Ślubna aktualizacja nadchodzi. Nowa parcela i relacje w CAS

Aktualizacja The Sims 4 a pakiet Ślubne historie

Podczas ostatniej transmisji na żywo dotyczącej pakietu Ślubne historie do The Sims 4 poznaliśmy nowe informacje na temat nowej łatki gry. Wynika z nich, że aktualizacja doda nowy typ parceli. Mowa tu o specjalnym miejscu do organizacji ślubów, o którym wspominaliśmy już przy okazji artykułu o nowej okolicy. Dzięki niej będziemy mogli zorganizować śluby naszych Simów w specjalne przeznaczonym do tego miejscu, a nie tylko na parceli domowej czy w barze.

Aktualizacja The Sims 4
Wybór nowego typu parceli w menu organizacji wydarzenia towarzyskiego.

Oprócz nowej działki twórcy zapowiedzieli także pewne zmiany w trybie tworzenia Sima. Po pierwsze zostaną dodane nowe wersje kolorystyczne dostępnych już sukien ślubnych i strojów oficjalnych. Na ten moment niestety nie wiemy, których obiektów dokładnie będą dotyczyły uaktualnienia. Oprócz tego SimGuruNinja zapowiedział na Twitterze dodanie nowej opcji relacji w CAS. Od tego momentu będziemy mogli zaznaczyć, że dana postać jest naszym narzeczonym bądź narzeczoną. Poniżej znajdziecie wspomniany wpis producenta.

Niestety na ten moment nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie pojawi się wspomniana aktualizacja gry. Na pewno będzie to miało miejsce w przyszłym tygodniu, czyli na kilka dni przed premierą pakietu rozgrywki. Być może będzie to już w najbliższy wtorek, ale są to jedynie nasze przypuszczenia. Wraz z łatką najprawdopodobniej do gry pojawi się jeszcze kilka innych opcji.

Co sądzicie na temat nowości z aktualizacji. Cieszycie się z tego co na ten moment zapowiedziano? Koniecznie podzielcie się z nami Waszą opinią! 😉

SimGuruNinja a aktualizacja The Sims 4

„Częścią aktualizacji gry podstawowej będzie możliwość ustawienia statusu narzeczeństwa w CAS”

– SimGuruNinja na Twitterze

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki