Tylko jeden dodatek do The Sims 4 w tym roku

Kilka miesięcy temu na naszej stronie pojawił się specjalny artykuł dotyczący naszych przewidywań na temat przyszłości The Sims 4. Dotyczył on ilości dodatków, które pojawią się w 2021 roku w grze. Niestety nasze obawy się potwierdziły i w tym roku do gry zawita tylko jeden dodatek. Mowa tu oczywiście o Wiejskiej sielance, która swoją premierę miała 22 lipca 2021 roku.

Jeden z producentów gry, SimGuruFrost potwierdził te informacje na swoim Twitterze. Z jego wpisu wynika, że opublikowana we wrześniu grafika „Jesień z The Sims” obowiązuje od października do grudnia. Oznacza to, że do końca roku otrzymamy jedynie dwie ostatnie zapowiedziane kolekcje oraz aktualizacje gry. Należy także nadmienić, że producent w kolejnym wpisie potwierdził dwa nowe uaktualnienia. Poniżej znajdziecie oba wpisy oraz ich tłumaczenia.

Plakat „Jesień z The Sims”

Warto wspomnieć, że to pierwszy raz od czterech lat gdy otrzymujemy jedynie jeden dodatek w ciągu roku. Ostatni raz miało to miejsce w 2017 roku gdy do gry zawitały Psy i koty. Do tej pory w tym roku otrzymaliśmy jeden dodatek, jedne akcesoria, jeden pakiet rozgrywki i aktualizację Dnia w Spa oraz aż dziewięć kolekcji. Niestety sytuacja w pewien sposób utwierdza obawy graczy, którzy twierdzili, że kolekcje mogą wpłynąć na ilość pozostałych rozszerzeń do gry. Jak będzie w przyszłości? O tym przekonamy się zapewne już niedługo.

Co sądzicie na temat tych wiadomości? Jesteście zawiedzeni brakiem większych płatnych rozszerzeń w ciągu najbliższych dwóch miesięcy? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 😉

Przeczytaj wpisy

Informacje z plakatu „jesień z the sims” obowiązują od października do grudnia

– podał SimGuruFrosy

Przed nami jeszcze dwie aktualizacji gry, o których musimy porozmawiać

– dodał Frost

Źródło: SimsCommunity.info

Komentarze

 1. cóż z jednej strony nasz portfel się ucieszy. a z drugiej strony daliby sobie spokój z tymi kitsami bo w tych najnowszych kitsach to większość nowych strojów w cudzysłowu jest zwykłymi recolorami. jeden dodatek przeżyję jak dadzą zapowiedź pakietu z nadnaturalną postacią

 2. Jestem zawiedziona. Te kolekcje to jakaś kpina i najwyraźniej EA chce na nich się skupić. Czyli dać nic specjalnego byleby gracze tylko kupywali. Zero rozrywki która jest dużym problemem w tej odsłonie. Szkoda.

 3. Oj oj… nie podoba mi się ta posucha… oj szkoda bardzo, bardzo szkoda.
  Aktualizację gry, ale w sensie zwykłe aktualizacje? A nie, że w sensie jak te odświeżenie tego spa? 😛
  To by wynagrodziło, trochę too…
  Swoją drogą, żeby nie skorzystać z takiej okazji jak grudniowe święta? Hmm

 4. Nie tylko nie kolejce trudno ea sobie robi same krzywię bo nikt nie kupi tych kolekcji to nie jest opłacalne zamiast dodać do końca roku jakiś fajny dodatek to jakieś kity nie wiem trudno poczekać dalej 🤣🤣

 5. jak patrzę co EA NA SPOŁKĘ Z MAKXIS ROBIĄ Z MOJĄ UKOCHNĄ GRĄ. TO CO RAZ BARDZIEJ MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE CZEKAM NA PARALIVES MIMO ŻE NIE JESTEM ZAGORZAŁĄ ZWOLENNICZKĄ TEGO TYTUŁU.

 6. Też bym wolała, póki co kity mnie nie kuszą, mam tylko jeden z wiejską kuchnią. Aktualizacje bardzo mnie ucieszą jeśli naprawią błędy a jest ich sporo. Wieszający się kucharz z restauracji, dziwne porody w szpitalu, simy przechodzące przez wszystko, dwie głowy niemowlaka przy postarzaniu(upiorne) i chodzenie toddlersów. Kiedyś tak fajnie biegały, teraz tylko drepczą. Jest tego więcej i czekam na naprawę. Narzekaliśmy na błędy w Ts3 a teraz Ts4 zaczyna ją doganiać. Nie fajne to wszystko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki