Świat z The Sims 4 Ślubne historie. Dwie dzielnice i nowy typ parceli

Dzięki specjalnej transmisji prezentującej nowy pakiet rozgrywki The Sims 4 Ślubne historie mogliśmy zobaczyć kilka nowości związanych z rozszerzeniem. Jedną z najważniejszych, którą nam zaprezentowano jest wygląd nowego świata Tartosa. Dzięki temu wiemy, że okolica będzie liczyć 9 parcel rozlokowanych w 2 dzielnicach. Najważniejszą jednak nowością w tej kwestii jest nowy typ parceli (w darmowej aktualizacji). Będzie to specjalna działka do organizowania ślubów. W nowej okolicy pojawi się jedna taka parcela. Poniżej znajdziecie mapę miasteczka oraz spis parcel, które tam się znajdują.

Oprócz mapy świata jeden z producentów gry, SimGuruNinja opublikował na swoim Twitterze animowaną ikonę rozszerzenia. Możemy na niej zobaczyć krajobraz Tartosa oraz dwa animowane gołębie i serduszka. Wspomniany wpis również znajdziecie poniżej.

Warto wspomnieć, że Ślubne historie to jedenasty pakiet rozgrywki do czwartej części kultowego symulatora życia. Jego premierę zapowiedziano na 17 lutego 2022 roku. Rozszerzenie skupiać się będzie na organizacji przyjęć weselnych naszych Simów oraz aspekcie relacji romantycznych między Simami.

Zobacz mapę Tartosa z The Sims 4 Ślubne historie

Nowy świat zawiera:

 • 2 domki startowe
 • 2 zajęte domy
 • 1 bar, parcele do wynajęcia oraz parcelę do organizacji przyjęć weselnych
 • 2 puste parcele (w tym jedną plażową)
Tartosa z The Sims 4 Ślubne historie

Wybór świata i ikona otoczenia

Wybór świata w The Sims 4 Ślubne historie
Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

10 KOMENTARZE

  • Pewnie samą tematykę pakietu wykorzystam tylko raz, ze względu na mój sposób rozgrywki. Tak, że normalnie bym nie kupowała tego pakietu, ale właśnie ze względu na nowy świat (otoczeń do podróży/wakacji, nigdy za wiele :D) pewnie kupię to DLC.

 1. Jestem strasznie ciekawa, czy dostaniemy jakąś cechę/cechy bądź aspirację, patrząc na fakt ile zawiera ten pakiet i czy to nie było by przecenianie EA

  • Nie wspomnieli o tym na zwiastunie ani na streamie, więc się nie spodziewam. Szczerze mówiąc ten pakiet to po prostu nowe interakcje ślubne, a same śluby już w grze były. To nie pakiet jak np. Przygoda w Dżungli, który daje całkowicie nowe mechaniki i cele rozgrywki więc nie wiem jak miałaby wyglądać taka nowa aspiracja.

  • Hmm, mi osobiście na myśl przychodzi coś jak wyzwanie czarnej wdowy, ale to chyba, by było za ostre… nawet jak na dewiacje, bo jednak zabijanie simów xD
   Jeśli chodzi o coś bardziej „normalnego” to w sumie już mamy tą Pokrewną Duszę, druga romantyczna aspiracja też można, w sumie, podpiąć.
   Cechy pod ten pakiet, w sumie już są w grze.
   Więc też raczej powątpiewam.

 2. Ciekawej wyglądałby ten pakiet jako część dodatku, który opierałby się na imprezach okolicznościowych. Dodane byłyby tam różnego rodzaju miejsca, w których możnaby było robić urodziny, pogrzeby, baby shower etc. Aktualne wydarzenia zostałyby ulepszone i nowe wydarzenia zawitałyby do gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories