Wiejska sielanka nominowana do prestiżowej nagrody. Zagłosuj już dziś

Jak informuje portal SimsCommunity dodatek The Sims 4 Wiejska sielanka został nominowany do prestiżowej nagrody. Mowa tu o rozdaniu tegorocznych Golden Joystic Awards. Gra została nominowana w kategorii najlepszego rozszerzenia do gry. Głosowanie potrwa do 5 listopada 2021 roku. Konkurentami Wiejskiej sielanki są m.in. Ghost of Tsushima: Iki Island, DOOM Eternal: The Ancient Gods Part 2 czy Super Mario: Bowser’s Fury. Głosować może każdy za pomocą oficjalnej strony nagród.

Warto wspomnieć, że Golden Joystick Awards to druga najstarsza ceremonia wręczania nagród grom komputerowym. Podczas niej przyznawane są nagrody dla najlepszych tytułów w danym roku według graczy. Pierwsza edycja odbyła się w 1983 roku, a jej organizatorem był miesięcznik „Computer and Video Games”.

Nominowana The Sims 4 Wiejska sielanka to jedenasty dodatek do czwartej części kultowego już symulatora życia. Jego premierę odbyła się 22 lipca 2021 roku. Skupia się na aspekcie życia na wsi oraz obcowania z naturą. Warto wspomnieć, że było to jedno z najbardziej wyczekiwanych rozszerzeń do gry.

Uważacie, że Wiejska sielanka zasługuje na nagrodę? Zamierzacie wziąć udział w głosowaniu? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach! 😉

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki