Black Friday na Origin. Przeceny na serię The Sims 4

Black Friday na Origin

W sklepie internetowym Origin pojawiła się promocja na gry. Wyprzedaż związana jest z przypadającym na 26 listopada „Black Friday„. Dzięki niej możemy zaoszczędzić nawet do 88% na zakupach (wybierając grę podstawową The Sims 4). Promocja obejmuje grę podstawową, dodatki, pakiety rozgrywki, akcesoria. Akcja potrwa do 30 listopada 2021 roku do godziny 19:00. Poniżej znajdziecie pełną listę produktów wraz z obniżonymi cenami.

Warto wspomnieć, że Black Friday to piątek po Dniu Dziękczynienia, początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. Od początku XXI wieku zwyczaj ten jest propagowany, z powodów komercyjnych, w coraz większej liczbie innych krajów. W ten jeden dzień możemy zakupić produkty po przecenionych cenach, a niektóre ze sklepów są dłużej otwarte. Zwyczaj ten w Polsce jest z roku na rok coraz bardziej popularny.

Co sądzicie na temat promocji? Zamierzacie zakupić, któryś z produktów? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod postem! 😉

Black Friday na Origin

Lista zakupów

Black Friday na Origin
 • The Sims 4 – 17,48 zł
 • Cyfrowa Edycja Specjalna – 21,23 zł
 • Aktualizacja Cyfrowej Edycji Specjalnej – 11,24 zł
 • Dodatki – 84,50 zł
 • The Sims 4 Wiejska sielanka – 104,78 zł
 • Pakiety Rozgrywki – 67,42 zł
 • The Sims 4 Dzień w Spa / Wystrój marzeń – 71,92 zł
 • Akcesoria – 39,92 zł
 • Zestawy – 175,92 zł
Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
1
+1
1
+1
1
+1
3
+1
1

14 KOMENTARZE

 1. Średnio bym powiedziała, że to „ogromna” przecena. Normalna właściwie. No i gorsza od tej, która zwykle jest w grudniu 🙂
  dlatego dalej czekam na świąteczną promocję i -50% Wiejskiej Sielanki ^^

 2. Wow, czy oni zwariowali? Czy oni tak naprawdę? Kolejna w tym roku promocja simsów?…. dla nas? Dziękujemy, nie spodziewaliśmy się tego E>

  • Ja tutaj wielkiej przeceny nie widzę
   Rodzice moi myśleli że mi kupią Wiejską Sielankę z połowę ceny a tu co 100zł. Na kolekcję jak nie było przecen tak niema a podstawka jest za pół darmo lecz nie jest fajna gra samą podstawką.Uważam że jak już robić przecenę to prawdziwą a nie taką z d0py wyjętą . Bez jaj. Czekam na promocję świąteczną bo ta listopadowa jest do d0py.

 3. Yyyy… I gdzie ta ogromna przecena? Taka standardowo-nijako-kiepska oferta, przynajmniej jeśli mówimy już o black friday. Kitów nie ma wcale, akcesoria o 20%, pakiety o 25%, dodatki niby o 50%, ale ostatnio przeszły sporą podwyżkę cen (co jest żartem samo w sobie, tak jak wyższą cenę kolejnych dlc można usprawiedliwić, tak podbijanie ceny sześcioletnich (!) dodatków to kpina). Podstawka w tej chwili robi za jakieś demo gry, niż za pełnoprawny produkt. Ea tą polityką stara się o tytuł najczęściej piraconego studia w historii czy co?

 4. I znów brak obniżki na kolekcje. Ceny nie powalają, bywalcy już dużo lepsze obniżki i chyba trzeba poczekać na świąteczną obniżkę, aby uzupełnić swoją kolekcje.

 5. Nigdy nie potrafiłem zrozumieć fenomenu w jaki sposób EA może wołać za dodatek z kilkoma przedmiotami i ciuszkami tyle co za pełnoprawną grę. Wielokrotnie. Z roku na rok. Chociaż w sumie mówimy tu o firmie, która co roku sprzedaje tym samym ludziom tę samą grę – seria FIFA.

  Jako, że lata temu nie zacząłem kompletować po kolei dodatków na promocjach jak wielu ludzi nie zamierzam wydawać kwoty przekraczającej wartości dobrego telefonu czy zestawu PSVR za grę z dodatkami. Chore.

  Dla tej jednej serii mam na dnie szuflady odłożoną opaskę na oko. Jedyny tytuł, który jest jej godny. Yarr Harr! Niech nurty Internetu nam sprzyjają kamraci!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories