Znamy zawartość Ekspresowych Dostaw do The Sims 4. Nowe przepisy i ubrania

Podczas wczorajszej transmisji Inside Maxis twórcy podzielili się z nami informacją na temat nowości, które pojawią się wraz z nowymi Ekspresowymi dostawami. W najbliższym czasie będziemy mieli okazję otrzymać dwie takie małe aktualizacje. Pierwsza z nich pojawi się 2 lutego i doda obiekty stworzone przez jednego z SimomaniakówComplexSims. Podczas transmisji twórcy pokazali grafikę koncepcyjną nowego szlafroku, który pojawi się w tej dostawie. Druga zaś doda sześć nowych potraw kuchni wschodnioazjatyckiej oraz przeniesie włosy znane z dodatku Uniwersytet do gry podstawowej. Niestety na ten moment nie wiemy kiedy te nowości się pojawią. Poniżej znajdziecie zdjęcia obiektów, które pojawią się wraz z dostawami.

Warto wspomnieć, że Ekspresowe Dostawy The Sims to nowy sposób dodawania zawartości do gry. Jest on dostępny od grudnia zeszłego roku i w jego ramach otrzymujemy kilka nowych obiektów w grze. Do tej pory tego typu mini uaktualnienie dodało nam kilka obiektów związanych z Bożym Narodzeniem.

Co sądzicie na temat obiektów, które znajdą się w Ekspresowej Dostawie? Zamierzacie z nich korzystać w grze? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod postem! 😉

Zobacz zdjęcia

Źródło: SimsCommunity.info

Komentarze

 1. Niby spoko, szlafrok przyda mi się w rozgrywce, jedzeniem też nie pogardzę, ale liczyłam, że jak się zbliżają urodziny Simsów to pojawią się chociaż jakieś piękne mebelki lub kwiaty :/

 2. „przeniesie włosy znane z dodatku Uniwersytet do gry podstawowej” – aha. Jeszcze bym zrozumiała, gdyby już wydane dodatki taniały. A nie dosyć, że teraz za Uniwersytet trzeba zapłacić więcej niż w dniu premiery, to jeszcze przy zakupie dostaje się o jedna fryzurę mniej (bo migruje do podstawki). Na moje to jest skandal.

    • @sad994 mnóstwo gier i dodatków jest udostępniane za darmo mimo, że kiedyś były płatne i nikt nie narzeka. Poza tym nie sądzę, że ktoś wydał ponad 100zł na dodatek o studiach tylko dla jednej fryzury

    • @Pixeel znów ta sama gadka. W Uniwersytecie było 9 damskich fryzur (z czego 2 to były unisex w wariancie kolorystycznym). Wcześniej wydali jedną fryzurę (czy dwie, bo wariant), teraz kolejną. Jak tak dalej pójdzie to ten dodatek nie będzie mieć żadnej unikalnej fryzury. „mnóstwo gier i dodatków jest udostępniane za darmo mimo, że kiedyś były płatne i nikt nie narzeka” – tylko, że Uniwersytet nie jest za darmo! Nie kosztuje nawet tyle, ile w dniu premiery, tylko w cenie po podwyżce, czyli 169 zł. Czyli za więcej kasy kupujesz mniej treści. Jeżeli to Tobie odpowiada to spoko, ale nam nie. I nie płaczemy za 2 czy tam 3 fryzurami, tylko chodzi o to, że firma pokazuje jakim „otworem” stoi do klienta.

 3. Szlafrok wygląda fajnie, twórca robi raczej rzeczy w stylu alfa. Jest też bardzo śniady, podejrzewam, że to mogło mieć wpływ… No szkoda, że tylko jeden się załapał, poprzednio było ich kilku. Jedzenie jest ok, niestety pewnie nie trafi do menu restauracji a szkoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki