Aktualizacja The Sims Mobile: październik 2021. Upiorna jesień, nowe zadania i poprawki błędów

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

Już za kilka dni pojawi się październikowa aktualizacja The Sims Mobile. W grze ponownie nie pojawią się żadne większe nowości, ale poprawione zostaną najbardziej uciążliwe błędy i zgodnie z obietnicą, otrzymamy zestaw spójnych tematycznie wydarzeń. Jesteście gotowi, aby wejść w klimat upiornej jesieni?

⏰ Termin aktualizacji: 11 października, godz. 5:30

Najważniejsze poprawki błędów

Ogólne:

 • Rozwiązano sprawę tajemniczego znikania portretu Sima podczas dialogu niespodziewanego wyboru.
 • Menora „Pełna wspomnień” będzie się teraz znajdować w kategorii – dekoracje stołu, zamiast w kategorii oświetlenie.
 • Naprawiono usterkę związaną z ruchem ust Sima podczas interakcji „Ciesz się parą z…” w łaźni parowej „Wiecznie młoda”.
 • Interakcja „Podziwiaj” będzie teraz działać odpowiednio z obiektami „Manekin simobrzuchomówcy” oraz miotła „Krzyształowa błyskawica”.
 • Naprawiono błąd powodujący wyświetlanie przekreślonych portretów grywalnych Simów u niektórych graczy.
 • Obiekty domowe pochodzące z kariery w modelingu dają teraz punkty imprezowe.

Festiwal Simów / wydarzenia na żywo:

 • Jeśli gracz odblokował wszystkie parcele mieszkalne, tereny parceli lub piętra, nie otrzyma zadań sezonowych z poleceniem ponownego ich odblokowania.
 • Wydarzenia z Poszukiwania Skarbów, Turnieju Prawdziwych Przysmaków i Ekowarsztatu, liczą się teraz jako standardowe lub długie wydarzenia z Listy Życzeń Wumples.
 • Niektóre obiekty z poprzedniej aktualizacji, które nie pojawiły się w zakładce Lista Życzeń Wumples w trybie budowania, zostały do niej dodane.
 • Uproszczono część zadań sezonowych.

Pełna lista poprawek błędów jest dostępna na oficjalnej stronie The Sims Mobile. Znajdziecie tam również spis wszystkich naprawionych obiektów.

Przegląd aktualizacji

Festiwal Simów – Sezon 4

Nowa aktualizacja gry jest równoznaczna z rozpoczęciem kolejnego sezonu Festiwalu Simów. Sezon czwarty będzie zatytułowany „Upiorna jesień” i potrwa przez 50 dni. Większość nagród z przepustki festiwalowej oraz główną twarz festiwalu – Guidry’ego, gracze mogą kojarzyć z pakietu akcesoriów The Sims 4 Zjawiska paranormalne.

14 dni czarujących nagród

W dniach 18-31 października, rozpocznie się „14 dni czarujących nagród”. Każdego dnia, na graczy będzie czekać nagroda w postaci wirtualnej waluty. Dodatkowo gracze, którzy będą logować się do gry codziennie, siódmego i czternastego dnia otrzymają bonusowe nagrody.

Zadania codzienne

Aktualizacja wprowadzi do gry cztery nowe zadania codzienne. Wszystkie będą się sprowadzać do wykonania interakcji, która zostanie oznaczona kolorem pomarańczowym. Wśród nowych zadań znajdziemy dwa tymczasowe, które są związane z Halloween. Oznacza to, że w przyszłości możemy spodziewać się więcej zadań związanych z rzeczywistymi świętami.

Niespodziewane wybory

Kilka ze scenariuszy niespodziewanych wyborów, które dodano w czerwcowej aktualizacji, przejdzie małą zmianę. Wszystkie ceny oferowanych obiektów będą niższe.

Ekowarsztat

W Ekowarsztacie pojawią się cztery nowe obiekty do wytworzenia. Lampa stojąca oraz krzesło z kolekcji „Przytulny domek” pochodzą z jednej z pierwszych list życzeń Wumples. Natomiast drzewo „Jesienne liście” i kominek „Bogactwa jesieni” można było zdobyć podczas wydarzenia „Święto jesieni” w 2018 roku.

Nadchodzące wydarzenia i misje

 • Czwarty sezon Festiwalu Simów „Upiorna jesień”: 50-dniowe wydarzenie rozpoczynające się 11 października
 • Poszukiwanie skarbów „Noc strachów” (powtórka): 11-dniowe wydarzenie rozpoczynające się 11 października
 • „Dzień Gwiezdnych Wojen” (powtórka): 7-dniowa misja rozpoczynająca się 11 października
 • #65 Lista życzeń Wumples: 5-dniowa misja rozpoczynająca się 23 października
 • Turniej prawdziwych przysmaków „Transylwańska obława” (powtórka): 11-dniowe wydarzenie rozpoczynające się 25 października
 • #66 Lista życzeń Wumples: 5-dniowa misja rozpoczynająca się 4 listopada
 • Poszukiwanie skarbów „Doprawiaj i przyprawiaj”: 11-dniowe wydarzenie rozpoczynające się 8 listopada
 • #67 Lista życzeń Wumples: 5-dniowa misja rozpoczynająca się 17 listopada
 • Turniej prawdziwych przysmaków „Przytulny dom” (powtórka): 11-dniowe wydarzenie rozpoczynające się 22 listopada
 • #68 Lista życzeń Wumples: 5-dniowa misja rozpoczynająca się 29 listopada
Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

3 KOMENTARZE

 1. Bardzo słaba aktualizacja, zapowiadają się niezbyt ciekawe dwa miesiące pod względem nowych wydarzeń… w zasadzie to będzie tylko jedno nowe poszukiwanie skarbów a poza tym same powtórki :/ Szkoda, że nie dodali nowych poziomów tylko nadal jest max 60, jest tyle stałych wydarzeń w grze, że fajnie byłoby jakby ten level nam wzrastał, no ale cóż… Poza tym brakuje mi nowych turniejów prawdziwych przysmaków, mogliby to jakoś podzielić i dodawać eventy naprzemiennie a nie tylko poszukiwanie skarbów. Szkoda, że nie będzie niczego nowego pod względem rozgrywki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories