SimSobota 19, czyli 50 dodatków, preferencje i darmowe Życie eko

Zobacz najnowszy odcinek serii SimSobota na kanale GlossyGem. W tym odcinku podsumowujemy minione wydarzenia w świecie The Sims. Nadchodzące prawie 50 rozszerzeń, problemy z paznokciami w The Sims 4 Dzień w Spa oraz rozwiązanie konkursu z przemeblowaniem domu. To również pierwsze wideo, którego odtworzenie we wpisie na DOTsim da zalogowanym użytkownikom monety.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

14 KOMENTARZE

 1. Ooooo to się sporo dzieje. Fajnie. Błędu u siebie nie zauważyłam z paznokciami na szczęście. Dlaczego? nie używam tego xD
  Hmm… co do wynarzonego pakietu… nadnaturalny by się przydał xD
  Gratuluje też zwycięzcą !

  • Racja, jakieś wróżki i wilkołaki z własnym pakietem, by mogły być 😀 A w kolekcjach to by mogli zrobić ulepszone simorośle, skoro już w grze są 😀 Ciężko je przypisać do jakiegoś pakietu, skoro pojawiły się dzięki wyzwaniu, więc nie ma co liczyć, że będą naprawione przy okazji odświeżania dodatków i pakietów.

 2. Sorki, że nie na temat ale popsuły się prysznico-wanny, nie da się ich naprawić. Złota rączka też nie daje rady, przyjdzie, postoi, kasę skasuje a wanna dalej nie naprawiona. Też tak macie? Mam wrażenie, że to po ostatniej aktualizacji…

 3. Póki co mam pobrane z internetów paznokcie, więc poczekam aż EA naprawi te swoje, zanim się na nie przerzucę 😛 Niby nie ze wszystkimi ciuchami itd. wyskakują błędy, ale nie chcę śmieszków.
  Tak to ciekawi i trochę niepokoi mnie te 50 dodatków. Pewnie lwia część tego to będą akcesoria i kolekcje niestety, no ale może będzie dobrze i zrobią kiedyś prawdziwe wilkołaki (a nie wielkie stopy).

  • To będą TYLKO akcesoria i kolekcje, ALE w sumie. Nie że będzie 50 akcesoriów i 50 kolekcji. Więc zostało przed nami 27 akcesoriów i kolekcji sumarycznie. A że trzy kolekcje jeszcze zostały przepowiedziane, no to zostaje 24 sztuki. Więc będziemy za połową.

 4. a co do wymarzonego dodatku, bo przecież dostałam już taki, jaki chciałam – czyli farma. Fajnie byłoby, gdyby pojawiły się kolejne rośliny do ogródka.
  Ale teraz kolej na coś bardziej nadnaturalnego. Może jakiś nowy gatunek? Albo możliwość mieszania ras – to byłoby ciekawe.

  Z drugiej strony czemu nie skopiować Skoku w Przyszłość z The Sims 3? nowy świat w przyszłości i możliwość życia na dwa światy? Albo w drugą stronę – cofnięcie się do Starożytności? Zamki, suknie, rycerze, konie na których można byłoby faktycznie jeździć. To byłoby ciekawe… a do tego możliwość powrotu do domu, do dzisiejszych czasów tylko po wykonaniu określonych misji. Co Wy na to? 😀

 5. Jeżeli ma być jeszcze z 50 dodatków, to już mnie portfel boli 😀
  Gratuluję prac ! Piękne domy <3 Ja nie biorę zazwyczaj udziału, bo po prostu kupuję dodatki przedpremierowo i nagroda nie jest dla mnie, dlatego zawsze kibicuję innym 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories