Twórcy zapowiadają kolejną kolekcję. Czas przekroczyć granicę stylu

Na oficjalnej stronie internetowej The Sims pojawiła się kolejna zapowiedź dotycząca nowości do gry. Tym razem znów chodzi o kolekcję, czyli najmniejszy typ płatnego rozszerzenia. Według informacji na stronie będzie dotyczyła ona „przekraczania granic stylu”, co podpowiada, że będzie ona skupiać się na tematyce modowej. Umieszczenie informacji o niej na oficjalnej stronie internetowej może świadczyć również o tym, że jej zwiastun oraz premiera odbędą się już niedługo. Warto także wspomnieć, że to najprawdopodobniej ostatnia kolekcja zapowiedziana w ramach jesieni z The Sims. Do tej pory pojawiły się dwie z czterech zapowiedzianych, a o jeszcze jednej informacja pojawiła się na stronie gry. Oczywiście będziemy Was na bieżąco informować na temat wspomnianych nowości w grze. Poniżej znajdziecie również fragment strony internetowej wraz z podpowiedzią.

Warto także wspomnieć, że to nie pierwszy raz gdy twórcy zapowiadają nowe rozszerzenie w taki sposób. Wcześniej miało to miejsce kilka tygodni temu, gdy pojawiła się podpowiedź do budowlanej kolekcji. Owo rozszerzenie, co prawda do dziś nie miało premiery, ale wiemy, że będzie się skupiało na świątynnych klimatach. Możliwe, że zapowiedź kolejnej kolekcji zwiastuje nadejście oficjalnej premiery tego rozszerzenia. O tym przekonamy się zapewne niedługo.

Zobacz podpowiedź na stronie

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

17 KOMENTARZE

  • Jeśli korzysta się z CC to też wypadałoby wspierać twórców. Nie ma nic za darmo. To jest czyjaś praca i należą się za nią pieniądze. Uważam, że 25zl to i tak przy dzisiejszej inflacji nie są duże pieniądze, to koszt jednego lunchu na mieście(jeśli nie jest się za bardzo głodnym).

 1. ja tylko zastanawiam czy ea czyta opnie negatywne ludzi za takie wychodzące kolejce do gry bo chyba nikt nie zadowolony za takie coś płacić żeby takie coś tworzyć

 2. „Przekraczanie granic stylu” kojarzy mi się z totalnie ekstrewaganckimi ubraniami w stylu, który jeszcze nie istnieje w rzeczywistym świecie. Mam nadzieję, że ten hint oznacza, że dziś lub we wtorek zapowiedzą już te „Świątynne klimaty”, bo cierpię na brak nowych mebli 😆

 3. To raczej bankowo będą znowu ubrania. Kity im się opłaca robić, bo ludzie mimo narzekania i tak to kupują, bo muszą mieć wszystko. Gracze głosują portfelem. Róbcie tak dalej, a będą dodawać tylko kity do gry i wszystkie na jedno kopyto, bo tak będzie jeszcze szybciej i taniej, a ludzie i tak kupią 😀

  • Ludzie kupują, bo po prostu im się to podoba i tyle. Niektórzy wolą nowe meble czy ubrania niż rozgrywkę, a nie oszukujmy się, rzeczy z kitów są o wiele lepiej wykonane niż te z chociażby dodatków.

   • Nie jestem przekonany, czy działa to tylko dlatego, bo im się podoba. Nawet na tej stronie, są jednostki, które cisną po tych rozszerzeniach, narzekają na ich jakość, ale piszą, że i tak kupią, bo muszą mieć wszystko. I mój komentarz odnosił się do takich właśnie jednostek.

    • dokładnie. pamiętam jedną osobę, która długo miała problem z grą, którego reinstalki ani pomoc supportu nie mogły rozwiązać. zarzekała się, że już „nic więcej nie kupi”. wyszedł następny dodatek, i co? „kupiłam go żeby sprawdzić czy to rozwiąże mój problem, niestety nie”. interes życia, a EA dalej tłucze mamonę.

 4. Na razie mało wieści, żeby coś wyrokować. Ja jednak za dodatkami czysto-ubraniowymi nie przepadam, zresztą… nadal żadnego kitu nie kupiłam, czekam na promocję albo zbiorczy zestaw. Na razie tylko sprzątanie mnie kusi.

 5. To już nie lepiej ściągnąć sobie CC? Przynajmniej są darmowe, a wspieranie twórców jest mile widziane ale dobrowolne, w przeciwieństwie do EA, które robi byle jak i byle co, bo wiedzą, że duża ilość fanów i tak to kupi. Szczerze? Wolę ściągnąć mod i dać grosza jego twórcy, który zrobił go najczęściej w pojedynkę i z miłości do gry, niż EA, która podwyższa ceny, jednocześnie zmniejszając content.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories