Wyciekło zdjęcie z nowej Kolekcji. Świątynne klimaty to rośliny?

W sieci pojawiło się zdjęcie z nowego pakietu Kolekcji o tytule The Sims 4 Blooming Room Kit, co w polskim tłumaczeniu można przełożyć na Kolekcja The Sims 4 Kwitnący pokój. Fotka pochodzi z oficjalnego sklepu Microsoft Xbox. W tym samym miejscu podano również dzień premiery – 9 listopada.

Odkrycia dokonał użytkownik @ALumia_Italia, a informacja pochodzi z Twittera, dlatego warto potraktować ją z przymrużeniem oka. Chociaż zdjęcie wygląda profesjonalnie, a obiekty odpowiadają stylistyce Maxis, na fotce brakuje charakterystycznego dymka myśli. Takie dymki rozmowy lub myśli dodawane są na oficjalnych zdjęciach promujących każdy pakiet i rozszerzenie.

Byłby to trzeci już pakiet tego typu rozszerzenia w obecnym Sezonie Tożsamości. Łącznie jesienny sezon przyniesie cztery pakiety kolekcji, w tym dwie, które mogliśmy zobaczyć już na początku października: The Sims 4 Lotniskowy szyk i The Sims 4 Dzielnica mody. Czy czekacie na kolejne DLC do Czwórki?

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

21 KOMENTARZE

 1. To byłby najlepszy kit jak do tej pory! Czy ludzie nie potrafią zrozumieć, że kolekcje tworzone są dla konkretnych grup graczy? Wiadomo, że fani rozgrywki nie będą nic z niego mieli, ale ja, jako budowniczy używam roślin praktycznie przy każdym buildzie. Wydaje mi się więc, że ta kolekcja będzie częściej wykorzystywana niż niejedne akcesoria czy pakiety.

  • No tak, tylko jak na razie, to oni przełożyli wydawanie tych głupot nad rzeczy, które nadal w grze są potrzebne, bo po prostu łatwiej im zrobić takie biedne pakieciki. Kolekcji za chwilę będzie tyle, co akcesoriów. A w sumie żadne nie są konkretne. Mogli dać jedne akcesoria i 2 kolekcje i każdy byłby zadowolony, ale lepiej dać 4 kolekcje z głupotami, bo szybciej i prościej. I podziwiam ludzi, że to kupują, bo w modach są tak nieziemskie rzeczy za darmo, że chyba tylko to, że ktoś gra na konsoli jest usprawiedliwieniem na to xD

   • Ja na przykład gram na komputerze, ale nie używam modów. Nie chcę mi się szukać w internecie łatek po każdej aktualizacji. Kiedyś grałam z modami i one zazwyczaj po kilku aktualizacjach przestają działać, zawieszają grę itd. Wolę grać bez modów. Pomyśl kitów mi się podoba. Są bardzo hermetyczne więc kupuje tylko te które mi się przydają.

    • @KAT dokładnie, ja też kupuję tylko te kity, które są mi przydatne. Każdy lubi co innego, mnie np. nie interesują nowe ubrania, ale nie wylewam hejtu w stylu „OMG, kilka ubrań, po co to komu?” bo wiem, że pewnie ktoś bedzie z nich zadowolony.

     @Realista twórcy pisali że kolekcje nie mają wpływu na inne rozszerzenia. Po pierwsze – jest covid, a praca z domu zawsze spowalnia cały proces. Po drugie – część zespołu prawdopodobnie pracuje już nad piątką. Po trzecie – może nowy dodatek wymaga poświęcenia więcej czasu? Z tego co wiem nad np. Psami i Kotami i Wiejską Sielanką pracowali z 2 lata, bo animacje wymagają zawsze sporo pracy. Po czwarte – może szykują sporą aktualizację? Podobno pracują nad udoskonaleniem wszystkich rodzin z podstawki i wszystkich dodatków. A może dostaniemy postęp historii? To by wynagrodziło mi brak dodatku w tym roku.

  • argument „jest covid” już dawno nieaktualny. większość firm wróciła do normalnej pracy. jeśli ktoś dalej siedzi na zdalnym, to tylko dzięki dobrej woli pracodawcy. nie można beznadziejstwa i bylejakości tłumaczyć covidem, to już nie ten czas.

   • @chryzantem nie wydaje mi się, niedawno akurat zmieniałem pracę i zarówno ta stara firma, jak i nowa nadal pracuje zdalnie. Nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja z covidem w Ameryce i jakie środki ostrożności stosują tamtejsze firmy.

    • to zazdroszczę, serio. może bardziej boli mnie fakt, że większość deweloperów/wydawców traktuje Covid jak wymówkę do wszystkiego, przez co sytuację na rynku gier mamy taką sobie.

 2. Mam wszystko oprócz wszystkich kitów ( i wyprawy na batuu) bo wiadomo są za drogie i mają małą zawartość jak dla mnie , ale widzę że coraz bardziej mnie kuszą, ten dla fanów roślinek jest idealny a wiem że takich fanów jest dużo nie tylko ja, a rośliny i obrazy w simsach to coś czego nigdy za wiele, jak będzie może w końcu promocja kiedyś na kity to na pewno kupię tak jak Dzielnice mody którą bym baardzo potrzebował do gry .

 3. No do świątynnych klimatów, niezbyt to… chyba, że przetłumaczymy Sanctuary na Sanktuarium, to to już nabiera sensu.
  Zgadzam się roślinek nigdy za wiele 😛
  Aczkolwiek, może kiedyś kiedyś, na sam koniec… teraz co najwyżej, tylko z rozgrywką te KOLEKCJE! 🙂

 4. Dla mnie rośliny są nieodzownym elementem simsowych domków. Jednak płacić 25 zł za kilka roślinek (wydaje się ich być na tym zdjęciu ogrom ale widzę że to te same, użyte kilka razy) nie zamierzam. I mimo tego, że zawsze mam multum mniejszych i większych krzaków w domu, to raczej wolę ogarnąć sobie maxis match CC.

 5. Nie powiem, tematyka kitu trochę mnie do siebie przekonuje. Jednakże fakt, że wciąż to kilka roślinek za 25 złotóweczek mnie nie przekonuje. Niektóre rośliny przypominają mi już te będące w grze xd

 6. Jakby kit był w cenie 10-15 zł to bym go kupiła, ponieważ często korzystam z roślinek, ale 25 zł to zdecydowanie za dużo. Może kiedyś pojawi się promocja na kity to uda się uzupełnić kolekcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories