The Sims 4 w amerykańskim teleturnieju. To pytanie sprawiło wiele trudności

The Chase (tł. Pościg) to znany brytyjski teleturniej, który w krótkim czasie stał się odnoszącą sukcesy międzynarodową franczyzą. Jego regionalne wersje pojawiły się dotychczas w siedemnastu krajach. Program polega na odpowiadaniu przez uczestników na pytania, podczas gdy profesjonalny quizer (w programie chaser (tł. ścigacz)), stara się uniemożliwić im zdobycie nagrody pieniężnej. 

W jednym z odcinków amerykańskiej wersji tego programu transmitowanym na kanale ABC pojawiło się pytanie dotyczące czwartej części znanego symulatora życia. Brzmiało ono następująco.

…”The Sims 4″ pozwala graczom na śmierć z jakiego powodu?

– Choroby z miłości

– Znudzenia

– Zażenowania

Dla wielu Simomaniaków odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jednak jak wynika z relacji użytkownika reddita, który podzielił się ze społecznością tą ciekawostką — ani quizer, ani uczestniczka programu nie mieli nigdy styczności z The Sims 4. Mimo to zawodniczce udało się odgadnąć prawidłową odpowiedź, w przeciwieństwie do prowadzącego, który obstawił błędną.

Poprawna odpowiedź to oczywiście śmierć Sima z zażenowania. W The Sims 4 istnieją trzy emocje, których wysokie natężenie może doprowadzić do śmierci. Poza wstydem jest to również złość i rozbawienie.

Znaliście odpowiedź na to pytanie? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 😉

Komentarze

  1. Kiedyś chciałam wypróbowywałam rodzaje śmierci simów, ale z zażenowania mi się nie udało, ze złości chyba koniec-końców też nie. Z tych emocjonalnych tylko rozbawienie mi wyszło 😉

      • W ten sposób można też jednego z państwa młodych się pozbyć. Niezręczna rozmowa + wlezienie komuś do łazienki + ktoś im wejdzie do łazienki + publiczna wpadka z pęcherzem i mamy śmierć na weselu.

      • Jak to zwykle bywa, jak nie chcemy, to wychodzi, a jak chciałam to mi nie wyszło 😉 Nie zwróciłam uwagi, ale może też jakiś zestaw cech simów wpływa na to, że łatwiej lub trudniej o „emocjonalną” śmierć. Bo wiem, że o złość starałam się u sima, który łatwo wpadał w gniew – może przez to był bardziej na to odporny 😉

    • Śmierć z zażenowania to jedyna śmierć którą umiem wywołać na szybko. Wystarczy kilka razy oświadczyć się losowemu simowi na ulicy i dostać kosza 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki