARZE

 1. Ja to bym się chciała dowiedzieć kiedy naprawa błędów paznokci bo podobno są zepsute i mają konflikt z wieloma ubraniami :/

 2. I fajnie zrobili, kilka w podstawce, a reszta w pakiecie.
  Szkoda, że u stóp tylko jedne, ale z drugiej strony… co by innego można było dać? Przecież nie szpony haha 😀
  Stroje… prawie jak szaty dla czarodziejów, których mi brakowało hmm

  • Można by dodać pazy z większą paletą kolorów a nie tylko te które mamy, lub też z kryształkiem czy jakimś wzorem idk. Jak się patrzy tak „z góry” (pozdrowienia dla Boga xD) to wszystko widać no przynajmniej w większości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories