Oto SimShorty, czyli nowy format szybkich treści i przeglądów The Sims 4

Wielu z nas ma tak, że chcemy dowiadywać się o nowościach w locie – szybko i na temat. Artykuł zostawiamy sobie na wieczór, pełne wideo z przeglądami oglądamy po szkole lub po pracy. SimShorty to nowy format opierający się na YouTube Shorts, gdzie w fimach trwających do jednej minuty, znajdziesz porady i przeglądy najnowszych wydarzeń ze świata The Sims. Pierwszy odcinek jest już dostępny.

SimShorty nie zastąpią tradycyjnych nowinek na DOTsim oraz przeglądów w artykułach i dłuższych wideo. To wyłącznie nowa forma dotarcia do osób, które nie lubią oglądać dużo i mało czasu poświęcają na konsumowanie treści. Mam nadzieję, że przyjmiecie SimShorty równie ciepło, co serię SimSobota.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

25 KOMENTARZE

   • Tu nie chodzi o czas potrzebny na oglądnięcie tego filmiku ale o to, że jest to wkurzające, by musieć włączać go ponownie bo nic się nie pamięta po 5 sekundach. O wiele bardziej wygodną formą dla mnie jest przeczytanie tekstu, jeśli coś zapomnę to sobie wrócę bez problemu i nie muszę mieć/szukać słuchawek będąc np. w poczekalni u lekarza by w ogóle móc odsłuchać raport z update’u.

    • Dokładnie, mam tak samo. Pisana forma jest dla mnie wygodniejsza. Jak chcę powrócić do wybranego fragmentu to wystarczy sekunda spojrzeć na tekst i jest a filmik trzeba przewijać i jeszcze pamiętać w którym miejscu to było.

    • Jeju tak! Poza tym, obejrzenie filmiku zajmuje np 5 minut, zaś przeczytanie tekstu max 2. Dla osoby żyjącej „w biegu” jest to znacząca różnica.

    • Może to sprecyzuje – te 5 minut i 2 minuty to tylko randomowy przykład. Chodzi o pokazanie tego, że nim się odpali dany filmik, znajdzie słuchawki, i w końcu obejrzy, to mija tyle czasu

    • A jeszcze inna sprawa, że ciężko w notatce „niewyraźnie pisać” (o ile nie wybierze się jakiegoś wymyślnego kroju), a z mówieniem u niektórych może być baaaardzo różnie – i nie, nie sugeruję, że Karol należy do grupy „nie zrozumiesz, co mówi”. Fakt, ktoś może pisać z błędami, niegramatycznie itd., ale tak samo niegramatycznie może też mówić.

 1. Taki Tik Tok… Czyżbyś zamierzał otworzyć nowy kanał? 😀
  Osobiście będę jednak wolała dłuższe formaty, ze szczegółami. Jak mnie coś nie zainteresuje, to sobie to po prostu przewinę. A tu, mimo że format króciutki, to i tak były za długie przerwy podczas wymieniania, co dostało nowe kolory. Jakoś tak… skoro jest krótko, to niech będzie intensywnie, żeby zostało coś więcej w pamięci, niż plama na monitorze 😉

  • CD Keys to akurat keyshop, a nie oficjalny sklep. Grę w keyshopie może sprzedać Ci każdy, z G2A np. była afera, że sprzedawali kradzione klucze. Ale są też oficjalne zagraniczne sklepy, w których można kupić kity czy akcesoria taniej niż na Origin. Polecam stronę gg.deals . Wyszukaj sobie dane rozszerzenie, a niżej wyświetli Ci się porównywarka cen w sklepach z podziałem na oficjalne sklepy i na keyshopy.

 2. A moim zdaniem właśnie fajne są takie krótkie filmiki jako podsumowanie całego miesiąca. Dobrze, że artykuły i dłuższe wideo pozostają bez zmian, ale czasem przyda nam się odświeżenie tego co sami twórcy odświeżyli 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories