Ślubne historie w The Sims 4. Rzut okiem na opis, wszystkie nowości z CAS i meble

Użytkownik anadius udostępnił zdjęcia z zawartości pakietu The Sims 4 Ślubne historie. Materiały pochodzą z okienka wywołanego w grze po najnowszej aktualizacji. To ikonki wyświetlające się podczas wybierania pakietu w zakładce „Moje pakiety”. Przedstawione zdjęcia pokazują sporo nowości zarówno w CAS, jak i w trybie kupowania.

Możemy zauważyć, że ubrania skupiają się głównie na kobiecych sylwetkach, panowie zyskali nieco mniej odświeżenia w swojej szafie. Nakrycia głowy, fryzury, ubrania górne, dole i pełne kostiumy. Znalazło się również coś dla małych dzieci i dzieci, zatem te grupy wiekowe nie zostały pominięte.

W trybie kupowania natomiast znajdziemy wykończenia dachowe, ślubne meble ozdobne, zestawy herbaciane, ozdoby imitujące elementy wystroju kapliczki. Są tutaj też nowości trybu budowania takie jak okna z kolorowymi okiennicami i duże, drewniane drzwi. Wszystko o pasujące stylem do nowego świata Tartosa. Co ważne, nie wszystko z trybu budowania wyświetla się w podglądzie zakupu (np. tapety i podłogi), dlatego materiałów może być jeszcze więcej.

Nam udało się wykopać oficjalny, polski opis pakietu rozgrywki, który będziecie mogli zobaczyć w grze. Treść ta jest dostępna w grze po aktualizacji. To kilka ciekawostek mówiących nieco więcej o nowościach nadchodzących w The Sims 4 Ślubne historie. Zdjęcie dostarczył SimMattically.

Witaj w Pakiecie rozgrywki The Sims™ 4 Ślubne historie

Zacieśnij więzi
Gdy nadejdzie dzień ślubu, niech przepełni Was miłość i ziszczą się fantazje. Złóżcie przysięgi, wymieńcie się obrączkami i pocałunkami przy ołtarzu, zanim rozpocznie się wesele. Zacznij od podania rodzinie herbaty lub udajcie się prosto na przyjęcie.

Wciel swoją wizję w życie
Ustal szczegóły nadchodzących uroczystości. Niech Twoi Simowie wybiorą stroje ślubne i wszystko, czego potrzeba w tym wyjątkowym dniu: menu, wystrój, lokal… wszystko!

Przygotuj się na wielki dzień!
Oświadczyny to dopiero początek ślubnej przygody Twoich Simów. Gdy zostaną przyjęte, zacznie się ekscytacja i nerwy – jest tyle rzeczy do zaplanowania!

Przespaceruj się ślubną alejką w The Sims™ 4 Ślubne historie Pakiet rozgrywki!

Od zaręczyn aż po wesele – spersonalizuj każdy szczegół, by uczcić miłosną historię swoich Simów w unikatowy sposób. Na Tartosie wszystko zyskuje aurę romantyczności.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

9 KOMENTARZE

 1. Jakieś takie… meh… te suknie ślubne. No, może jedna suknia wpadła mi w oko, inna ma potencjał, ale jakoś się tak… więcej spodziewałam? I liczyłam na welony, takie zwykłe, klasyczne o różnych długościach.

   • Rozumiem to oczywiście że rzeczy są związane z tematyką pakiety ale szkoda ze nie dodali czegoś więcej co mozna by użyć w normalnych domach. Ładne dekoracje, jakieś kwiaty czy zasłony by nie zaszkodziły. A tak jest trochę ubogo tym bardziej że większość obiektów jest powieleniem tego co już mamy w grze.

    • Moim zdaniem to dobrze, że dodają tylko typowo ślubne obiekty. Jeśli ktoś nie potrzebuje rozbudowanych ślubów to po prostu nie kupi tego pakietu i nic nie traci.

 2. Wygląda mało weselnie. I fajnie, że skupili się na innych kulturach, ale chyba nawet więcej uwagi im poświęcili, skoro tak jak słusznie stwierdziła koleżanka Ginewra – nie ma nawet normalnych welonów xD Tryb budowania to same rzeczy do stworzenia własnej kapliczki i niby ok, ale jakoś mam wrażenie, że to reskiny i większość rzeczy już było w grze 😀

  • Dałabym ci babeczkę, ale je wycofano 😀 Z tymi reskinami możesz mieć ogromną rację, bo zasłony kojarzą mi się z wytwornymi akcesoriami albo tymi „glamur”, stół z obrusem ze stołami z pakietu restauracyjnego… No i ta szafka z półkami w okręgu. Mam wrażenie, że gdzieś już była sama taka półka z obręczami, a tu po prostu ją dodatkowo na szafkę położyli.

  • Jak na moje oko to bardzo biednie wygląda ten pakiet. Jest dosłowną kalka obiektów, które już są dostępne w grze. Na pewno nie jest wart tych pieniędzy, które EA oferuje za pakiety. Słabizna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories